волосатое стекло• Изменено 31 июля 2024
Свекруха та її донька
Дівчата, добрий день. Потрібен колективний мозок, бо мій вже кипить. Чоловік працює закордоном, за його мамою піклується його рідна сестра. Поки чоловіка нема сестра з її чоловіком активно юзають авто чоловіка. Коли я почала розмову, що авто наше та нагадала, що умова була брати авто в виключних випадках, а не вважати, що ми їм його подарували, вона (сестра) заявила, що раз так, то вона не збирается далі опікуватися мамою і теперь це маю робити я чи хай чоловік зривається з роботи та їде до України і піклується він. Мені зовсім не хочеться брати на себе відповідальність за свекруху, але й напряму відмовитися також не можу, бо чоловік точно приїде додому, де не роботи, не майбутнього для нього нема. Не знаю який може бути вихід, але може в когось якісь думки будуть..
Бешене сарі• 31 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так чоловік грошима допомагає, автор писала, але сестра вирішила авто захапати. Сестра прикуївша
Какой суммой?
И с чего вы решили что семья сестры не участвует материально?
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А что ее там досматривать? Не лежачая, себя обслуживает. Продукты завезти да раз в месяц в больницу?
Почему тогда автор не хочет этим заниматься, если все так просто?
Простецкая• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я б з радістью, але в чоловіка зараз є нормально оплачувана робота, яка нам дозволяе якось жити та вчити двох дітей, плюс я знаю що він в безпеці. Його приїзд це буде кінец нашому відносному спокію та добробуту. Зариди того, щоб занести свекрусі продуктіа та щвозити до лікарні.. таке собі рішення
Тепер обов’язки мусять поділити.І доглядати разом і матеріально навпіл.Сестра сама,ясно,що вже тягнути не буде.День вона глядить,а день доглядальниця з вашого боку,це як варіант,якщо син не може.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Звичайно так, і нічий дозвіл, що б забрати своє авто не потрібен. Більше того, якби мені нахамили у відповідь, я б взагалі припинила будь-яке спілкування
Так это не авто автора
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Муж автора должен в этом участвовать. Он участвует сумой денег и машиной
Только машина уже в ее собственность перешла. Это как бы совсем не участие мужа уже, а ее самодеятельность неуместная
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Семья автора деньги даёт. Этого достаточно
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Тільки він хоче, але не може. А сестра може, але не хоче і не буде. Заради своїх корисних принципів відмовляється від матері. Їй машина важливіша.
Она сейчас как раз досматривает, муж делает посильный вклад, в том числе в виде авто
Простецкая• 31 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Продайте ту машину, війна ще довго, він не приїде
18 років машині,що там продавати.Ну хіба за копійки.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Не такая. Оговорены были другие условия, сестра их нарушает
Так это только сестра с мужем обсуждать должны, а не автор
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Так у вас 2 варианта как это не допустить:
1 оставить вопрос с машиной
2 делать часть ухода вместо мужа, пока он обеспечивает семью
1 оставить вопрос с машиной
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Досматривает при условии, что машину не заберут. Ну как вы читаете?
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Она не перешла в ее собственность
Этот вопрос должен муж с сестрой обсуждать, а не автор
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не факт что достаточно
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
А вы? Кто сейчас досматривает?
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Не факт что достаточно
Так может автору и квартиру отдать? Ну мало ли, вдруг сестрице тоже охота.
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляПростецкая
А скандал то через машину. Автор не рахує час, що приділяють бабусі.
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Она не перешла в ее собственность
По факту перешла, и отдавать она машину не хочет. Еще и возмущается, что собственники интересуются, где их машина.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Автору или решить этот вопрос чисто финансово (половиной оплаты сиделки, лекарств и продуктов от семьи) или не трогать то, что работает
Каляка маляка• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
У автора є її батьки
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
А вы? Кто сейчас досматривает?
Все с вами понятно. Не читаете. Я вам про одно, а вы про другое.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Нет, муж может вернуться,.досматривать маму и ездить на машине, но такой вариант не устраивает автора
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Сиделка ходячей бабке зачем? Думаете сеструха согласиться? Ой, сомневаюсь
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
У автора є її батьки
Заменить мужа в этой роли, чтобы ему не пришлось из-за границы возвращаться
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Может. И вернется, и будет ухаживать. А сестра прошмандовка
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Нет, кто досматривает, в отсутствие мужа?
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Та не повернеться, автор же пише , зо небезпечно і роботи нема. Якийсь нонсенс...пишуть,що масово чоловіків мобілізують з роботи, а роботи нема...дива
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Думаю вполне может согласиться
Ок, это может быть не сиделка, а условный клининг, доставка продуктов и другие услуги
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Думаю вполне может согласиться
Так само і лікар на дом викликається. Автор не зазначає реально проблем, коли постійно треба до лікаря за ліками.