Снегопадка• 29 июля 2024

Часто бачу в околицях міста на трасі дівчат в яскравому одязі …

Хто на них клює?
Невже це прибуткова справа?
Що вона повинна зробити, щоб заробити достойну зп. ?
Можуть же і просто залишити без доходу, скорисиавшись послугами.
І скільки бруду через неї проходить.
Але ж клюють мужики, не гидують.
Не розумію…
КокошинЭль• 29 июля 2024
Воно вам треба?

Чудовий каламбур• 29 июля 2024
Ото б еще за трассовичек переживать
Говорю-балакаю• 29 июля 2024
Тоже удивлялась кто пользуется их услугами. Но если стоят, то есть спрос.
Tammy21• 29 июля 2024
Я коли бачу проституйовану, частіше, жінку -- біль.
Дехто інший -- бруд, хто на них клює(?)...
Ви там вірите в щось чи когось? Якщо так, то подякуйте, що то не ви там стоїте.
Tammy21• 29 июля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Звичайні чоловіки. Один з яких може бути хлопцем/чоловіком будь якої чистенької красуні.
Сало не люблю• 29 июля 2024
Спрос огромный. Денег думаю мало, но зато живые и можно каждый день на хлеб заработать. Пусть зарабатывают как хотят, а если им в кайф то вообще молодцы, главное что не воруют и не убивают ради денег
ivareka• 29 июля 2024
ну вы сначала спрашиваете кому они нужны, потом сами же рассуждаете, что нужны. раз они там стоят, значит им выгодно

ПироженкА• 29 июля 2024
Жодного разу не бачила
ПироженкА• 29 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Воно вам треба?
Щастя-здоровля• 29 июля 2024
Зупиніться і попитайте) Бо ми тут не в курсі - прибуткова справа чи ні
Бяки-козяки• 29 июля 2024
Кто клюет? Такой же неликвид? Ну серьезно...
Скоро_вчера• 29 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
А наркоту продавать, ну тоже кому-то в кайф, не воруют, не убивают, в чем разница. Только не говорите, что наркота убивает, а секс нет, там такого можно нацеплять, да и семьи разбивает также
После шести ни-ни• 29 июля 2024
Біля моєї роботи на околиці міста стояли,не першої свіжості,одна була вагітна,місяці так на 6-7,і нікому це не заважало,зупинялись такі іномарки,що я дивувалась просто)єдине,що мені було з цього гидко,що ті,хто одружені,потягнуть потім якусь заразу додому
Така бойова Я• 29 июля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Тоже не пойму. Сейчас любая дает за бесплатно.
Царевна в уггах• 29 июля 2024
Та норм на них клюють.Колись чекала за Лісовою знайому,то під´їхали хлопці десь по 18-20 років,щось довго її вмовляли.Врешті вона подзвонила комусь,і під´їхала ще баришня .Сіли до них в машину і поїхали.
Біля Маку на Дарниці стоїть потягана вже.Але й коло неї бачу приторможують іноді.
А сам секс відбувається часто на невеличкому заїзді в Гідропарк.Там,якщо зайти за кущі,то все всіяно презервативами.
Сиренькая• 29 июля 2024
Автор, це жінки, які потрапили в біду. Дуже шкода, що таке відбувається в світі. Це бізнес, яким часто керують чоловіки. Мрію, коли в цьому світі жінки стануть захищеними в усіх сферах…
Говорю-балакаю• 29 июля 2024
Ответ дляТака бойова Я
Так любую еще нужно заинтересовать и покружить чуток, а это как пиво в супермаркете. Пришёл, купил, выпил и забыл.
Царевна в уггах• 29 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Ні,там є які цілеспрямовано цим займаються.Знала декількох таких.Одна в гуртожитку в нас жила,інша працювала і підробляла.Сама розповідала як ходила в певне місце і кидала погляди на чоловіків.Хтось клював обов´язково.Девіз обох був один-поки молода і приваблива,то треба користуватись.Звичайно що то не на трасі,вони індивідуалки,але ні в яку біду вони не потрапляли.
Доречі обидві вийшли заміж,народили дітей.
Печенюшка• 29 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
А ви частенько буваєте у кущах

Печенюшка• 29 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Це в яку біду вони попали?
Царевна в уггах• 29 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
А ви частенько буваєте у кущах
Так,ходимо диких качок годувати.І іноді навпростець через кущі.
ПолБатона• 29 июля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
мене більше дивує безбашенність таких ’дівчат’: невідомо до кого в машину сідати і т.д.
Да, я блондинка!• 29 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
Нормально. До 10т в день
Да, я блондинка!• 29 июля 2024
Ответ дляТака бойова Я
Никто не даёт за бесплатно)
Сало не люблю• 29 июля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Самый тупой комент, сами ответили на свой комментарий. Выбирайте мужика нормального, чтоб не ставил рога, при чем здесь девушка? Какие семьи она разбивает?
Повітруля• 29 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ой, ця Лісова)) Там до нас з подругою дід на жигулях чіплявся - питав, чи ви працюєте. Якщо що, нам було по 20 років. Сиділи у парку на поваленому дереві, хотіли побути де нема людей - і вийшло що навпроти тої траси, а ми просто їли хотдоги з кавою, і тут цей дід іде до нас
Ми нічого не зрозуміли, кажемо - так, звісно, працюємо, а що? Я от адміністратором, а вона - на складі техніки. Дід щось буркнув, і перепитав - так ви працюєте? Кажемо ну працюємо, ви ж вже питали. А він каже - скільки? Ну я півроку, Оля другий рік вже. То скільки?? Діду ви шо, чого по два рази питаєте?
Він плюнув та сказав шо ми чи знущаємось, чи дури - він стара людина, не можна так. І пішов геть.
Ми йому услід подивилися - тоді вже побачили дівчат на трасі, і як він до них підходить... Сміялись довго. Але діда таки шкода - ні з ким не домовився, поїхав один.
Ми ще поспостерігали за дівчатами, бо нам малолєткам шось цікаво було. Запам´яталося, як одна поїхала з робочіми, на величезній машині з краном. А там робочих було чоловік сім, капєц
автор Снегопадка • 29 июля 2024
Ответ дляПовітруля
Скинулись гуртом)))