Оч@ров@Шк@• 29 июля 2024
Картка АТБ. Яку вибрати?
Порадьте, хто в темі, якого банку вибрати картку АТБ. Так, щоб не тільки для покупок в АТБ, а на всі випадки. Яку вважаєте самою вигідною?
Результат:
вже голосів:
23 (74.19%)
Монобанк
3 (9.68%)
Райффайзен Банк
3 (9.68%)
А-Банк
2 (6.45%)
Укргазбанк
0 (0%)
Ощадбанк
0 (0%)
Сенсе Банк
Морковку дай• 29 июля 2024
моно
нет комиссии при переводе на карты других банков, при оплате комуналки и других оплатах
и отдельно - удобное приложение, быстрая поддержка. кешбек, довольно крупный банк
Ласунка• 29 июля 2024
В мене Моно АТБ) Вигідно, і розраховуватись нею можна скрізь. Кешбек, додаток - все на рівні.
Пупс• 29 июля 2024
Райф = кешбек за аптеки, без комісій за платежі на рахунки (вся комуналка і тп), додаток, все ок