Пирожкиня• 01 августа 2024
как найти смысл жизни, помогите, жить не хочется
я уже устала от этих мыслей, как найти смысл жизни, если его реально нет, таких как мы очень много и наше существование по сути бесполезно, хочется с собой покончить, но понимаю что это не решение проблемы, помогите, я запуталась
Оскорбляю всячески• 01 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
как? ябуду счастлива если пойму и найду этот смысл, это замкнутый круг
Вы не будете счастливы, судя по ответам вы не цените то что имеете.
Пирожкиня
• 01 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
В вашем случае, видимо ничего..
хорошо, а что должно было бы поменяться у нормального человека? я правда хочу понять
забиякина• 01 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
единственный человек с которым мне было хорошо, и с которым мне хотелось просто потому что мне с ним рядом было очень хорошо, который меня вдохновлял- уехал а я с ним не могла уехать вот и всё а без него мне всё серо
Це подружка?
Пирожкиня
• 01 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
что нужно ценить?
Оскорбляю всячески• 01 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
Начните ценить то что у вас есть сейчас. А вы только негатив видите, всё плохо и все плохие..
Пирожкиня
• 01 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
как это делать
Оскорбляю всячески• 01 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
как это делать
Вот для этого и нужно самообразование!
TANYA 0 0 0 0• 01 августа 2024
Ну автор якщо ви хочете щоб ваше тіло лежало в землі і його їли черв´яки, то вам ніхто не може цього заборонити. Щоб знайти сенс життя раджу сходити , а краще влаштуватися на роботу в реабілітаційний центр. Поїхати в будинок дітей сиріт, будинок пристарілих, сходити до церкви. В наш час дуже легко знайти сенс життя.
Такі періоди як у вас були майже у всіх тільки в підлітковому віці.
Вот Она Я• 01 августа 2024
анастасія нових всі сенсеї і аллатра
на сайті аллатра.тв ще є відео, але краще починати з книжок
може де ще знайдете, бо інфо знищують зараз активно
у цих книжках є всі відповіді на ваші запитання
ви самі своїми руками можете допомогти тут і зараз, стати справді вільною у собі і наповненою, і безкоштовно
описати цей стан неможливо, це як у вічній спразі нарешті дали напитися води вдосталь
коли тема заглохне відпишіть мені на мій комент без аноніма, я вам скину електронні версії,
не хочу відкриватися зараз, не хочу на свою голову тупої ботні
анастасія нових всі сенсеї і аллатра
Замороженная селедка• 01 августа 2024
Если у вас депрессия, то идите к врачу.
Если вы просто занимаетесь самокопанием, то цель жизни можно создать. Сейчас есть куда двигаться. Куча людей, животных нуждаются в людях, в поддержке. Можно вообще сменить профессию и стать реабилитогом, к примеру. Просто придумайте куда идти, чем вы можете быть полезной, не так, как другие люди.
Бабайко• 01 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
мне только 18, из этого родители которым абсолютно на меня пофиг, друзья, но мне с ними плохо, работа которая не нравиться
О, в 18 все через это проходят! Такие же мысли были. Но Вы родились на этот свет, из миллионов одна. Вы уже избранная)
А по факту - учитесь, работайте, заводите новых друзей и сваливайте от родителей побыстрее
Рання пташка• 01 августа 2024
Я також страдала через одного хлопця, а потім через років 10 його побачила і думаю що дуже добре що так все вийшло
Бабайко• 01 августа 2024
Ответ дляРання пташка
Аналогично, такое Г оказалось...
Просто в кругу где я жила такие вот и были
Смайликівна• 01 августа 2024
а зачем искать этот смысл? Нет такого как смысл жизни. Просто живите, делайте что хочется, ну или пробуйте делать то, что хочется и приносит удовольствие
Рання пташка• 01 августа 2024
ПРИТЧА ПРО СУМНУ КУРОЧКУ
Маленька сіренька курочка сиділа на галявинці поруч зі своїм курником і дуже сильно сумувала:
- Я бідна, нещасна. Півні мене не розуміють, кури мене ображають. В курнику темно, глухо, порожньо, сумно.
Загалом, сиділа вона і страждала. І в цей момент повз неї пролітала величезна біла птаха. Вона почула слова курочки, приземлилася поруч і сказала:
- Не переживай, курочко. Хочеш, я тобі допоможу полетіти в прекрасну країну, де ти будеш щасливою?
- Ні, - сказала сіра курка. - Це неможливо -
курки не можуть літати.
- Ну і що? - відповіла біла птаха. - Я навчу тебе.
- Ні, - сказала сіра курка. - У мене дуже маленькі крила для цього.
- Не переживай, - промовила біла птаха. - Хочеш, я посаджу тебе собі на спину, і ми полетимо разом?
- Ні, - зітхнула сіра курка. - Я прилечу туди,
і мені не буде де жити.
- Не переживай, - обнадіяла її біла птаха.
Я допоможу тобі зробити так, щоб у тебе було житло.
- Ні, - сказала сіра курка. - Що я буду робити одна? Мені буде сумно.
- Не переживай, - посміхнулася біла птаха. - Я допоможу тобі знайти півника.
- Ні, - сказала сіра курка. - А раптом цей півник виявиться злим і недобрим ?
- Не переживай, - зітхнула біла птаха. - Я навчу тебе жити так, щоб в твоєму житті зустрічалися лише чудові півні.
⠀
- Ні, - сказала сіра курка. - Таких птахів не буває
на світі.
- ТАК ПІШЛА ТИ ДО СРАКИ! - закричала біла птаха, розпустила величезні крила і полетіла ...
А маленька сіренька курочка лише ще раз переконалася, який несправедливий світ, в якому вона живе і як погано до неї ставляться оточуючі.
З інтернету. Автор невідомий.
Переклад: Психологічна студія СЕНС
Сайт:
курки не можуть літати.
і мені не буде де жити.
⠀
на світі.
З інтернету. Автор невідомий.
Переклад: Психологічна студія СЕНС
Сайт:
А у нас макарошки• 01 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
Вы ещё ребенок, обратитесь к специалисту
Natalia505• 01 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
О Боже....тільки вісімнадцять. Все ще буде забєй. І друзі, і робота, і навіть кохання, і не одне.