Я Головна• 29 июля 2024
Де нормально заробляти? Де знайти нормальну роботу? На свою вже ненавиджу
З 8.00 до 17.00 , зп 14 тис, постійно в кредитах,
І не хочу я займатися тим, чим займалася,нервів вже ніяких не маю для моєї професії
40 років, таке враження, що врізалася в стіну і не знаю куди далі
Ласкове телятко• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Если одинокой женщине с ребенком не на что снимать квартиру и покупать продукты, она пойдет в ВСУ. Или есть еще варианты?
Ага,тільки назад дороги не буде. Випустять жінку-військовослужбову за кордон? Ні.
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
сьогодні-завтра закриються ці благодійні шараги і все, ненадійна робота, кому воно треба?
Ну шукайте надійну на доооовгі роки із щарплатою 12 000.
миссАрфография• 29 июля 2024
у мене зараз трошки більше, ніж удвічі, більша зп за Вашу
+ у чоловіка штука у.о.
вирішили, що нам треба більше
чоловік почав моніторити вакансії, періодично ходить по співбесідах
я теж почала придивлятися до того, щоб ще подвоїти свої доходи
у наявній сфері діяльності - це маломожливо
тому
1) зараз проходжу курс навчання по криптовалюті, є що повчити;
2) придивляюся до клінінгу, сусід пару разів на тиждень виїздить, а має мій рівень зп у результаті - не дає це мені спокою
бізнес? - ми не бізнесові люди, на жаль, поки норм ідеї немає
+ у чоловіка штука у.о.
вирішили, що нам треба більше
тому
Лгин• 29 июля 2024
Ответ дляЖенщинас
Что входит в Ваши обязанности этой работы?
Ось опис, якщо коротко виявляємо потреби в прикордонних громадах, проводимо оцінку, надаємо допомогу і контролюємо її цільове використання, це все супроводжується створенням певних документів і звітів.
Скіфська пектораль• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Ребёнка куда?
Ответ дляВумна, аж страшно
дочитайте оголошення до кінця- у разі потреби, треба їхати за бригадою, хоч і у збдій
Так там все зрозуміло
Складати картки в артилерійському підрозділі
з/п не в зоні бойових дій - 20 тис., в бойових діях - 120 тис.
Після підписання контракту вже від переведення на передову не відмовишся
А там - як повезе
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Откуда же тогда темы на советчице темы ’Рятуйте! Нема роботи! Не платять гроши! Все джопа!’?
Бо треба щось вміти, чомусь вчитись. Ті, хто гарно пишуть, легко можуть з копірайтерів довчитись на комунікаторів таких організацій. Часто така робота може бути і віддалена. Купа он-лайн курсів, тренінгів є, щоб це зробити. І не буде ’все джопа’. Але знайдеться є купа відмазок - ’ о, та це ж на рік робота’, ’о, та ще у відрядження треба їхати’, ’резюме писати, а в оголошенні не написали, що мільйон платити будуть´...
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Это каждая сама решает для себя
Так какого вы тут так активно агитируете?)) неужели так хорошо платят за вашу агитацию)) с каждого человека копейку получаете или ставка у вас? И не стыдно таким заниматься
Ответ дляГейТуда
Согласна с постом целиком и полностью. От себя хочу добавить, что кто хочет зарабатывать, не должен считать рабочее время с 8-17. Оно у них не нормированное. Отмазы про ребенка руководителем не принимаются.
Ответ дляБронетапці
Если Вы видите агитацию в высказывании собственного видения проблемы, то можете написать на Ворк ЮА, пусть мне выпишут премию за рекламу. Буду очень признательна!
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Их просто не было до этого. Сейчас ВСУ работают над расширением штата под финансирование партнеров.
Та заработали вы уже свои 30 серебрянников в этой теме)) можете уже пойти отчитаться
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ну не знаю.... пропонували мені приїхати на співбесіду до благодійної організації, в вакансії зп оголошено не було,тож намагалася максимально розпитати жіночку, що дзвонила. Так от, зп 12 тис грн (дванадцать тисяч гривень) ,причому ви маєте відкрити на себе ФОП.
Дивіться інші організації. Яке місто? Яка посада? Можливо, щось підкажу Вам.
Але, взагалі то надзвичайно мало
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
В этом и суть всего этого спича и активной агитации этой шелухи. Подготовка до службы женщин и закрытие границ)) но отрабатывает хорошо. Старается)
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Ви знаєте, у нас навіть і ’треба побути з дитиною’, ’хочу відгул’ приймаються, але свою роботу люди роблять не зважаючи на ці обставини. Іноді хтось з колег перехоплює. Але так, якщо хочеш заробляти -це не про роботу, а не створювання видимості роботи
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
женщин военных выпускают за границу
откуда такая информация?
Ага, и уволиться она сможет 😂😂😂 и уехать навсегда в Польшу, например))) Вы кому лапшу на уши пытаетесь навешать?)) но к сожалению, что все таки пару человек, но вы сможете затянуть в свою ловушку
Ответ дляБронетапці
Есть условия разрыва контракта специально для женщин, так что не надо лжи. Терпеть ее не могу.
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ длямиссАрфография
+ у чоловіка штука у.о.
вирішили, що нам треба більше
тому
+ у чоловіка штука у.о.
вирішили, що нам треба більше
тому
крипта і прибирання супер тема
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
Ну так там такі самі зп, як і скрізь, якщо крадете гуманітарку і мутите, то Бог вас суддя
Томатико• 29 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
У нас вообще бесплатно ищут, второй день на них натыкаюсь, причём ищут с опытом
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
😂😂😂😂 лапша уже аж свисает с ушей) в теории все так сладко и красиво)) вы очень толсто пытаетесь заработать.
миссАрфография• 29 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
крипта і прибирання супер тема
мене не особливо це бентежить
зараз відпрацюю крипту, осилю - буду тут розвиватися
ні, далі буду шукати
до прибирання придивляюся, але зараз заробляю мозком, то думаю і далі ним же продовжу
ні, далі буду шукати
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
А ложь то вы сейчас сюда несете. Я понимаю задание и все дела. Но вам реально не стыдно таким жалким способом зарабатывать на бедных женщинах, которых вы затянете в ловушку? Фу
Ответ дляБронетапці
В чем я солгала?
Может быть тут есть женщины которых я обманула?
Давайте уже с фактами, раз есть предъявы.
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Приведите мне пример работы на которой все хорошо и гладко.
На любой, которая не находится в зоне боевых действий, с которой можно уволиться и есть право голоса.