Вельшановна• 24 июля 2024
Житомирський університет ім.Франка
встановив нові обов´язкові правиюла: оплата до 25 серпня за рік навчання( хто на платному) та проживания в гуртожитку.
Покращення
А поговорить?• 24 июля 2024
Раньше можно было оплачивать учебу каждый месяц, а сейчас сразу за весь год контрактники должны платить?
Вельшановна
• 24 июля 2024
Ответ дляТа прям багіня
то треба було нормально здавати НМТ і вчитися на бюджеті
Навіть , коли на бюджеті- маєте проплатити до 25 серпня за рік проживання в гуртожитку
Вельшановна
• 24 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
А скільки там зараз оплата?
Я знаю цей універ.
Не скажу точно. Десь тридцять тисяч гривень
Вельшановна
• 24 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А як має бути?
Раніше можна було платити за три місяці чи помісячно.
А тут, озвучили нові правила десь тиждень тому. Тобто, є лише місяць часу, щоб нашкребти потрібну суму
Тантрический кекс• 24 июля 2024
Ответ дляВельшановна
А вони ті гуртожітки відремонтували чи такі ж як і були колись в 90х?.. Студенти самі обої клеїли, але проживання коштувало тоді копійки.
Тантрический кекс• 24 июля 2024
Ответ дляВельшановна
На любий ф-т чи ціна залежіть від ф-ту? Самий дорогий мабуть іняз
Божий одуванчик• 24 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Можна податись на грант
Ви вже бачили конкретні кроки цього? Ще й списку вузів нема
Божий одуванчик• 24 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ціни різні, на сайті є
Тантрический кекс• 24 июля 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Ціни різні, на сайті є
Там розцінки ще минулого учбового року,, і іняз таки самий дорогий.
Вельшановна
• 24 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Три- таких самих, де снігзалітає крізь щілини у вікнах. Один- крутіший
Вельшановна
• 24 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Так.
Тантрический кекс• 24 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Крутий - це біофака?
Вельшановна
• 25 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Крутий - це біофака?
Ніби історичний.
Але там по 4 -5 в кімнаті
Тантрический кекс• 26 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Ніби історичний.
Але там по 4 -5 в кімнаті
Це новий побудували? А де він знаходиться? Я памʼятаю тільки 3 гуртожитки, 2 які знаходяться напроти головного корпусу через дорогу і 1 фізмата був збоку напроти гастроному.