Тумба-юмба• 31 июля 2024

Є підозра у зраді. Як можна підтвердити?

Дівчата, підкажіть, дуже потрібно підтвердити що чоловік мені зраджує вже давно! Чи можна якось купити таку інформацію у оператора? Щоб він надав виписку телефонних дзвінків і переписку з месенджерів?
Якщо не оператор, то хто може надати таку інфо? Інформація потрібна за останні півроку.
Ситуація складна. Просто хочу вивести людину на чисту воду і відкрити очі моїм та його батькам!
Поради на рахунок - майте гордість і тд не пишіть. Питання тут уже йде фінансове, тому моя гордість ні до чого
Мальчун-задирун• 31 июля 2024
Паяльник к иичкам, сам все покажет и расскажет
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ищите любовника мента, иначе никак
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Удалено администрацией...
Силиконочка• 31 июля 2024
Так а для чого? В суді то не доказ. Діліть майно
Силиконочка• 31 июля 2024
А батьки до чого?
Да будет так• 31 июля 2024
Родители купят у вас видео? Оператор вам ничего не продаст,ищите частного детектива.
Зайченя• 31 июля 2024
детектив
So_so• 31 июля 2024
Финансовые вопросы решатся на основе справки от Киевстара?))
Злива інформації• 31 июля 2024
Мы вам верим и без выписки, не нервничайте так! Мы на вашей стороне.
ХвилювАллочка• 31 июля 2024
В чому полягає фінансове питання?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2024
Ви поспорили на гроші?
БезПаспортаНеПродаю• 31 июля 2024
А як вас це з фінансами допоможе?
svetolino• 31 июля 2024
Якщо е гроші то найняти детектива!!! але спочатку добре продумати всі нюанси . План А,Б,С. .Удачі!!!
So_so• 31 июля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А як вас це з фінансами допоможе?
Свекровь рассердился и наложит на сына штраф
Летчица• 31 июля 2024
Автор садитесь в такси и следите за ним
Не будь КакСвета• 31 июля 2024
Це вам потрібно для поділу майна під час розлучення?
Так ця інформація вам нічого не дасть.
Ананомчикус• 31 июля 2024
Странно что Вы хотите что то доказать своим родителям. Хотите ращвесьись- Вам не нужно разрешение. Его родители все равно будут на его стороне. Для них не важно с кем он спит, с Вами или с кем то ещё, он их сын. Делите совместнонажитое в суде. На добрачное Вы не имеете права. На совместнонажитое- половину, неважно сколько у Вас детей, они наследуют после смерти, а не после развода.
автор Тумба-юмба • 31 июля 2024
Боже, дівчата, є якісь відповіді по суті? Яка вам різниця які фінансові питання це вирішить? Вирішить те, що у нас спільний бізнес, який заснували мої батьки. Він і його батьки приєдналися до нашого бізнесу після мого з ним одруження. Людина бідна була і після одруження зі мною відчув що таке мати гроші, але зараз завів постійну коханку і тримає мене та моїх батьків за дурнів! Мені потрібно надати докази моїм батькам, щоб викинули його з роботи. А його батькам - щоб бачили якого сина виховали.
успокойте_Меня• 31 июля 2024
А що ви будете робити, якщо дізнаєтесь правду? Не спішіть задавати питання, якщо не впевнені, що вас влаштують відповіді
Краще спочатку підстрахуйтесь і переоформіть максимум майна на себе. Чи зберіть подушку.
So_so• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
А сколько же Вам лет?
Злива інформації• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Детский сад на прогулке.
Самохвалова• 31 июля 2024
Якщо маєте доступ до його тел.(при вході прийде код) то відкрийте його кабінет (водафон,київстар) і там побачите виписку тел. дзвінків за любий період
Молчунья• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
наймите детектива
А я з косою• 31 июля 2024
Оператор з мільйонними доходами продасть вам інформацію за скільки? За 10 тис чи 100? А потім вашому чоловіку в суді мільйон відшкодує?
Дитячий садок
автор Тумба-юмба • 31 июля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
У нього нема ніякого майна. Я просто хочу щоб мої батьки викинули його з роботи. Нехай йде в свою халупу до своїх батьків, де прожив все своє життя
Повелитель бітка• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ваши родители родной дочке не верят?
Его родителям доказывать ничего не надо,все равно он им ближе
Силиконочка• 31 июля 2024
Він реально приносить гроші в бізнес чи просто яйце висиджує?
автор Тумба-юмба • 31 июля 2024
Ответ дляА я з косою
Дитячий садок
Ну якщо не оператор, то у кого можна попросити таку інформацію? Детектив зможе?
Мурзилка• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Детектив за ним будет следить и сделает фото.
автор Тумба-юмба • 31 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
Працює не погано на високій посаді, бо ж зять, заробляє теж.