Гомосноб• 26 июля 2024
Может ли выехать мужчина исключенный с воинского учета
Всем Здравствуйте, такой вопрос , обновил данные , ВОД есть справка с резерва тоже есть . Статус Не военно обязан, (Исключен) мне 25. Могу ли я выехать за границу ?
Ноунэйм• 26 июля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Вы настолько доверяете этому форуму?
Надеется найти тут многодетную, чтоб наверняка
МадамОхмури• 26 июля 2024
Резерв має дорівнювати данним в Оберізі. Але, щоб не ризикувати, поставте відмітку в паперовому ВОД через ТЦК.
Гомосноб
• 26 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Шо саме написано у ВОД?
Фото прекрепленно
Тантрический кекс• 26 июля 2024
Сейчас вам расскажут, что вы не мужчина😂по теме: уточните у погранцов точный пакет документов для пересечения границы
Хочу наколоти губи• 26 июля 2024
Ответ дляГомосноб
Фото прекрепленно
ТЦК до сраки Ваш електронний ВОД
Я веду військовий облік на підприємстві, вони просто роблять вигляд, що Є—ВОДу не існує взагалі
їм потрібен саме паперовий ВОД де написано ВИключений
Плюс вклеяний/вписаний Vin код 21 цифра, без нього на кордоні go home
Гомосноб
• 26 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
ТЦК до сраки Ваш електронний ВОД
Спасибі) вин код есть , паперовий есть Где все написано)
Мао_Мяо• 26 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
ТЦК до сраки Ваш електронний ВОД
можно я вопрос не по теме задам - у вас были проверки? и подавали ли вы спец. технику и машины? у меня свое ТОВ, я не горю желанием лишится экскаваторов, самосвалов и т.д. не забирали технику?
Хочу наколоти губи• 26 июля 2024
Ответ дляГомосноб
Тоді немає чого турбуватись
Але прикордонники наші особливо на Полському напрямку будуть вас тщательно перевіряти все одно
Ведіть себе впевнено і не нервуйте
Хочу наколоти губи• 26 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Так, перевірка була в лютому
До 20 червня і до 20 грудня за формою 1положення про військово—транспортний обовʼязок подаєте звітність про власні транспорті засоби підприємства
Краще подавати, ніж платити штраф, який з 18.05 59500
Хомо_сапиенс• 22 августа 2024
Дзвоніть на гарячу лінію дпсу і запитуйте, який перелік документів має бути у вас на руках для перетину кордону