Пацелуйнитуда• 29 июля 2024
Заблокувала номер свекра
**Чому немає підкатегорії " Наглі родичі"?
Дістав Постійно має до мене якісь справи. Я маю вирішувати все на світі. А якщо щось не так, то вичитує як малу дитину.
Вчора зателефонував і попросив дізнатися графік вивозу сміття ( хоча сам має телефон з доступом до інтернету). Я була за кермом і сказала, що як повернуся додому гляну. Повернулася о 23:00 і останнє про, що я думала так це про той графік. Короче - забулася. Сьогодні вихідний, а він мені тризвоне о 7 годині розказати яка я безвідповідальна і він вже сам дізнався.
Виключила його і заблокувала. Зарядив міні і день, і тиждень. Тепер нехай вчиться самостійно вирішувати свої проблеми.
Це я так трохи понити тут вам зранку...
Аноним_1857• 29 июля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Сьогодні понеділок
Понеділок може бути вихідним,як і будь -який день тижня
Карапулька• 29 июля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Сьогодні понеділок
А у людей не бывает выходного в Понедельник?😂
Слобожаночка• 29 июля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Сьогодні понеділок
І шо? Не всі ж працюють 5/2, у когось інший графік.
Malificenta_• 29 июля 2024
Ха, в мене свекруха колишня така, і вона ж одна з причин розводу з чоловіком🤣 може їх звести?🤣
Malificenta_• 29 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Тільки не зрозуміла, що він зарядив
Зробив поганий настрій
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Тільки не зрозуміла, що він зарядив
’ Позитивом’ зарядив мені день.
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
В нього своя є. Але то вже інша історія))
Malificenta_• 29 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну що ж, якщо чоловік хороший то терпіння вам до свекрів, бо мого не вистачило
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Як це міні тиждень?
Є ще максі тиждень?
Це опечатка ’ мені’. Думаю, що і так ясно було. Але ж...
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Якби це були ваші батьки, історія би мала інший відтінок
Але з ними таких історій не траплялося. Не те, що відносно чоловіка, а й відносно мене. То до чого цей коментар??
Є категорія людей, яким автоматично пофігу на все і всіх. Вони вважають, що їм всі винні. Вони вже і чоловіка дістали, що той рідко слухавку бере.
Скользкая• 29 июля 2024
Правильно сделали что заблокировали его, он не малое дитя, а Вы ему не нянька, чтобы его проблемы решать, отвлекая себя от собственных дел.
А я женатая• 29 июля 2024
А чому він вам все наярює? А не сину? Я зі своїми не спілкуюсь майже, всі їх проблеми вирішує їх син. У мене є свої батьки.
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляА я женатая
Бо мій чоловік вміє розставляти свої кордони. А я дуже боюся когось образити. Тим більше, що він зараз не вдома...(
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляСкользкая
Добре, що мені вже прийшло розуміння. Сьогодні була остання крапля.
Дякую ❤️
А я женатая• 29 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую ❤️
Розумію. Ну якось блокіровка не гарно по відношенню до людини, тим більше свекра. Я б в жартівливій формі намагалась йому б донести, що ви свої маєте справи і іноді те сміття в голові не тримається.
Раздражевская• 29 июля 2024
Так до чого свекр? Діло тільки у Вас!
Того і нема такого розділу. Відповідь бо одна - до дзеркала.
Пасти Ла• 29 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
’ Позитивом’ зарядив мені день.
Читаю вас и вспоминаю свою вчерашнюю погоню за свекрлм))) пл полям и лесам, уехал на пасеку в поля...и забыл прибор, который заряжает сердце....еле нашла, а он с левой тёткой))) и вот думаю рассказать свекрови или нет)) 76 лет, пол сердца искусственного...или пусть батя радуется жизни))
Раздражевская• 29 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
От-от. Діло лише у Вас, свекр тільки підсвітив Вашу проблему.
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляПасти Ла
Думаю, що не варто розповідати. Не ясно як все обернеться. Плюс у Вас є компромат. Будете найулюбленішою невісткою))
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляРаздражевская
Мені не цікава ваша думка. Можете не відписуватися під кожним коментарем)
Раздражевская• 29 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я Вас забула спитати де мені писати, сонечко)))
’Під кожним коментарем’- чи не тільки це роздуте у темі?))))
Весела бджілка• 29 июля 2024
а у меня свекр абьюзер ,я пока поняла- мне 45 лет стукнуло. Папа у меня был идеальный и муж хороший. Поэтому думала по глупости,что все мужчины такие как папа и мой муж. совсем не общаемся сейчас. и да..ему тоже все должны))
Пацелуйнитуда
• 29 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Схоже, що мій свекр такий самий як і Ваш. Я давно спостерігаю цю поведінку, але саме сьогодні зрозуміла що не повинна це терпіти.