волосатое стекло• Изменено 31 июля 2024
Свекруха та її донька
Дівчата, добрий день. Потрібен колективний мозок, бо мій вже кипить. Чоловік працює закордоном, за його мамою піклується його рідна сестра. Поки чоловіка нема сестра з її чоловіком активно юзають авто чоловіка. Коли я почала розмову, що авто наше та нагадала, що умова була брати авто в виключних випадках, а не вважати, що ми їм його подарували, вона (сестра) заявила, що раз так, то вона не збирается далі опікуватися мамою і теперь це маю робити я чи хай чоловік зривається з роботи та їде до України і піклується він. Мені зовсім не хочеться брати на себе відповідальність за свекруху, але й напряму відмовитися також не можу, бо чоловік точно приїде додому, де не роботи, не майбутнього для нього нема. Не знаю який може бути вихід, але може в когось якісь думки будуть..
Лукава_Кiшка• 31 июля 2024
Если люди могут бросить свою маму,потому,что им не дают машину, ну это очень странные люди..,.
Штора с кисточкой• 31 июля 2024
Я б нікому не дала своє авто і не доглядала б свекруху, нехай чоловік з дочкою скинуться і наймуть для цього людину
220В• 31 июля 2024
Це плата за те, що вона самотужки опікується свекрухою. Не потрібно було залишати їй машину і ставити умови, нехай би машина була у вас, а вона б брала його, коли дуже потрібно.
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Я бы свое авто никому не дала. Ещё чего не было. А на счёт мамы...нанять сиделку и расходы пополам. Ещё большой вопрос, что там с той мамой. Лежачая? Или просто раз в неделю продукты завезут
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Так а що зі свекрухою, що треба часто авто? Чи вони далеко живуть і треба їздити,а свого нема. Що каже чоловік?
Лукава_Кiшка• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
А вам ця машина потрібна?
А есть те,кому не нужна собственная машина?
волосатое стекло
• 31 июля 2024
Ответ для220В
Така умова була с самого початкк. Вони беруть авто коли потрібно, в тому числі й для мами. Але дійшло до того, що авто до гаражу не заїзжае зовсім та на питання де машинс відповідали ’де треба, тобі яка різниця’. Ну точкою в стали не оплачені штрафи з 2023 року, через які в чоловіка заблокували картку. Щоправда після скандалу штрафи закрили
Да, я блондинка!• 31 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
От чоловік і скинувся орендою своєї машини, щоб найняти сестру
Не їм після шостої• 31 июля 2024
А яка вартість машини? У них нема? Хто оплачує ремонт, резину і т.п?
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ті, хто не водить. По-моєму, це очевидно.
Да, я блондинка!• 31 июля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Нехай чоловік розбирається з сестрою.
І з машиною
Штора с кисточкой• 31 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Скидаються на конкретні цілі. Взагалі не розумію чому автор свою машину просто не забере
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Авто такое же его , как и автора
Да, я блондинка!• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Авто такое же его , как и автора
Сумніваюся
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ви водите машину? Може найміть людину по догляду, витрати навпіл?
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Її мати, то повністю її проблема. З якого дива Ві повинні доглядати за нею? Чому це вона має совість Вам цим докоряти? Я не розумію - їй власна мати не потрібна? Це чудовисько якесь
220В• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ключі у них, чи ви їм кожного разу даєте?
Найпростіше, це вам сісти за кермо і користуватися машиною постійно, маму відвозити за потребою самостійно.
волосатое стекло
• 31 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Свекруха коло них майже в сусідньому дому. Більш віддавали до лікарні звозити, продукти купити їй. Чоловік каже, що якщо біль нема кому, то він повернеться, але це зовсім не те,що краще для нашої родини
Бешене сарі• 31 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Поддерживаю
Автор забирает свою машину, и, как предлагает сестра, на плечи семьи автора ложиться уход за свекровью
Это самый идеальный и справедливый вариант
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Вона лежача? Таксі не варіант?
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
А чоловіку автора, виходить мати може бути непотрібною?
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Сумніваюся
Совместно нажитое? Значит общее
220В• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Мати то проблема обох дітей. А от автор нічого їм не винна.
Штора с кисточкой• 31 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
Поддерживаю
На автора нічого не лягає, проблему має вирішити чоловік, але він там теж якийсь безхребетний
Бешене сарі• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
То проблеми і доньки і чоловіка автора, тому що у мами дві дитини
Бжоли-бандерівці• 31 июля 2024
Сестра мужа? Мама мужа? Машина мужа?
Пусть муж и договаривается со своей семьей. Мне кажется муж ваш гораздо проще смотрит на ситуацию, а вы как собака на сене.