ГЛЮкоза• 29 июля 2024

Тік Ток. Як там оплата проходить?

Скажіть мені будь ласка, а Тік ток платить за перегляди? І як включати монетизацію аж цікаво
Бо всі так кажуть а мені здається що це брехня
автор ГЛЮкоза • 29 июля 2024
В мене взагалі нема підписників. І я не відомий блогер і ним не стану але просто питаю цікаво
Скільки блогери заробляють

Леди_на_драндулете• 29 июля 2024
перший раз чую,що в тік-тоці монетизація, там платять за рекламу інші користувачи, якщо їм цікаво розмістити її у вас в роліках
Украиночка• 29 июля 2024
там Монетизации нет, можно вывести деньги с трансляций - если вам дарят подарки, и то думаю немного
Платье Длинное бальное• 29 июля 2024
Коли ефіри проводите, вам дарують подарунки віртуальні, вони коштують грошей. Ви їх потім обмінюєте)). Але там повинно бути багато підписників у вас.
автор ГЛЮкоза • 29 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
Всі кажуть підключати монетизацію
То в Україні нема
За кордоном є, якщо реєструвати на іноземний номер
автор ГЛЮкоза • 29 июля 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Та в мене нема і не буде))
автор ГЛЮкоза • 29 июля 2024
А що таке тік ток студіо?
ПоЗиТиВнАя• 29 июля 2024
Там, здається, від 1000 підписників можна вести ефіри і отримувати подарунки, які потім переводяться в гроші. Також, можна отримувати подарунки в коментарях до заичайних відео.
Але потрібно пахати, щоб зробити тих грошей хоча б на мінімальний вивід