волосатое стекло• Изменено 31 июля 2024
Свекруха та її донька
Дівчата, добрий день. Потрібен колективний мозок, бо мій вже кипить. Чоловік працює закордоном, за його мамою піклується його рідна сестра. Поки чоловіка нема сестра з її чоловіком активно юзають авто чоловіка. Коли я почала розмову, що авто наше та нагадала, що умова була брати авто в виключних випадках, а не вважати, що ми їм його подарували, вона (сестра) заявила, що раз так, то вона не збирается далі опікуватися мамою і теперь це маю робити я чи хай чоловік зривається з роботи та їде до України і піклується він. Мені зовсім не хочеться брати на себе відповідальність за свекруху, але й напряму відмовитися також не можу, бо чоловік точно приїде додому, де не роботи, не майбутнього для нього нема. Не знаю який може бути вихід, але може в когось якісь думки будуть..
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Я так розумію, що Ви сама свекруха, чи як? Чи може самі доглядали з асвоєю свекрухою при живій дочці її? Дуже цікаві висновки. Я вважаю, що матеріальної допомоги більш, ніж достатньо. Не достатньо - хай заплатять якійсь людині з села. Виходить, шо стара власним дітям не потрібна, а автор має віддуватись.
Автор може лишити ситуацію як є, і за матірʼю буде доглядати донька. Або забрати машину, і тоді повернеться чоловік в буде він доглядати. Але це все її не влаштовує. Тож якщо теперішня ситуація не влаштовує саме її, то так, вона буде якось віддуватися.
Одяг та сумки• 31 июля 2024
так хочете і рибку і...так не бува. Доглядати стареньких то дуже важко..или откажитесь от наследства маминого.
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Бо так и есть. Гола, боса, ни авто, ни денег
Ні, це лише ваші придумки
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Ні, це лише ваші придумки
Не это реалии. Только нищебродка будет так трусится за чужое, своего то нет
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я не збираюсь з вами сперечатись. Це беззмістовно. Тому що ви цього не знаєте, скільки б ви не повторювали зворотнє.
Хвігура мічти• 31 июля 2024
Автор розбереться.
До речі, є така практика 3-х стільців: сідаєш на кожний по черзі і граєш роль одного з героїв (сестра, чоловік, автор), тобто, пробуєш побувати на місці кожного.
Це для тих, хто хоче дійсно розібратися.
Пора спати 😴
волосатое стекло
• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Так, але не автор. Я ще раз повторюю, тема - байт на коменти. Автор нічого не розказала про те, що там і як було в сімї. Які гроші чоловік виділяє та інше. З того, що вона написала можна дуже різні висновки зробити. Це і бурна дискусія тут підтверджує.
Я не навмисно. Наче розповіла все, що можно було по ситуації. Я сподівалась на якісь чарівні поради, які й чоловіка на місці вдержать й мені клопіту не додадуть й не залишусь з ввдчуттям лоха, якого за його ж гроші та його власність нагнути на головну біль з чужою по суті людиною, через яку маю повністью своє життя змінювати
Мама Никитки-2• 31 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Вона права
В чому? В тому, що раз машину забрали то і мама вам?
Ясно ж що чоловік не буде матір’ю опікуватись. Все ляже на плечі невістки. А їй воно потрібно? Опікувати чужу жінку.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Только нищеброд будет скидывать заботу о родителях на сестру
Мама Никитки-2• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Свекруха коло них майже в сусідньому дому. Більш віддавали до лікарні звозити, продукти купити їй. Чоловік каже, що якщо біль нема кому, то він повернеться, але це зовсім не те,що краще для нашої родини
Це вся опіка? Свекруха ходяча?
волосатое стекло
• 31 июля 2024
Дівчата, за діскусію дякую, тему закривати не буду (вже давно тут не була не пом´ятаю чи так можно), може ще якісь думки з приводу що робити будуть. Я спати, вже пізно, завтра на працю з ранку
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Помощницу для мамы нанимайте, так машиной сестра не будет пользоваться, вам и мужу не надо будет физически что-то делать
Мама Никитки-2• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Чоловік грошима, я за ситуаціею, коли потрібно можу прийди допомогти. Але робити закупки продуктів, ліків на постійній основі нема ані часу, ані бажання
Чоловік грошима.
Я правильно зрозуміла, вони і авто ваше юзають і за гроші чоловіка мамі все купляють?
Автор, вибачте, а житло після мами кому дістанеться? Донечці? Чи чесно розділять?
Кружите меня,кружите• 31 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
В травні займались цим питанням. Син був на війні, у батька складний стан здоров´я. Ото хіба принести продукти можуть. Все. Генеральне ніхто б не робив. Але другий син за кордоном, тому відмовили. обл.центр
Значит от города зависит, у нас по другому
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Тобто при рідних людях у місті, які не є соціально ненадійними, до стареньких ходять працівники з сумками продуктів і прибирають? Це де так можна за копійки?
Пушап Мі мі• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я вже навчилась і ще й Ви навчитесь: питати порад на Порадниці, чи сюди писати якісь реальні проблеми - у 95% випадків призведе до поливання гімном автора, а деколи ще й прокльонів. Якщо Ви не користуєтесь особисто тією машиною - то ж Вам вона теж ні до чого(маю на увазі, якщо чоловіку байдуже). Тоді взагалі можете навіть палець об палець не вдарити. Тут більша проблема та, що давати комусь на довгий термін свою машину (та й не на довгий) - це дуже зле. Вам просто штрафів понаробляли, а якби людину покалічили випадково чи на смерть збили? Вже краще відпродайте її їм за нижчою ціною (або взагалі хай чоловік віддасть і переоформить). Зате Ви матимете всі підстави у своєму житті забути про свекруху навіки, як про поганий сон і ногою більше на її поріг не ступати.
Тоскующая• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Квартира приватизована на 3х - чоловіка, мати та сестру
Раньше как было, кто ухаживает за родителями, тому наследство, поэтому сестру можно понять, муж ваш уехал, вам некогда, мать на ней, а квартира будет общая с вашим мужем, при чем машину сейчас она использует для ухода за матерью в том числе и официально отдать машину ей не просит. Поэтому либо пусть муж отдаст сестре свою часть квартиры, либо оставьте вы ту машину в покое, тем более, что у вас прав нет и она стоит без толку, муж сможет вернуться не скоро, либо принимайте активное участие в уходе за свекровью вместо мужа.
Кружите меня,кружите• 01 августа 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Запорожье
Вы не поверите, приходит даже поговорить. мама знакомой вызвала соц работника , живёт с сыном, сама ходит за продуктами, не болеет
Для разговоров, ей мало общения, приходит женщина 1-2 рада в неделю на час
Мне сказали оплата 800 в месяц, а моя мама отказалась, хотя передвигается с помощью костылей
Не їм після шостої• 01 августа 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Запорожье
Може, дійсно, від міста. Ну в нашому і дітей-мауглі пару років тому виявили... Мухи по дитині лазили, мама лікарю казала, що дитина хвора і не може йти,але всі ігнорували...
Хоча ви праві, автор може спитати. Хоча чомусь думаю, що свою частку бабуля вже переписала на когось
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Она не перешла в ее собственность
Этот вопрос должен муж с сестрой обсуждать, а не автор
Сестра? Авто куплене в шлюбі є спільною власністю. Заспокойтесь вже.
Бо будете і без авто і без грошових вливань брата маму доглядати
МастерЮля• 01 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Нет, просто человек, который понимает наглость родственников, спихнувших на других уход
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Частина матері кому дістанеться? Вангую що сестра вже обробила маму.
Прошмандовка ще та, копійки не впустить.
Автор, а ви бачили чеки чи звіти куди гроші чоловіка пішли. Заміна вікон це не 3 коп.
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Пока нікто, вчора вечером скандал був з швирянням ключів та виставлянням умов. Але вже на вихідних потрібно їхати за продуктами, йти прибирати. Я працюю, мені ще треба час на це якось знвйти, ще до своїх батьків поїхати, до дітей. Нема в мене сил на ще одну заботу
Автор, а я б поїхала. І поїздила б трохи. Бо щось мені здається, що окрім машини і гроші на сім’ю сестри йшли. Думаю, що вона впевнена, що на будь-які умови ви погодитесь. Здивуйте її. От побачите
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляПопельшка
А з чого ви вирішили, що вона лише заносить продукти і возить а лікарню? Про те, що виключно все оплачує чоловік автора, мови не було. Тобто вона крім безпосередньої участі теж витрачає гроші. І ми абсолютно не знаємо, хто з них витрачає більше грошей на матір.
Серйозно? Комуналка, заміна вікон, ліка, ремонт санвузлу. Це автор писала. Скікі та пенсіонерка з’їсть? Прям там її донька червоною рибою з авокадо 3-чи в день годує.
Правильно писали, не факт, що продукти на пенсію матері не купуються
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Это только ваши предложения
Да ви що… сестра істерику за авто 20 річної давнини влаштувала, коли з під жопи забрали. Машина 3-4 тис коштує. Істерика прям від великого достатку сестри сталась. 100% гріє руки на грошах брата. Безконтрольно все, а тут і штрафи вимагають оплатити і взагалі контроль за використанням авто встановлюють.
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Живёт за 4тыс грн коммуналки ?
Так з чоловіка автора всього лише 2 тис. Інші 2 сестра повинна вкладати. Ви ж хочете справедливо. За рік вже 24 тис тільки комуналки виходить.
Бешене сарі• 01 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я б з радістью, але в чоловіка зараз є нормально оплачувана робота, яка нам дозволяе якось жити та вчити двох дітей, плюс я знаю що він в безпеці. Його приїзд це буде кінец нашому відносному спокію та добробуту. Зариди того, щоб занести свекрусі продуктіа та щвозити до лікарні.. таке собі рішення
Так робіть це ви
Чи саме в вас ’немає часу’?
Бешене сарі• 01 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Боже, какая мученица
У вас одной дети
У вас одной работа
У вас одной пожилые родители
У вас муж нормально иметь за границей.
Её практически оградили от помощи пожилому человеку.
Но она ударилась за машину
Права невестка: два ребенка у матери, значит оба помогают в старости. Если у жены, у вас, нет мозгов, то тогда муж приедет и сделает это
У вас одной дети
У вас одной работа
У вас одной пожилые родители
У вас муж нормально иметь за границей.
Но она ударилась за машину