Несемо світло разом• 23 июля 2024
Як ви відноситесь до жінок, які сплять з одруженими чоловіками?
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Для вас, а я для вашего мужа, она любимая женщина и будущая жена ))
Это как повезет, может очередной вася-сантехник в записной книжке, между геной и колей)
іронічна антитеза• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Ну в цій історії найголовніше наскільки зручно дружині носити роги.
Стелю ще не підпирають?
Да нет,у прошмандовки роги уже оттуда выросли,стало ходить неудобно.
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Стелю ще не підпирають?
Бути запасним варіантом нормально ж, то чому комусь має підпирати і комусь звітувати?
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Не перестану. Живуть, значить з негодніми штанами краще ніж без них, або готують собі подушку. Кожен вирішує сам. Жінці вигнати штани не так просто. З ними треба ділити майно і утримувати дітей.
Так і не почула від коханок, то вам інші люди теж нічого не винні, чи тільки ви? З вашими чоловіками спати можна, речами користуватись, підсижувати на роботі? Якщо тонути будете, вас витягувати, чи фіг з вами, вода мокра, а тітка чужа?
Так живіть на здоров´я, поки коханка не проти
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А, так там дружина не просто рогата, а ще й прошмандовка?
Так вона лише такого чоловіка і гідна, чого ж тоді виє?
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Живіть? Не за адресою, в моєму житті таких немає і не було. А щодо інших, то коханки нічого не вирішують, вони можуть лише чекати на свою чергу і знати своє місце.
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Та ні, своє місце там знає якраз дружина, як на мене
Це ж вона приймає щодня чоловіка що щойно зліз з іншої, коли сама ходить місяцями неахана)
Це так вбого
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Це так вбого
Скільки б ви не пижилися, ви знаєте, що навіть для такого нікчемного брехуна, ви навіть не перше місце і може й не друге. Запаска, яку приховують, використовують і часто міняють. Вбого роками бути номер 2, якого соромляться та приховують і який входить в чужий дім нишком, як злодій. Це ж треба так себе принижувати.
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Стелю ще не підпирають?
Підпирають
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Підпирають
Бідна. Краще б в неї між ніг вспухало)
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
А я тут до чого?
Я не коханка і ніколи нею не була)
А ви продовжуйте виправдовувати вбогих тіток що живуть з тими хто ахає кого завгодно аби не дружину
Я не коханка і ніколи нею не була)
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
А я тут до чого?
Я не коханка і ніколи нею не була)
От дурне🤣ахають і дружину вони, і коханку ,або двох коханок без різниці,але до пори до часу.Поки паличка ще стріляє а потім смішно вже дружині
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
То чого ж тоді оті вбогі дружини так біснуються та проклинають коханку якщо їм нібито всього і так вистачає?
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
То до карми коханки ,але вбогі то тільки коханки.
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Як на мене, вбогі якраз недолугі дружини, що живуть з чоловіком який ахає іншу чи інших
Бо в самої або руки з жопи щоб заробити на життя, або більше ні в кого на неї не стоїть
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
А їй подобається бути number 2,то її вибір, я би шукала своє особисте, а не вдягала на себе чуже, гуманітарне. Чи неспроможність виправдовує блукання по чужій матні?
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
А я тут до чого?
Я не коханка і ніколи нею не була)
Ну ви ж на особистості перейшли, я вам вашу пораду і повернула. Багато з тих жінок зовсім не вбогі і знають, за що терплять, мають більше ніж подачку до свята. А переважна більшість і не знає про існування тієї коханки. Живе собі з чоловіком, пише на форумі мій не такий і думає яка вона особлива, бо їй не зраджують. А дехто дає розумні поради рогатим дружинам, хоч їх можна і собі залишити, на всяк випадок)))
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
🤣🤣🤣🤣🤣 рожеві мрії і думки🤣
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Ну то шукайте на здоров´я, ніхто ж вас не змушує злягатися з одруженими
А інші навпаки віддають перевагу одруженим чоловікам, бо ті чистенькі і зайвого не бовкатимуть)
І мають повне право хоч ви лусніть
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ага-ага, особливо такі як автор, що створила темку з прокльонами коханки чоловіка, не знає про її існування
Не смішіть) Все вони знають, їм просто зручно ходити з рогами, аби не працювати, бо чудово знають що вони нездари. Ото і весь секрет)
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
І мають повне право хоч ви лусніть
Злягаються корови або коханки
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Ага 🤣🤣🤣🤣🤣
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
У вас чоловік є? Ви в шлюбі теж нездара?
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
О, почалося. Ви саме з таких і будете чи чого це ви так гостро реагуєте?
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Так ,вони королеви,а фавориток може бути хоч 10,переваги всі у королеви
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Злягаються корови або коханки
Ну вам видніше хто ви
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
На мою думку, якщо людина не лізе в чуже життя, то може жити як хоче, це її діло. А от вас чужа сім´я дуже бентежить, не вдалося зайняти чуже місце