Наша взяла• Изменено 1 час назад
Брат ще не зустрів потрібну жінку?
Старшому брату 40 років, живе сам, не одружений та ніколи в серйозних стосунках не був. Гарно заробляє, але завжди говорить, що йому добре бути самому і для нього найважливіша гармонія з собою. Хоча жінками цікавиться, в інстаграмі підписаний на купу жінок, може кожен день на побачення з різними ходити, до того ж років на 10-15 молодшими. Трохи турбуюсь за нього. Думаєте, він ще не зустрів потрібну жінку чи просто такий стиль життя?
Мальовнича даль• 1 час назад
Чому вас це так турбує? Це його вибір. Ну якщо знайдеться якась особлива, що змусить переглянути свої погляди – чудово. Але в основі його вибір. Дійсно не всім це потрібно.
Наша взяла
• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
Это только то, что вы знаете, кто знает, какие у него еще пожелания. В любом случае его запросы не соответствуют тому, что он сам может дать.
Чому?
На границе• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
3000-4000$ в місяць
Ну для феї на 10-15 років молодшої - це не так і багато
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляДомовенок Кузя
у мужа брат однолюб, вот как в 19 лет влюбился, так после расставания серьйозных отношений не было, так чисто, для здоровья...тоже уже за 36, но пока никак не встретит ту самую...
Охренеть...для здоровья
То есть, какие-то женщины должны ему свое тело предоставлять, бо у него стручок чешется?
Наша взяла
• 1 час назад
Ответ дляНа границе
Для нашого міста це дуже гарний заробіток
Чемодан-Вокзал-Майами• 1 час назад
Ну кабель ваш брат. Лучше так, чем своей женщине будет постоянно изменять. Я думаю он лучше знает себя. А вы его не трогайте.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляДомовенок Кузя
У мене товариш однолюб. Йому вже 48.
Та дівчина давно заміжня. І зразу йому казала, що не бути їм разом.
Вона реально класна, але з характером.
Наша взяла
• 1 час назад
Ответ дляМальовнича даль
Але в нього купа жінок, кожен тиждень інша, там всякі моделі, інстаграмщиці. Хіба нікого немає?
Чемодан-Вокзал-Майами• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Как же любят сестры контролировать жизнь своих братьев
Всрався
Правильно_Валерчик• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Він вже сам хоче, розповідав мені.
Що хоче сина, і віддасть його на бокс.
То розкажіть йому про сурогатне материнство
Наша взяла
• 1 час назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А чому Ви така кажете? Може він просто в пошуках
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ для3@йk@
Ну не хочет он бытовухи, праздников с родней, ПМС и разборок кто кому что должен. Чувак живет в свое удовольствие
Главное, чтоб и на старости лет жил в свое удовольствие. А не требовал у кого-то горшки из-под него выносить.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Та ніби не завищені, але вважає, що майбутня жінка повинна бути мінімум на 10 років молодша
Тоді пізно вже.
Це 20-річна ще пішла б за 30-річного, бо досвіду немає.
У 30 років вже є голова на плечах.
Кумедна• 1 час назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Кабель какого сечения?
Наша взяла
• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Тоді пізно вже.
У 30 років вже є голова на плечах.
А чому б 30 річна не пішла б за 40 річного?
Брат гарно виглядає і це не велика різниця
Кумедна• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
А шо люди скажуть? ©
Мальовнича даль• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Знову ж таки – це в першу чергу про його вибір. Його такий формат стосунків влаштовує. І це добре, насправді, що він це визнає, а не пудрить мізки якійсь одній бідолашній
Грабля• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Він вже сам хоче, розповідав мені.
Що хоче сина, і віддасть його на бокс.
Тим більше.
Адекватна жінка втекла б від такого.
А раптом донька? То все, залишити у пологовому?
Адекватна жінка втекла б від такого.
Фантазерша• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Ні, не приховує точно
Ми з ним близькі
Может просто жадный
ИМХОля• 1 час назад
Ответ дляДомовенок Кузя
О, я щось подібне, дуже важко і довго (роками) відходжу, два рази неправильний вибір - як результат, в свої під 40 сама
Наша взяла
• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Тим більше.
Адекватна жінка втекла б від такого.
Чому б втекла? Що такого в цих бажаннях?
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Напевно
Бо вже трохи хвилююсь, що в нього досі нікого немає.
А чего переживаете? За что?
Фантазерша• 1 час назад
Ответ дляТа легко!
У моего двоюродного брата на 24 года младше, первый брак.
Ему 45,ей 21?
Грабля• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Бо у 50 років мати 60-річного чоловіка вже невесело.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Як правило, чоловіки, які вимагають від жінки дитину певної статі, мають на додачу ще чималеньку отару тарганів у голові.
Наша взяла
• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Брат гарно виглядає, займається спортом