28 июля в 19:37

Борщ, знову

Хто там готує борщ за 15 хвилин, розкажіть покроково ,як ви це робите?
Дві порції борщу готувала рівно годину, при тому що овочей мало потрібно було підготувати і буряк був вже варений.
Соображалочка 28 июля в 19:38
То помиї за 15 хв. Борщ повинен мліти мінімум годину на мінімальному вогні вже з усіма інгридієнтами
В моїй хаті моя правда 28 июля в 19:38
Мовчки. Мясо філе кубиками, картошку, капусту. Готова домашня Борщова заправка. Все
А і квасоля з банки
ЛюбимаЯНЬ 28 июля в 19:40
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А і квасоля з банки
Так мясо варится час!
Правильно_Валерчик 28 июля в 19:40
Как вы то в час уложились.???? Ну меня со скороваркой полтора выходит.
ДолькиКабана 28 июля в 19:41
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так мясо варится час!
То домашнє вариться,а ряба вариться швидко
Дую на вітер 28 июля в 19:41
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А і квасоля з банки
м´ясо не вариться за 15 хв, його ще й нарізати треба.
автор Лика-прилипка 28 июля в 19:41
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так мясо варится час!
Куряче філе менше, але у мене готується 20 хвилин. Я готувала борщ без м´яса.
Правильно_Валерчик 28 июля в 19:42
Ответ дляДолькиКабана
Свят, свят, свят....на рябе борщ. (((( А я ж не верующая была(
ЛюбимаЯНЬ 28 июля в 19:42
Ответ дляДолькиКабана
Борщ с курицей, то не борщ. И я супы с магазинной курятиной варю тоже не меньше часа
ДолькиКабана 28 июля в 19:42
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну люди з різного готують)я теж на рябі не варю,але всі ми різні
Щас ухожу 28 июля в 19:42
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так мясо варится час!
Філе маленькими шматочками дуже швидко.
Я так само роблю з готової заправки, тільки зберігаю в морозилці. Філе, картопля й капуста приготуються за 15 хв, готова заправка з часником й кропом додається й на маленький вогонь ще на 5-10 хв. Потім закриваєш й настоюєш
ДолькиКабана 28 июля в 19:43
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
То Ви просто з півня домашнього не їли)))
Звезда в шоке 28 июля в 19:43
Я в 15 хвилин вкладаюсь якщо купую готову заморозку на борщ )) там в пакеті нарізані капуста з картоплею, перець, натертий буряк, готова зажарка та фрікаделькі ). Ото все в мультиварку закинула, налила води, додала солі і ввімкнула )
Правильно_Валерчик 28 июля в 19:43
Ответ дляДолькиКабана
Таки да, но тож и не борщ
ЛЮБА 28 июля в 19:43
Ой мое любимое - сколько времени готовить борщ , а каКлетки дЕ???
12 галюцинаций 28 июля в 19:43
А хтось рахує варку бульйону в час приготування? Ви його цілу годину безперервно мішаєте стоячи над каструлею?
ДолькиКабана 28 июля в 19:43
Ответ дляПравильно_Валерчик
Таки да, но тож и не борщ
У кожного свій борщ і своє бачення
Правильно_Валерчик 28 июля в 19:43
Ответ дляДолькиКабана
Так и петух не курица)))
СКИБИДЫШь 28 июля в 19:44
Сразу в кастрюле с толстьім дном кур филе, обжарила, лук, морковь, залила окропом, поки кипить почистила кинула картоплю, капусту ( люблю м,яку). Заправку і за 3 хвилини до готовності тертий дрібно буряк, він дає колір. Сметана,зелень . Усьо
ДолькиКабана 28 июля в 19:44
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так и петух не курица)))
І з курки домашньої теж смачно
Редиска Я 28 июля в 19:44
От моего дома до Сильпо 5 мин, и 5 мин обратно, ну мин 10 купить. За 20 мин справляюсь, беру сразу ведёрка, иногда 2, иногда большое ведёрко.
Правильно_Валерчик 28 июля в 19:44
Ответ дляДолькиКабана
І з курки домашньої теж смачно
Да, с худой, домашней, с жёлтой гузкой ... вкусно.
Щас ухожу 28 июля в 19:45
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так мясо варится час!
Я дивлюся вас ДТЕК не дуже налякав)))
ЛЮБА 28 июля в 19:45
Ответ для12 галюцинаций
А курицу поймать или свинку зарезать ,а перед этим вырастить ???ойц борщ то вообще не просто ))))
ЛюбимаЯНЬ 28 июля в 19:45
Ответ дляЩас ухожу
Я дивлюся вас ДТЕК не дуже налякав)))
У меня газ
автор Лика-прилипка 28 июля в 19:45
Ответ дляЗвезда в шоке
А якщо без мультиварки і все потрібно помити почистити нарізати і закинути в свій час?)
Щас ухожу 28 июля в 19:46
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
У меня газ
Знімаю шляпу))
Правильно_Валерчик 28 июля в 19:46
Ответ для12 галюцинаций
Ну я рахую . Пока оно варится, я чищу, режу, жарю, по времени добавляю. От. И до...
12 галюцинаций 28 июля в 19:47
Ответ дляЛЮБА
Ага, бачу) бурячків накопати, картопельки. Бо не з домашнього то не борщ, а так, незачьот.
Петриківна 28 июля в 19:48
Автор, 15 хв ніколи на борщ не вийде.
Помити, почистити, натерти чи нарізати, лушпайки викинути - вже 15 хв. А якщо м´ясо, що ще довше.
Ну, дві порції готувати нераціонально, але найшвидший борщ на 5 л у мене 45-50 хв, якщо не рахувати час, коли поставив воду грітися і гуляєш+ довів до кипіння м´ясо чи овочі, поставив на малий вогонь і гуляєш.