Фиона Шрековна• 28 июля 2024
Какое впечатление произвожу?
На какой возраст выгляжу
Золота орда• 28 июля 2024
брови если б изменили, образ стал бы мягче, приятнее, а так....,возраст под 60
Аноним_Русалка• 28 июля 2024
Честно?что то неухоженное,деревенское веет.сама по себе внешность нормальная
Крихітка на всі• 28 июля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Не ваше это фото
Да еще и с редактором изображений намутили нормально так
Стрекоза любви• 28 июля 2024
Жінка, якій не всеодно до своєї зовнішності. Загалом, зовнішність приємна, але стиль (волосся колір, чубчик, брови) трохи провінційний.
Бабця в мештах• 28 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
53-55, климакс на носу или уже начался
в 55 он уже давно закончился.
Я тут Живу• 28 июля 2024
55-60, а нет фото где чуть больше фильтров будет, так чтобы более точно можно было определить?
ГонУрова дівка• 28 июля 2024
Враження від людини залежить від голосу, інтонації та міміки.
Особисто вам раджу змінити колір волосся і зачіску. Потрібні більш м´які лінії, а не прямий чубчик. А чорний підкреслює всі недоліки шкіри, тому треба з нього виходити. Особисто я колись вийшла поступово взимку, коли не так помітні всі ці переходи. Але вам необов´язково дослухатися до незнайомої вам людини.
Ответ дляГонУрова дівка
Какой комментарий,по существу,не обидели и посоветовали
Я_и_моя_собака• 28 июля 2024
років 40-45, зі смаком не дуже. Але чомусь мені здається, що ви добра
Я_и_моя_собака• 28 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Та чого ви соромитесь, пишіть вже 60+++
Я_и_моя_собака• 28 июля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Підтримую, треба якось змінити колір волосся. Звісно, що не в блонд, а якийсь гіркий шоколад чи як воно там правильно називається. Я волосся не фарбую, не дуже в цьому сильна
Коханозадовільна• 28 июля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Косоглазая
У женщины на фото очень красивые глаза,может фото такое просто