Несемо світло разом• 23 июля 2024
Як ви відноситесь до жінок, які сплять з одруженими чоловіками?
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Так ,вони королеви,а фавориток може бути хоч 10,переваги всі у королеви
Переваги носити роги? Навіть не сперечатимусь, адже в кожного свої критерії краси
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
На мою думку, якщо людина не лізе в чуже життя, то може жити як хоче, це її діло. А от вас чужа сім´я дуже бентежить, не вдалося зайняти чуже місце
Так коханка в родину і не лізу, вона їй нафік не впала
Вона лише кохається з чоловіком та й по вьому)
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
О, почалося. Ви саме з таких і будете чи чого це ви так гостро реагуєте?
Мадам, третій раз відповідаю, мій чоловік помер, тож мимо, не вкусите, не пробуйте.
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Нє вона звичайна дірка для втіхи
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Мої співчуття...
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
Ооо, тепер зрозуміло чого ваш чоловік пішов)
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Малая еще та• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Точу ляси• 24 июля 2024
я не была той , кому изменяли.
ноль вопросов к любовнице .
сейчас понимаю что вопросы к бывшему мужу и что наши отношения уже были не айс
ноль вопросов к любовнице .
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
Ну принаймні не помер, поживши з пуговкою)
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
А, то ви тут страждаєте на форумі таким чином, проклинаючи коханок вашого чоловіка?
Нічого, вас рогата королева пожаліє
ПуГоФФка• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Нічого, вас рогата королева пожаліє
Багато честі вас клясти. Самі отримаєте те, на що набалакали.
Весела моль• 24 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
А, тобто і ви отримаєте все, що там зверху понабажали іншим?
СКИБИДЫШь• 24 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
я не была той , кому изменяли.
ноль вопросов к любовнице .
Вы хотели сказать ’я БЫЛА той, кому изменяли’?
СКИБИДЫШь• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Ну то шукайте на здоров´я, ніхто ж вас не змушує злягатися з одруженими
А інші навпаки віддають перевагу одруженим чоловікам, бо ті чистенькі і зайвого не бовкатимуть)
І мають повне право хоч ви лусніть
Не все женатые мужчины чистенькие
СКИБИДЫШь• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Ага-ага, особливо такі як автор, що створила темку з прокльонами коханки чоловіка, не знає про її існування
Не смішіть) Все вони знають, їм просто зручно ходити з рогами, аби не працювати, бо чудово знають що вони нездари. Ото і весь секрет)
Лично мне было неудобно ’ходить с рогами’. Но я не могла решиться на развод. И работа тут ни при чем. Бывший муж не содержал даже ребенка
СКИБИДЫШь• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
А я тут до чого?
Я не коханка і ніколи нею не була)
А ви продовжуйте виправдовувати вбогих тіток що живуть з тими хто ахає кого завгодно аби не дружину
Я не коханка і ніколи нею не була)
Мой бывший муж сексился и со мной, и с любовницей
СКИБИДЫШь• 24 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Як на мене, вбогі якраз недолугі дружини, що живуть з чоловіком який ахає іншу чи інших
Бо в самої або руки з жопи щоб заробити на життя, або більше ні в кого на неї не стоїть
Жены живут с изменщиками по разным причинам