Я не Тролль• 03 августа 2024
Отношение к тем кто выехал.
Просто стало интересно.Я сама выезжали в начале войны,но с первого же дня,моя позиция была такова.
Я здесь временно,мой дом в Украине.
Даже там,меня откровенно вывешивать люди,которые кричали
Все ,в Украину больше не поеду
Остаюсь навсегда.
Меня такие люди ,вот просто очень раздражают.
В секунду раскрывать сущность,ты и раньше не любил Украину.
Как вы относитесь?
Я здесь временно,мой дом в Украине.
Все ,в Украину больше не поеду
Остаюсь навсегда.
Как вы относитесь?
АдеКВАтная• 03 августа 2024
Ответ дляТочная копия плова
Я считаю, что те, кто обсерают свою страну, не депутатов или президента, а именно свою страну - никчёмные люди. Которым никогда ничего не светило, а за границей они думают, что вдруг станут очень значимыми., нужными и важными. Обычно это недалёкие люди.
Обсерать, как вы выражаетесь, свою страну, без депутатов или президента - это как? Калину, речки, домики? Такого я ещё не слышала
Кондуктор автобуса• 03 августа 2024
Ответ дляВерочка 100%
Паше так, як не снилося, чи не планує пахати й мріє, що війна не закінчиться? Я про других писала. Про мріючих залишиться за рахунок чужої крові
Ви особисто знаєте таких? Ви не можете знати думки людини, якщо це не ваш близький родич чи близька подруга. То ваші рідні такі?
П.С.я не знаю ЖОДНОЇ такої людини, крім однієї ’Особі’ (наголос на О) з курячим та дирівським паспортом, яка з 2014 року жила на окупованій динирі, а в 2022 по українському паспорту виїхала як ’біженка’. Та прямо каже, що хоче щоб Україна воювала подовше, щоб вона свою дитину встигла в універ прилаштувати за кордоном. Більше таких не зустрічала. Ні серед працюючих, ні серед ’на пасобіях’.
Купи слона• 03 августа 2024
Ответ дляingaruta
Я не знаю никого кто выехал среди знакомых
Из Укроаины выехало порядка 8 млн. беженцев. Возможно ваши знакомые не вошли в их число. Из моего окружения выехало где - то 70 % знакомых.
Божа кульбабка• 03 августа 2024
Ответ дляВерочка 100%
Тому що ці люди страждали, до них має бути лояльне відношення. А чернівецькі/ужгородські від чого страждали? Може вони ночами не спали? Ходили в підвали? Вам з Заходу не зрозуміти, що таке сидити в будинку й боятися за своє життя й дітей. Ви ніколи так не тряслися. В Києві, коли летіло на будинок й загинула мати з своїми дітьми, як думаєте - якій в ней був стан? Що вона могла пояснити своїм дітям, яки боялися поруч з нею Ц чекали, що мама допоможе? Й це не одна секунда, це падло дуже голосно летить. Тому не читайте харківʼян, в них й так з психікою вже не так стабільно, як раніше.
Та ви що. Це хто таке сказав? Мої рідні на війні. думаєте ми менше страждаємо.У подруги син загинув на Харківщині .Її війна не торкнулася?
Точная копия плова• 03 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ну, прочитайте ещё раз комментарий, может поймёте о чем я. Для меня мой комментарий понятен абсолютно. Если для вас нет, то смысл мне с вами переписываться.
Честно, для меня ваш коммент глупый.
Хочу наколоти губи• 03 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
Во время войны нельзя говорить плохо о своих. Никогда. Даже если они неправы…. Даже если твоя страна неправа во время войны, ты не должен говорить о ней плохо. Это очень старый, простой и примитивный принцип, но это так. Когда война не угрожает, когда война кончилась — тогда да, можно говорить: вот это было не так, и это было не так.
Золотые слова, да?
Так і є.
Тим більше в нас чудова країна.
До керма правда все ще вперто обираємо сволоту, це так, але сама країна і мій народ - найкращі.
Тим більше в нас чудова країна.
Бюст Березуцкого• 03 августа 2024
А за что Украину любить? За воров убийц и коррупционеров?
Верочка 100%• 03 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Та невже? Щипніть мене, я не сплю? Невже хтось на цьому форумі нарешті написав, що в Києві прилітало? Я з Києва, регулярно тут читала ’а чіво єхать з бєзапасного кієва’?
Щодо людей з західної України: у них так само тривоги. Знаю, що у Стрий прилітало. Куди вже західніше? А у Харкові є райони, де не було прильотів, наприклад. Тому не беруся ніколи судити ’кому потрібніше’. Якщо людина поїхала, значить на це є причини.
Стрий це не Чернівці й навіть не область. тривоги до одного місця. Я готова сирену довго слухати, аби ракети не летіли. Ви що травень того року не памʼятаєте як спати не можна було КОЖНУ НІЧЬ? Хай хтось скаже про «защіщенний город».
Знову ж, ще можна зрозуміти претензії Херсону, Харкова до Києва, вони реально вже психічно не витримують. Вони можуть говорити все що завгодно, бо після жаху такого, розлади з здоровʼям. Але в кого тихо, то хай лихо не будять й не піз…
АдеКВАтная• 03 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
Він сказав, що нема чого їхати. У нього гіпертонічний криз, вже все минулося. Цілий, ходячий.
Да понятно, что все нормально с ним, он же прохлаждается на границе
Ответ дляКондуктор автобуса
Ось вам дані КМДА станом на 18 березня 2022 року. Це неповний місяць війни. Загинуло 222 людини, з них 4 дітей.
Ви просто не знаєте скільки Київ кошмарять ракетними ударами, скільки будинків зруйновано, скільки скалічені і вбито. Вам про це не розкажуть в марафоні. А статистику перепишуть, щоб злодіяння росії не виглядали так страшно.
Наприклад, 24.02.24 кількість загиблих у Києві становила всього 200 людей, тобто 22 ’воскресли’ і ніхто не загинув за 1 рік і 11 місяців війни у Києві... ось вам слова кличка, як підтвердження
По факту кияни чудово знають, що це брехлива статистика, у кожного вже напевно є знайомі/співробітники/друзі чи їх родичів, які втратили житло/ поранені/або втратили родича внаслідок обстрілів. А ви і далі споживайте локшину ’безпечний Київ’.
Хоть кто-то это сказал. Поэтому я выехала. Не выдержала больше
Купи слона• 03 августа 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
А я за то, чтобы открыли границы и выпустили всех желающих...
Причём открыли границы сейчас и выпустили не дожидаясь окончания войны.
Мульйонерша• 03 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Тобто ті німці, котрі під час Другої світової війни засуджували дії Гітлера, засуджували концтабори та газові камери, діяли неправильно, не патріотично?
А это вы у хочу наколоти губи спросите, это ей ответ на ее комментарий)
АдеКВАтная• 03 августа 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Особливо у вас, страшний Київський котел
і чоловік вас воювати не пустив, а тепер не пускає його відвідати
Та какой киевский, она с западной Украины, у них там да, ещё то пекло было, шо в первый день войны сдрыснула и на неньку не показывается
Верочка 100%• 03 августа 2024
Ответ дляСекретница
Та все нормально, не вибачайтеся, просто зачепило оце ’я б виїхавших не пускала назад’ мене вже і так додому не пустять, бо Луганськ, але то ж загарбники, а коли вже свої до них рівняються...
Мені було потрібно уточнити, кого саме. Якщо людина без нічого. Куди їй діватися? А якщо має все, +з оренди в безпечному регіоні й не планує працювати - то дивно.
Купи слона• 03 августа 2024
Ответ дляЗасомневаю
Мені пох хто що думає на рахунок моїх подальших планів. Чому вам ні??
Срачная тема сама себя не напишет. На что автор и рассчитывала )
АдеКВАтная• 03 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
З Києва. Чоловік на фронті, син також в ЗСУ, майбутнє неясне, я на чужині, ще одна дитина підліток, мені під 60 років.
Приводу для оптимізму нема.
Да на каком фронте, вы уже запутались в своих сказках. До этого сто раз писали,, что он пограничник и сидит на границе. А тут опа, уже и Бахмут появился, и на фронте. Фу блин.
Верочка 100%• 03 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Мені достатньо інформації що я читаю тут, й інші спростували ваші слова. Чому я вам мушу вірити?
АдеКВАтная• 03 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
Хотіла в окопи, чоловік сказав, що там хромоногі підстаркуваті жінки даром не треба, вигнав у біженство.
Ага, так вы хотели в те окопы
Вы хотели и русне кадыки голыми руками рвать. Ну, до войны, конечно. Во время войны вы держите мюнхенский фронт, да.....
Ответ дляВерочка 100%
Бесят те, кто сидит на европейских донатах, в чужих квартирах и молится, чтоб эта война никогда не закончилась и халявная жизнь продолжалась на крови других. Бесят те, кто упи… из Черновцов и Ужгорода и сдал хаты харьковчанам за баснословные деньги, которые столько никогда не стоили.
А кроме Ужгород и Черновцов нет городов? Или из Черновцов ребята не погибли, защищая харьков? Почему кго мать не может выехать? Она смысл жизни утратила.
Давайте уями меряться, кому хуже. Харькову, Одессе, Киеву. Я вот с Киева. Уехала на западную. И меня все устраивает. Не ору, что цены дерут. Это все изьдешь. В Харькове не дерут?
ахах ахах...посмотрите цены. Даже на разбитой салтовке за сколько сдают? Это кто? Рашисты, наверное?
Борисфенка• 03 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Там, на кордоні на Харківщині. І була ротація під Бахмут.
Кондуктор автобуса• 03 августа 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так ви читаєте від таких самих як ви, які далі України ніколи не виїжджали і про ’страшних біженців з Чернівців та Львова’ знають від таких самих теоретиків, як вони самі. Самі придумали, самі ці байки і поширюєте. Рівень скабєєвої.
Борисфенка• 03 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ага, так вы хотели в те окопы
Гамбургський.
Верочка 100%• 03 августа 2024
Ответ дляБожа кульбабка
А у харківʼян немає хто воює? Тільки всі Західної? Менше страждаєте, це факт. В багатьох на війні рідні й друзі, але хтось має можливість спати спокійно, а хтось ні. Але бачу, ви просите
Божа кульбабка• 03 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Так Борисфенка з Києва.
Пишете аби писалося?
Божа кульбабка• 03 августа 2024
Ответ дляМerida
Дякую вам за ваш допис бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна
Верочка 100%• 03 августа 2024
Ответ дляМerida
Смысл жизни потеряла? Так убежище дают для защиты от военных действий или для поиска смысла жизни? Т.е. матери из Краматорска, муж которой погиб и она сама с детьми под обстрелами постоянно так же сама, как матери из Черновцов?
Мульйонерша• 03 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Так і є.
Тим більше в нас чудова країна.
Это слова Сергея Бодрова о росии.
Как же так?
Верочка 100%• 03 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Не смішіть. Велика мандрівниця))) за гроші європейських платників податків.
Ответ дляБожа кульбабка
Я читаю, и мурашки бегут. Они хуже рашистов. В глаза улыбаться будут, а за спиной проклинать. Чем такие люди лучше орков? Улиткиных мозгов не хватает , почему другие страны так радушно принимают. Как отстаивает каждого. Переплыть тису - ок, на доки. Все ок будет. И только у нас - не пущу. Иди туда, где была. Так люди и останутся. Там, где онм нужны. Хоть и просто рабочей силой