Додекаэдр• 28 июля 2024
Нормальна ця рибка в АТБ?
Раніше Norven тільки брала. Ця в 2р дешеваша майже
я Кукарача• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
В Метро свіже натуральне філе на третину дешевше. Засолене - така сама ціна, а якість вища.
ви в адекваті? мені зараз до Метро їхати три години потягом.
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
Я в адекваті, дуже навіть, а Ви?
Ціну Метро Ви особисто в приклад привели, звідки мені знати скільки Вам туди їхати?
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
По 300 грн?)) Де?
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
А де дешевша?)
ціна засоленої всюди аналогічна, а якість різна. Чи Вам співвідношення ціна-якість ніякої ролі не грає?
Брехушечка• 28 июля 2024
Ось тільки з´їла- норм. Але у нас в АТБ величезний генератор, так би при відключеннях не купила
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
В мене не має приладів для визначення якості. Читаю склад.
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
Я про відключення не турбвюсь теж. Поїду куплю спробую, напишу потім)
Шальная коклетка• 28 июля 2024
Абсолютно нормальна риба, мені на смак нічим не відрізняється від купленої в інших маркетах. Тільки доїли шматок, думаю купити ще поки знижка
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
штучна риба в одну ціну з атлантичною. Не приклад?
Штучна знижка, розрахована на тих хто не має вибору, або не вміє рахувати)
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
Якою атлантичною? В маркетах її не має. Це я точно знаю. Вся штучна.
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Є) До нас привозять атлантичну продукцію, різну.
Це небо і земля з тим, що в басейні вирощують.
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
До нас не привозять
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
500-700грн
То калькулятор візьміть.
А взагалі, гарного вам дня. Не утруждайтесь))
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
До нас не привозять
ок, до вас може і не привозять, в Луцьку не була) Була в Норвегії, Канаді, Києві і Львові) Смак можу порівняти)
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
То калькулятор візьміть.
Ну то візьміть, я і без нього рахувати вмію)
До побачення
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
Я була і в Норвегвї,і в США і в багатьох інших країнах. Тема про рибу в АТБ.
Полюю на дрони• 28 июля 2024
Я сейчас не покупаю ни рыбу, ни мясо. Исключение только снеки рыбные. Беру консервы, паштет, овощи, фрукты, молоко и кефир. Яйца еще.
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
До побачення
900 і 700 - це в три рази дешевше?)) Буввйте
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
І платите за Норвен? Ага, розказуйте)
Чу Ча• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
на третину!
Ой, блін.
Ок, Ви праві, бо то нема що говорити.
Все па.
Ой, блін.
Ок, Ви праві, бо то нема що говорити.
Все па.
Додекаэдр
• 28 июля 2024
Ответ дляЧу Ча
на третину!
Ой, блін.
Ок, Ви праві, бо то нема що говорити.
Все па.
Ой, блін.
Ок, Ви праві, бо то нема що говорити.
Все па.
Накінець то ви пішли))
Ниф_ниф• 28 июля 2024
Ответ дляДодекаэдр
В нас працює. Питання в іншому
Питання в тому що вами все вирішено стосовно покупки.
Але ви вперто наполягаєте на дискусії і хочете переконати людей в твоїй правоті, хоча ніхто на вашу точку зору і не гляне, а буде робити так, і купуватиме те, що вважатиме за потрібне. Вам не шкода свого часу на безглузде квакання?
СкокоМнеДадите• 28 июля 2024
Ответ дляЗалатавая
В ашане вижу молочка кефир, йогурт по -40%, но только то что уже не первой свежести. Я не знаю как люди беруть.
На все эти продукты сейчас огромные скидки. Сосиски, колбасы, селёдка, вся молочка.....я бы и бесплатно не взяла. Зачем оно нужно? Поэтому и скидки. Непонятно как оно хранилось на складах (без света), при транспортировке в жару +30 и выше и в магазине, в котором свет есть пару часов от силы.
Поэтому.....нет.
Однозначная• 28 июля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вы когда нибудь сравнивали ту колбасу, сыр да и другие продукты купленные в АТБ и том же Сильпо или Новусе? В АТБ даже изначально нет нормальных производителей колбасных изделий. Ну, может еще Добров на троечку, остальное просто не съедобно.
Та прям. Фует там завжди купую, нормальний, смачний. Хамон теж звичайний, як і всюди.
Безлім на все• 16 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
Я не купую нічого з їх продукції. Але тут шматок риби важко зіпсувати
Конкретно эта рыба, чуть солонее чем норвен. Норвен ни с чем не сравнить, самое лучшее качество.
По поводу трудно испортить, глубоко ошибаетесь. Перепробовали кучу аналогичной рыбы, пересаливают, и рыба становится жесткой, добавляют в рассол черт знает что, типа глутамата, жесть.
Безлім на все• 16 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
В атб ничего нормального нет
Неправда, рыбу на фото вполне можно купить, если норвен негде. Также отличный рис, и оливковое масло экстра вирджин.