Я Головна• 29 июля 2024
Де нормально заробляти? Де знайти нормальну роботу? На свою вже ненавиджу
З 8.00 до 17.00 , зп 14 тис, постійно в кредитах,
І не хочу я займатися тим, чим займалася,нервів вже ніяких не маю для моєї професії
40 років, таке враження, що врізалася в стіну і не знаю куди далі
Оператор-топогеодезист, бусоліст
47 ОАБр
20 300 – 120 300 грн, Грошове забезпечення з урахуванням додаткової винагороди:
47 ОАБр
Сили оборони; більше 1000 співробітників
Вся Україна
Повна зайнятість. Середня спеціальна освіта.
Вакансію зараз переглядають 5 шукачів. Відгукніться першим!
Відповідальність
Дисциплінованість
Опис вакансії
47 окрема артилерійська бригада — ми озброєні, навчені та сповнені наснаги, аби щодня знаходити та нищити. Не вмієте, не знаєте або маєте сумніви? Ми навчимо та покажемо, як це — перемагати разом із нами щодня
Основні обов’язки:
обізнаність у правилах експлуатації та утримання у справному стані топогеодизичних приладів
підготовка відповідного обладнання для проведення топогеодезичної прив’язки — орієнтування на місцевості
ведення необхідної документації та звітності
дотримання встановлених правил і вимог безпеки під час виконання обов’язків
Основні вимоги:
повна (профільна) середня освіта
самодисципліна, відповідальність, охайність
уміння працювати в команді та орієнтуватись у мінливих умовах
вітається бажання опанувати спеціальність або досвід служби на аналогічній посаді
готовність виконувати поставлені завдання у зоні проведення бойових дій стане перевагою
Умови служби:
служба за контрактом
можливість переведення для чинних військовослужбовців
можливість кар´єрного зростання, навчання та підвищення кваліфікації як на території України, так і за кордоном
вчасне та коректне грошове забезпечення з урахуванням додаткових винагород відповідно до терміну виконання завдань
гарантована одноразова грошова виплата під час укладання термінового контракту у розмірі від 20 тисяч гривень
стабільне матеріальне (речове) та продовольче забезпечення згідно з прийнятими стандартами у Збройних Силах України
гарантована щорічна основна відпустка строком до 30 календарних днів і можливість відпусток за потребою зі збереженням грошового та матеріального забезпечень
реалізація права на охорону здоров’я та медичну допомогу для військовослужбовців та членів їх сімей
Номер телефону відділення персоналу штабу 47 окремої артилерійської бригади: Показати телефон
47 ОАБр
Вся Україна
Відповідальність
Дисциплінованість
Опис вакансії
Основні обов’язки:
Основні вимоги:
повна (профільна) середня освіта
Умови служби:
служба за контрактом
ФФФФристайла• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Нач склада, чем не работа для женщины?
Вас строчки о работе в зоні активных боевых действий не смущает? Да и в склад вч прилететь может в любом уголке страны.
ФФФФристайла• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
И таких вакансий гора!
Расскажите лучше,куда делись предыдущие работники,если с армии не увольняются?
Амелі на мілені• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Нормально себя ощущает в армии?
Не скаржиться
Але і в носі не колупається
Їх частина спеціалізується на видавництві спец літератури
Роботи дуже багато
Але і в носі не колупається
Роботи дуже багато
Ответ дляАмелі на мілені
Не скаржиться
Але і в носі не колупається
Роботи дуже багато
Але і в носі не колупається
Роботи дуже багато
Кто хочет работать и зарабатывать, тот работает и не ноет. А искатели формулы ’шоб ничего не делать и зарабатывать кучу денег’ сидят с пустыми кошельками.
ФФФФристайла• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Лучше уж с пустым кошельком и живым,чем в гробу лежать
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
В Україні +- такі зп і є
Якщо зміните роботу, буде +- така сама зп
В 40 років вже не хочуть брати через вік
Тому змиріться з реальністю і не дьоргайтесь
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Или надо искать подработку на выходные или после работы. По другому сейчас не заработать.
Так, тільки якщо 24/7 буде гарцювати це закінчиться погано для здоров´я + прибирання, готування, покупки, домашні справи, батьків старих, дітей ніхто не відміняв, тому навіть 8-17 тяжкий графік + дорога, а щоб підробляти нереально або зовсім копійки і без вільного часу, тому таке
ФФФФристайла• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Раненные и инвалиды выводятся за штат, значит должность освобождается, хотя формально военный продолжает числиться в штате ВСУ.
Так говорите прямо : вакансия освободилась потому что предыдущего сотрудника убило или ранило. Это будет честно
Ответ дляРубаю олівлє
Все зависит от здоровья женщины и потребности в деньгах.
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляЯ Головна
Вища юридична, яка як виявилася не приносить жодних доходів, тільки плюс, що друзів класних зустріла та чоловіка.
все починалося добре,спочатку помічник судді, потім юрисконсульт в банку, потім в енергокомпанії, зараз органи місцевого самоврядування
Не вистачає наглості та і ще чогось, бо чесна зп не велика
У вас ще не погана кар´єра до речі
Не рибою на ринку торгуєте
Женщинас• 29 июля 2024
Ответ дляЛгин
В гуманітарних організаціях зараз непогані зарплати. Я працюю в Медейр в Сумах, ви пошукайте в своєму місті.
Что входит в Ваши обязанности этой работы?
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
ВСУ госконтора. Дали тебе твои 20-25, будешь их спокойно получать если выполняешь свою работу. Там хватка не нужна.
а якщо бомба прилетить? лікування дорожче обійдеться? війна завтра закінчиться і? знову безробітня буде сидіти, тут хоч держ служба там до 80 років можна сидіти, комерція хоче молодих і в 50 звільняє пердунів на молодих (своїх)
Птица Говоруша• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Если одинокой женщине с ребенком не на что снимать квартиру и покупать продукты, она пойдет в ВСУ. Или есть еще варианты?
Дитину в дитбудинок віддасть одинока чи з собою на роботу візьме?
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
Не смішіть про ’для своїх’. Купа вакансій в благодійних, громадських організаціях, в тому числі міжнародних. Людец реально шукають. Я тут якось кидала посилання, так мене з німном змішали, що оголошення не таке. Так по отому ’не такому оголошенню’ взяли три людини, на випробувпльний термін зарплата була 30 000, все офіційно, ще й в офісі робота не кожний день.
сьогодні-завтра закриються ці благодійні шараги і все, ненадійна робота, кому воно треба?
Вумна, аж страшно• 29 июля 2024
Ответ дляПП-шница
Ищите знакомых в зсу и призывайтесь. Сейчас хорошие зарплаты в армии. Правда если маленькие дети - то не получится.
дочитайте оголошення до кінця- у разі потреби, треба їхати за бригадою, хоч і у збдій
Вумна, аж страшно• 29 июля 2024
Ответ дляПП-шница
Нет. Бухгалтера никуда не едут. Они работают по месту дислокации бригады
не смешите рыбок
Вумна, аж страшно• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Ездят бухгалтера на фронт. Расходники, форма, техника, все списывается, теряется, все нужно на местах проверять и учитывать.
да, там в каждом обьявлении о работе это указано. а еще их сокращают и переучивают и они идут в бой... Война есть война....