Оцененная• 27 июля 2024
Мені здається чи це французики на нас натякнули на відкритті Олімпіади?
Голий, босий і в віночку... Я подумала спочатку, що то калина.
Упітанний жовто-блакитний мущінка в самом расцвете сил відпочіває у Парижі.
Оцененная
• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
🦉 🌍
так-то воно так, та й не так, враховуючи скільки всього символічного вони туди напхали
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляОцененная
Это Дионис
Бибер-анонимер• 27 июля 2024
Якійсь дуже галімий фотошоп. Це ви з руснявих ресурсів видерли? У них там щось таке було.
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ага, а на самом деле там была опера Моцарт в прекрасных костюмах
Бибер-анонимер• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Та ви шо! А де костюми?
Оцененная
• 27 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
ось відео, з 03:04:52
Оцененная
• 27 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Бибер-анонимер• 27 июля 2024
Ответ дляОцененная
фото
Костюмів не бачу. І що це насправді, зрозуміти неможливо. І відосик ваш не відкривається.
Оцененная
• 27 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
на ютубі вже є запис церемонії. На нашому Суспільному це 03:04:52
ЖонДуан• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Это Дионис
Да? А больше бегемота из киндера напоминает...
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Та ви шо! А де костюми?
Та вот же, вы шо, не видите?
https://www.youtube.com/live/j-Ou-ggS718?si=LASUgIn4nY85jc1e
Броніки для Моніки• 27 июля 2024
Я думала на Украину намекала песня с горящим пианино и словами что we all call for peace крупным шрифтом, чтоб уж совсем прозрачно
Оцененная
• 27 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
а може на Ізраїль і Палестину
Мамаша в бигудях• 27 июля 2024
Ответ дляОцененная
хто знає, про шо він там співав?
Содом и Гоморра
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляЖонДуан
У французов свой взгляд на происходящее, об этом весь этот ̶ш̶а̶б̶а̶ш̶ концерт говорит
Принцепесочка• 27 июля 2024
Ответ дляОцененная
Символічного чого? Він більше нагадує Діоніса, якщо Вам так важливий символізм
ЖонДуан• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Та я по скринам вижу, тенденции современные) Сейчас это тренд, шабаш, таро, фрики, Сабрина - дочь дьявола)..
Принцепесочка• 27 июля 2024
Ответ дляОцененная
він типу був голубий?
Ви міфологію в школі не вивчали?
Броніки для Моніки• 27 июля 2024
Ответ дляОцененная
а може на Ізраїль і Палестину
Может про общую заеб.ность войнами
Мамаша в бигудях• 27 июля 2024
Ответ дляЖонДуан
Это что за фрик шоу???
Олимпиада в Париже началась таким шоу фриков. Подобие тайной вечери Леонардо да Винчи из трансвеститов.
Мария Антуанетта с отрубленной головой и кучи кровяшки ввиде красных лент взмыли в воздух.
Всадник апокалипсиса на коне.
Глобалюги совсем берега попутали?
Всадник апокалипсиса на коне.
Глобалюги совсем берега попутали?