useruseruser• 30 июля 2024

Що може означати така поведінка людини?

Коли ти людині розповідаєш щось із свого життя,а він/вона починає тобі кожного разу,коли ти щось розповідаєш говорити "Все,давай,будь-ласка закриєм цю тему",і ти ще толком не договорив,а людина тебе перебиває фразою "Давай закриєм цю тему".
І ти коли говориш людині "Ну я ж розповідаю тобі тільки те,що актуально на сьогоднішній день",а людина говорить "Ну для тебе може і актуально,але не для мене".

Це означає те,що людині не цікаво те,що ви розповідаєте,чи що це може означати?
СвітланкаОК• 30 июля 2024
А які варіанти?

Onyx83• 30 июля 2024
Да, неинтересны ни тема, ни вы.
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляOnyx83
Да, неинтересны ни тема, ни вы.
Зато когда этот человек мне жаловался на какую-то ситуацию из своей жизни,я поддержала и не говорила такой фразы ’Давай закроем эту тему’
So_so• 30 июля 2024
Человек устанавливает границы, считает темы Ваших разговоров или Вас (простите) токсичными.
Kot_v_meshke• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну теперь говорите. Что ж.
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляSo_so
Да,возможно это его мнение.Может он не любят просто тех,кто много рассказывает что-то.
So_so• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Всё что угодно может быть.
Onyx83• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Не слушайте больше. Или он до конца дней вам стал обязан?
Color never seen before• 30 июля 2024
Скорее всего или неинтересно или неприятно и очень может быть эта тема достала своей регулярностью

syperrizhik• 30 июля 2024
Может вы пирожок - тошнотик? Или много жалуетесь?
СвітланкаОК• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Яка ви хороша)) похваліть себе )))
Kot_v_meshke• 30 июля 2024
Судя по вашим темам, вы нудная душнила, простите.
Abrado• 30 июля 2024
Вас використовують для свого емоційного зливу. Зменшуйте спілкування з цією людиною.
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Яка ви хороша)) похваліть себе )))
А ви більше погоджуєтеся з ким?Зі мною,чи з тою людиною,яка говорить постійно ’Давай закриєм тему’?
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
А кто не душнила?
Kot_v_meshke• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
А кто не душнила?
Не вы явно 😝
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляsyperrizhik
Иногда могу пожаловаться на какую-то ситуацию
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляColor never seen before
Нет,темы разные
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляOnyx83
Нет,но я не думаю,что кому-то хотелось бы иметь таких друзей,которые не хотят вас слушать

Kot_v_meshke• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Нет,темы разные
Ну если вы спрашиваете что делать если вы выпили таблетку а потом сходили в туалет, я б тоже просила закрыть тему.
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Не вы явно 😝
Так вы же сказали что я
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Нет,я ему такие вопросы не задаю
Kot_v_meshke• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Так вы же сказали что я
Кто не душеила? Не вы. Не душнила - это не вы, соответственно, вы он и есть😀
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
А кто же тогда не душнила?
Kot_v_meshke• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
А кто же тогда не душнила?
Давайте закроем эту тему😀
СвітланкаОК• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Я не те що погоджуюсь, я просто не розумію вашої поведінки. Якщо б мені хтось таке сказав, то це була б наша остання розмова, тому що я себе поважаю. А ви ще щось там намагаєтеся зрозуміти…
Ylia830• 30 июля 2024
Так, людині не цікаві ваші переживання, вона їх обезцінює. Відкривати душу непотрібно, тільки по якісь темі пару слів і все. Якщо буде сама жалітися, кажіть, це твої справи. Теж таке було, хотілось підтримки
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляYlia830
Так,дуже обідно це(((((((((
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ну типу людина він непогана,просто не любить,коли йому щось розповідають
LoveYouOrNot• 30 июля 2024
Людині пофіг, це ж очевидно.