Василина1991• 04 августа 2024

Вашому брату 30, їй 46 чи були б ви проти?

Уявіть, що ваш брат в 30 років хоче одружуватися з жінкою , яка на 16 років старша, ваші думки?
Алтыншаш• 04 августа 2024
Це його особиста справа.
Вам до того яке діло?

Totka• 04 августа 2024
А Вы при чем?
lecaa• 04 августа 2024
у вас надо разрешение спросить?
К.а.л.и.н.а• 04 августа 2024
Ні, ніхто не має права засуджувати вибір іншої людини. Тим паче рідної людини. Підтримала б будь-який вибір, якби бачила що він щасливий
Tammy21• 04 августа 2024
Проти сестри якій не має чим зайнятися? Однозначно б була)
автор Василина1991 • 04 августа 2024
Ответ дляАлтыншаш
Це його особиста справа.
Вам до того яке діло?
ну незнаю, коли твій молодий, красивий брат хоче побратися з жінкою аж на 16 років старша... Добре ще 5-10 років вони поживуть, а далі? Він захоче молоду жінку...
Vasilina7755• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
А якщо він одружиться на молодой, а через рік покохає іншу. Життя воно таке...

Ксения З.• 04 августа 2024
Да, я бы не одобрила, если бы кто-то из моих братьев сделал такой выбор. Но жизнь их, решать им
Ксения З.• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
А может, не захочет
Murzeelka• 04 августа 2024
А вы с братом вместе живете? Переживаете, что приведет молодуху?
Сколько детей у брачующейся? Есть ли имущество и сбережения?
Elena755• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
А може и не захоче.
25Lida• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
Не треба вирішувати як кому жити своє життя. Рідну людину потрібно підтримувати в будь якому особистому виборі, а не ставити палки в колеса.
Виктория1104• 04 августа 2024
Фу, якась гидота.
Oladka105• 04 августа 2024
Какая вам разница, если ему с ней хорошо? Что за манера совать свой нос в чужую жизнь и причинять добро.
Алтыншаш• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
Я ще раз задам питання - вам яка різниця з ким він спить, кого захоче, кого не захоче, що там через роки вибрикне?
Зараз, в цьому моменті, його все влаштовує. Крапка.

Можете нам про свого чоловіка розказать, а ми його тут розберемо на нитки. То що, підете на розвод подавати?)))
іреннка• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
Значить буде його досвід. Питання що чомусь він обрав настільки старшу жінку для себе. Його життя, його вибір.
allo4ka21• 04 августа 2024
Яке я маю до того відношення? Дорослий чоловік сам обирає собі пару, якщо він щасливий, то все добре.
Sova splushka• 04 августа 2024
А яке моє діло до особистого життя мого дорослого брата?
bespe4na_mavpa• 04 августа 2024
Ну если она еще и с инвалидностью, то чего против

Ксения З.• 04 августа 2024
Ответ дляіреннка
Ну вот полюбил такую женщину
Murzeelka• 04 августа 2024
Время сейчас такое, что мог бы и мужика привести. Сами бы мечтали тогда хоть о старенькой, но даме.
illaria-k• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
он еще молод и найдет себе молодую, если захочет потом..
У сестры сын женился на женщине на 8 лет старше, при этом она еще не могла иметь детей и не хотела. Сестра активно ее знать не хотела, хотя та сначала пыталась настроить отношения.
Отношения с невесткой понятно не сложились. Они не виделись и не общались.
Хорошо, хоть невестке хватило мозгов не препятствовать общению сына с мамой.
rybka21• 04 августа 2024
Авторка майстриня офігітєльних історій
автор Василина1991 • 04 августа 2024
Ответ дляOladka105
це ж не сусід чи подруга, а рідна близька людина.. Я ж не пхаю свого носа в чужу родину...
автор Василина1991 • 04 августа 2024
Ответ дляillaria-k
боюсь, що потім буде пізно....Скільки ця мадам ще зможе бути молодою і красивою? 3,5 роки? А далі що? Молоду жінку стара жінка не замінить.....16 років це фактично як мама і син.
-Gabriella-• 04 августа 2024
Це просто не моя справа, як я можу бути проти чи не проти?
автор Василина1991 • 04 августа 2024
Ответ дляallo4ka21
Найпряміше відношення.. на ваших очах брат може зламати собі життя... чи не потрібно йому щось підказати? Як мінімум ця жінка не зможе дати йому дітей..І він буде озлоблений потім...
-Gabriella-• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
А брат просив вас пхати ніс у його родину?
_Юта_• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
Захочет-- порешает. Вы за женщину переживаете, что ее может бросить молодой муж?
Alve• 04 августа 2024
Ответ дляВасилина1991
Это его половые трудности. Разводы у нас не запрещены