волосатое стекло• Изменено 31 июля 2024
Свекруха та її донька
Дівчата, добрий день. Потрібен колективний мозок, бо мій вже кипить. Чоловік працює закордоном, за його мамою піклується його рідна сестра. Поки чоловіка нема сестра з її чоловіком активно юзають авто чоловіка. Коли я почала розмову, що авто наше та нагадала, що умова була брати авто в виключних випадках, а не вважати, що ми їм його подарували, вона (сестра) заявила, що раз так, то вона не збирается далі опікуватися мамою і теперь це маю робити я чи хай чоловік зривається з роботи та їде до України і піклується він. Мені зовсім не хочеться брати на себе відповідальність за свекруху, але й напряму відмовитися також не можу, бо чоловік точно приїде додому, де не роботи, не майбутнього для нього нема. Не знаю який може бути вихід, але може в когось якісь думки будуть..
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Так, краще найняти людину і чітко знати за що платиш і в жодному випадку не передавати гроші сестрі
Пусть тогда это сделает и вопрос будет исчерпан
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Якщо в чоловіка все ок з інтелектом, то він не повернеться
А може й повернеться. Це невідомо поки що.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Есть ещё мнение жены. Оно также должно учитываться.
Если ее мнение в этом вопросе учитывается то и ответственность должна быть да определенные решения в этом вопросе
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Такая нахалка? Да она ещё и в карман положит, натура такая. А с чего ей платить, думаете с достатком? Ага
Это только ваши предложения
Хвігура мічти• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Вже написали, що чоловік вкладає кошти. Краще. ніж він приїде і не буде нічого давати, зате сраку бабі помиє? Я ще й впевнена, що його мама не захоче, щоб конкретно він це робив, бо доньки з мамами в більшості ближчі, ніж сини. + Сказали, що та бабця ще ходить, себе обслуговує. То що там помагати? Раз в тиждень завезти продукти, ліки і 2 каструлі їжі?
2 рази на тиждень завезти продукти, ліки, 2 рази поприбирати, 2 рази приготувати їсти, 2 рази на тиждень помити стареньку - це все по 8 раз у місяць, 96 у рік. Про лікарні мовчу. І все сама, хоча є брат. То була б вдячна йому за авто, надане на час відсутності його самого. І легше було б фізично і морально виконувати свій і ЙОГО обовʼязок.
ЗаведУющая• 31 июля 2024
Автор, а какая сумма выходит в месяц сколько Ваш муж отправляет сестре? Продукты тоже он оплачивает? Это я к чему может проще найти бабушке человека с проживанием, обсудить обязанности, чтоб человек мог и по своим делам ходить. Ну и мамину часть переписать сразу на вас или мужа))) вот сестра ох...у...е...ет. С машиной скажите хочу загнать на сто нужно для страховки к примеру
Пушап Мі мі• 31 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Ну її ж мама мила щодня, ще й пеленки засрані прала. Автор яке має до цього відношення?
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляА я женатая
Цікаво, а не було б машини, то і матері не допомогла б, чи як. Я розумію, зручно з машиною, але після того, як прочитала, що не сплатили власні ж штрафи, склалось враження, що людина там просто нахабна, і дійсно використовує чужу річ, не тільки у питаннях допомоги, а і у своїх власних. Все б нічого, якби власник не був проти, а він проти. І оці швиряння ключів, банальна маніпуляція. Гроші, якщо і надсилати, то матері напряму, а не сестрі. Найняти людину, яка буде приходити раз в тиждень прибирати, чи робити важкі закупки (або доставка продуктів з магазину) та купувати ліки, контролювати сплату по чекам. Комуналку сплачувати онлайн. Так зможете допомогти матері віддалено в міру своїх можливостей. Допомога сестри матері - на її совісті.
Але чомусь все не так. І чоловіка автора поки що все влаштовувало.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Ее муж имеет
Пушап Мі мі• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Ее муж имеет
Так, але не автор. Я ще раз повторюю, тема - байт на коменти. Автор нічого не розказала про те, що там і як було в сімї. Які гроші чоловік виділяє та інше. З того, що вона написала можна дуже різні висновки зробити. Це і бурна дискусія тут підтверджує.
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Бо це не її мама. Наприклад тому? Бо Ви не знаєте, які були між ними стосунки. Дуже багато від чого залежить. Те, що автор цього робити аж ніяк не хоче швидше за все вказує, що нехороші. Ну то треба було свекрусі менше кров пити з невістки свого часу. Але ж вона напевно всі ставки на доньку робила. Дуже до речі, поширена помилка свекрів: вкладати лише в сімю улюбленої дочки усі ресурси. Ну потім мають, що мають. Ще раз повторю, для автора свекруха - чужа людина.
Так мова ж не про те, подобається чи не подобається їй свекруха і через це вона повинна її доглядати. Мова про те, що якщо вона не хоче повернення чоловіка, вона сама замість нього доглядає за його матірʼю.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Автор, как представитель мужа, может взять его обязанности
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Это только ваши предложения
Это близко к реальности
Хтомолодець? Я!• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ну насправді майже так). Авто вже не нове, купували з салону у 2006 та чоловік ним опікувався, нове вже не купимо, на цьому сподівалися ще років 10 поїздити. Про свекруху вище відповіла
машині майже 20 років, а ви за нею труситесь, ніби в вашому пентхаусі хтось поселився і свинячить. Можна ще скинутись на доглядальницю, але можливо для цього вам доведеться продати те авто.
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
И бинго. Бабка окажется 60 лет.
Пушап Мі мі• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Я так розумію, що Ви сама свекруха, чи як? Чи може самі доглядали з асвоєю свекрухою при живій дочці її? Дуже цікаві висновки. Я вважаю, що матеріальної допомоги більш, ніж достатньо. Не достатньо - хай заплатять якійсь людині з села. Виходить, шо стара власним дітям не потрібна, а автор має віддуватись.
МастерЮля• 31 июля 2024
Даже, если предположим, что у автора была довольно хорошая машина в 2006.
Сейчас она будет стоить около 7000 долларов. Сиделка стоит около 15 тыс (300$)
Значит отсутствие проблем с уходом за машину в пользование, не в собственность, вполне выгодно.
При половине оплаты это окупается за 4 года (не учитывая трат на такси в больницу)
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А чому ви вирішили, що чоловік його не враховує?
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Это близко к реальности
С чего вы взяли?
Судя по тому, как атор переживает за 20-ти летнюю машину и планирует ещё 10 лет прожить, то денег у низ не очень много
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
С чего вы взяли?
У сестрицы ещё меньше. Может у автора и денег мало, все на бабку идёт
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Та пусть платит, если он оплатит человека то проблема будет решена
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не факт
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви чомусь весь час щось додумуєте від себе і вважаєте це аксіомою. З чого ви вирішили, що вона крадійка? І з якого дива, що в неї немає грошей?
Хвігура мічти• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Мити маленьку, пахучу дитину не те саме, що тяжку, стару людину. Мама її захотіла, народила і ростити маля приємніше, ніж доходити стару і немічну людину.
І точно такий борг можна віддати тільки своїм дітям: народити, виростити.
Але то такий круг життя, що порівнювати, всього прийдеться спробувати.
Автор відношення, звісно, не має, я лишень хочу, щоб вона зрозуміла дії сестри і чоловіка.
Все одно рішення за її чоловіком, тільки на нього вона може вплинути.
Хтомолодець? Я!• 31 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
чого це вона не потрібна? її син готовий їхати доглядати матір, але ж автора такий варіант не влаштовує.
Донька також скоріш за все просто маніпулює матір´ю, але вважає, що вона має мати якісь бонуси за те, що доглядає.
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Автор пише, що не знає точну суму
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Бо так и есть. Гола, боса, ни авто, ни денег
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Это близко к реальности
Корыстные люди умеют только брать, а не отдавать. Тем более еще и не имеющие ничего святого внутри, когда даже на собственную мать плевать. Там все очевидно. Я даже больше скажу: она еще и живет на деньги брата. Кто там будет тратиться на какую-то ненужную ей бабку.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Живёт за 4тыс грн коммуналки ?