Комік Чирков зачитав зі сцени промову Зеленського з президентських дебатів на виборах 2019 року, в якій той журив Петра Порошенка через відсутність рівності усіх перед законом, через відсутність покарань для корупціонерів і відмову зняти недоторканість з депутатів.
Також, тоді у своїй промові Зеленський багато чого наобіцяв українцям, і Сергій не забув про це нагадати зі сцени Atlas Festival. Він процитував слова про “кінець епохи бідності”, “кінець кумівства”, “швидке завершення війни” і тому подібне.
За словами присутніх, Чирков просто зачитував цитати та не давав оціночних суджень та навіть не жартував з цього приводу. У цей момент до нього підійшов охоронець, вихопив мікрофон і силою забрав зі сцени.
Присутні сприйняли це як придушення свободи слова і політичне переслідування за жарти над Зеленським.
DarkBlueSea• 28 июля 2024
Так это просто действия охранника. Стендапера ведь не судили, срок не дали, как это делают в рашке всем инакомыслящим
дякую аж підскакую• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Це коли в відділку били,то після кожного удару вибачалися?
А вы откуда знаете?
DarkBlueSea• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Зелений авторитаризм набирає обертів.Демократична держава....йпрст
Порошенко не був таким ніжним.
Зеленський навіть номер з сценою поховання Порошенка відзняв і нічого йому не було
Порошенко не був таким ніжним.
У нас никого не судят за открытые высказывания личной точки зрения
Ответ длязавитушка
Моє улюблене з цитат -’буде хаос, буде війна, буде долар по 45’.
Він блін ванга якась, а ви все бігаєте шукаєте астрологів, тарологів) слухайте президента і все будете знати наперед.
ПС правда з шашликами чуток промахнувся, та не будем придиратися, ну буває.
Шашлики були в Маріуполі,коли люди голубів з голоду смажили.Ні в чому не збрехав.Все зробив.Наш президент молодець
І війна є.Повномаштабна
І долар майже по 45
І путін напав
Все по сценарію пана Зеленського
І війна є.Повномаштабна
І долар майже по 45
І путін напав
Все по сценарію пана Зеленського
Ответ дляDarkBlueSea
Справді.
Є дивне співпадіння в волонтерській спільноті,волонтери,які висловили підтримку полковнику Роману Червінському більше виїхати з України не можуть.Свобода слова,вона така
DarkBlueSea• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Справді.
Так и волонтеры разные
Valentina shop2020• 28 июля 2024
Ответ дляРеверанс
І війна є.Повномаштабна
І долар майже по 45
І путін напав
Все по сценарію пана Зеленського
І війна є.Повномаштабна
І долар майже по 45
І путін напав
Все по сценарію пана Зеленського
Слово пан он не заслужил,он привел нищету и разруху,боль и страх
Kot_v_meshke• 28 июля 2024
Охранник это лицо, нанятое клубом ( или организатором) для порядка. Он не полицейский, не представитель закона, чтоб говорить о «придушенні свободи слова». Почему он решил так сделать - надо спросить у него, какими инструкциями он руководствовался. Парня не задержали же? В чем прикол это разносить?
Ответственность за случившиеся несут организаторы.
Viktoria_St• 28 июля 2024
Ответ длязавитушка
Чого ж промахнувся? Він просто не уточнював з кого буде шашлик
_Katya_1985• 28 июля 2024
пусть охранник идет родину защищать, чего это он умный только микрофоны выдирать
Unmistakable• 28 июля 2024
Ответ дляАтланта
Успех 95 квартала в своё время строился на высмеивании и пародировании политиков, и президентов в том числе. А что ж теперь пошло не так? Им можно, другим нельзя?🤔
А сейчас о чем они шутят? Почему так резко методичечку поменяли?Сейчас они насмехаются над военными, ВПО и плохо знающими украинский. А что так то, босс не разрешает. Ага.
Unmistakable• 28 июля 2024
Ответ дляРешка7777
То да , за Скадовск просто обидно было
Днище одним словом.