Шкварочка• 28 июля 2024
Суп та борщ в подорож
Привіт, господині. Поділіться, будь ласка досвідом, як Ви робите заготовку (закатку) борщ /суп в подорож, в мене 2-є малих діток (3 і 5 років) , люблять домашнє. Подорожувати плануємо машиною, тому було б доречно мати кілька баночок домашнього першого. Дякую за поради та досвід.
Бабайко• 28 июля 2024
Вот вы смеётесь, а у моей родственницы ребенок на очень строгой диете. Ему нельзя ничего в столовой или в кафе есть.
Реально, закатывала в банке еду, в том числе и борщ, и везли с собой, например, на соревнования или если далеко на машине ехать.
Можу брикнути• 28 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Зрозуміло, що тема трольна. Борщ можна поїсти на нормальних заправках.
Якби трольна, то автор би накручувала напругу навколо культу домашньої їжі, дитячих шлуночків і незрозуміло яких страв у кафешках. А так, однодумців не знайшла, підняли на сміх - мовчить.
Борщичок• 28 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Боже, позбирались черстві бездушні мачухи, жах! Як діткам подорожувати в машині без запашного борщика, закатаного в банку! Геть ледачі не господині всі)
Ну, вообще о здоровье детей не думают
Чижик Пижик• 28 июля 2024
Ответ дляБабайко
Це ж шо за така дієта, при якій можна борщ з дому, але не можна з кафе?
Кіма кепка• 28 июля 2024
Ответ дляGaleTTa
Да ну это жесть борщи возить в такую жару. Ничего с детьми за сутки без борща не случится.
без борща может снизиться уровень украинскости в крови
Пустощі-веселощі• 28 июля 2024
Ответ дляБабайко
Чем тот домашний борщ отличался от в столовой?
Кіма кепка• 28 июля 2024
Ответ дляGaleTTa
Во избежание этого можно нарезать салко в дорогу))
да, это выход
Бабайко• 28 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Нельзя пшеничную муку, даже совсем немного.
Она, когда приезжала к нам, даже готовила только в своей посуде. Плюс, не любой томат можно.
Один раз схибили - это была жесть((
Бабайко• 28 июля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Выше ответила
Мексиканочка• 28 июля 2024
Я б ще рекомендувала в одноразові ємності порізати салко, часник, ложечку сметани і примотати до кожної банки порційно. І зручно і борщик без сметанки і сала не то)
Патріотка з дивану• 28 июля 2024
Ответ дляGaleTTa
Автор, как вариант купите сухпай борщ, суп. Там есть годные составы полностью натуральные. Кипятком залили ,10 минут и на вкус довольно неплохо. Даже мясо присутствует)) есть диетические варианты с индюшатиной)
Какой купите, сама пусть сушит, делов то.
Україна понад усе!• 28 июля 2024
Ответ дляБабайко
Один раз схибили - это была жесть((
Безглютен? Сочувствую.
Но вообще есть готовая еда и кафе безглютен, просто дорого.
неДоЖиру• 28 июля 2024
А розігрівати як плануєте? Берете казанок чи балончик газовий туристичний? Будете привали робити?
Патріотка з дивану• 28 июля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Під цицькою.
неДоЖиру• 28 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
целіакія, генетична проблема. Дають інвалідність
Настасья Пицун• 28 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Автор купите сублимат/сушку, это натуральные супы и борщи
Просто кипятком заливать будете.
Вони несмачні.
Насправді деякі туристи у походах варять і суп, і борщ, якщо похід на байдарках і немає великого обмеження по вазі.
Окремо робиться спеціальна тушонка (6 годин м´ясо вариться у смальці, поки вся вода не випарується).
Окремо заправка з буряку і моркви.
Картопля і капуста краще сирі.
І варять, як звичайно.
Окремо заправка з буряку і моркви.
Картопля і капуста краще сирі.
І варять, як звичайно.
неДоЖиру• 28 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
А я не розумію за що людину на сміх піднімати.. Це її особиста справа. Дуже багато людей не мають коштів на дорожні кафе чи ресторани, а подорожувати хочуть і шукають всі можливості: ночують в палатках, готують на вогні, возять картоплю з собою
маска Ілона• 28 июля 2024
Коли діти були такі ж маленькі, як Ваші, я робила домашню тушонку: свинина або курятина.
2-3 баночки тушонки з собою і суп за 10 хв.готовий. Вранці сніданок готувала також, на обід суп в банку із собою. Є фото в українському Криму 2012 року, Воронцовський палац, мої дівчата 4 і 2 роки наминають суп з баночок і норм))
На домашньому харчуванні проблем із кишковими хворобами на морі ми не мали.
Майская киска• 28 июля 2024
автор, якщо вимкнути режим ’ржака’, то на сьогодні самим найбільш прийнятним варіантом є зробити суп чи борщ у реторт пакетах ( за допомогою автоклаву) . В Інеті вже продають готовий. Найчастіше роблять для військових такі зелені реторт пакети з першими чи другимиготовими стравами.
Вся інша кансервація без автоклаву - то можете дітей потравити.
Котогосподиня• 02 августа 2024
Не свтрачайте здоровий глузд.
Потрібне буде перше - з´їжте його в ресторанчку десь.