волосатое стекло• Изменено 31 июля 2024

Свекруха та її донька

Дівчата, добрий день. Потрібен колективний мозок, бо мій вже кипить. Чоловік працює закордоном, за його мамою піклується його рідна сестра. Поки чоловіка нема сестра з її чоловіком активно юзають авто чоловіка. Коли я почала розмову, що авто наше та нагадала, що умова була брати авто в виключних випадках, а не вважати, що ми їм його подарували, вона (сестра) заявила, що раз так, то вона не збирается далі опікуватися мамою і теперь це маю робити я чи хай чоловік зривається з роботи та їде до України і піклується він. Мені зовсім не хочеться брати на себе відповідальність за свекруху, але й напряму відмовитися також не можу, бо чоловік точно приїде додому, де не роботи, не майбутнього для нього нема. Не знаю який може бути вихід, але може в когось якісь думки будуть..
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Так питання лише зараз піднялося. Виявляється, що окрім нього матір нікому не потрібна.
Ситуація не розкрита. Незрозуміло кому гроші на догляд передає. А ремонт вікон і т.п. - всі троє власники. Може бабусі той ремонт і не дуже треба
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А с чего она должна ездить? Дочь есть, сын денег дал. И по каким делам? Дочка продукты не купит? Живёт рядом. В чем проблема?
Кстати, про сумму автор молчит. А это тоже важный момент для оценки ситуации
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Не повертається в Україну- платить гроші. Сестра на ці гроші може наймати доглядачів
Ну якщо цих грошей достатньо, то може і наймати. Але ми не знаємо, чи достатньо
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
В мене нема прав, вчитися вже не піду, не той вік та й лячно
Що чоловік каже? Машина буде 5-10 років стояти в гаражі?
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
В больницу, у примеру свозить, на дачу или ещё что-то.
Они дали денег. Автору может ещё свою жизнь положить на уход за бабкой?
Злюсь до кипіння• 31 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Це відносини між братом і сестрою, він компенсує так свою відсутність.
Якщо приплітати чоловіка сестри, то і дружину брата теж на допомогу було б справедливо. Та вона зізнається, що взагалі не хоче цим займатися
Ви читали, які мали бути умови? Що авто беруть, кои дуже потрібно, а не віджимають... Ось що бісить, розумієте?
автор волосатое стекло • 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Сколько муж в денежном эквиваленте даёт?
Я не знаю, не питала, відправлял завжди сам сестрі. Знаю що комуналку він оплачує, за його гроші роблять якісь великі покупки, ремонти
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Автору заменить мужа в сыновьих обящанностях.
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
я навіть коментувати це не буду... просто смішно
Звичайно не можете, бо вам сказати нічого.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Это в любом случае муж с сестрой решать должны, не автор.ь
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Так може він про машину знає і мовчить? Тільки вас не влаштовує. Скільки вона зараз коштує? Ви ж не рахуєте час і сили
БлинчикБезСметанки• 31 июля 2024
Автор, сестра права. Мати то проблема обох дітей. Чоловік не приймає участі, то допомагає фінансово - у вашому випадку машиною.
Хвігура мічти• 31 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Якраз дозволу і потрібно промити, бо зараз автор - єдиний власник, який може на місці ним розпоряджатися.
Тоді хай заміщає свого чоловіка у його відсутність.
А взагалі, щось же чоловік автору говорить? Напевно, совість не дозволяє забрати авто у сестри, бо сам допомогти не може, то хоч так
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
А не жирно будет? Денег дай, авто отдай, ещё и жизнь положи.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Это недостаточная информация, чтобы сделать выводы. Но допустим
Тогда частично еду и лекарства матери покрывает сестра?
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ага, поэтому авто не простаивает. Чужая тетка катается
І що?
Каляка маляка• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Якщо на ремонт вистачає, то на догляд тим більше. Тим більше, що догляд не цілодобовий
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
бо ви читаєте по діагоналі і пишете те, що не відповідає дійсності
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
І що?
И то. Пусть себе свое заработает и ездит куда хочет
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Со слов автора даёт на ремонт и на коммуналку.
Про лекарства, еду, обслуживание ни слова, модем предположить, что это из денег сестры
Каляка маляка• 31 июля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не сильно жирно? Гроші на ремонти великі покупки. Ще й машину віддай. Прикольно сестричка влаштувалася
Штора с кисточкой• 31 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
З якого дива його заміщати?
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
На ремонт единоразово отправляют
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
А с чего это предполагать? Значит не можем
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так пусть муж тоже вложиться с дами в уход за мамой
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Як це тільки зараз? Вже певний час донька доглядає і користується машиною, а чоловік автора знаходиться за кордоном.
Пушап Мі мі• 31 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
От брат з сестрою і вирішили між собою це питання, не підключаючи автора.
Авторові чоловік хай купує інше авто. Чи собі, як приїде.
Автор раділа б, що достатньо легко відбулася її сімʼя, тим більше вона зовсім не хоче приймати участь, чоловік не заставляє, то треба чимось поступитися.
І автор не водить авто чи здалося?
Тобто чоловік не заставляє? А може заставити? А вона свекрусі чим зобовязана? Я розумію, якщо автор в умовні 18-25 прийшла в сімю чоловіка на все готове гола, боса. Я собі не уявляю, як би мій чоловік міг мене заставити свекруху обслуговувати при живій та здоровій своїй сестрі. Це сюр. Я своїм батькам лише повинна, чужим - ні (тим більше вони нічого не зробили особисто для мене та і для свого сина теж, в плані дати якийсь старт в доросле життя).
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Не жирно. Думаете они там кап ремонт раз в год делают?
Безпорадна Кроко• 31 июля 2024
Чтото сестра прифигела. Это её мама значит уход и траты пополам, а то хорошо выходит с сына и деньги и машину отдай, а с дочки зайти продукты занести и в больницу раз в месяц поехать. Она себя мягко говоря переоценивает.
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ні, не права. Всі фінансові витрати, і навіть більше, на ньому. І ще машину подаруй їй? І це після її ультиматумів і вимог?