Счасье• 04 августа 2024

Давайте чесно, ви за капітуляцію?

Бо перемовини - це капітуляція, просто нам так її красиво називають. Бо перемовини де ми вимушені все віддати - це капітуляція.
Так я сижду у Німечіні і не розумію що хочуть українці. В будь якому випадку підтримаю більшість. І я розумію людей які втомились, втратили майно (сама втратила), а саме головне життя і здоров"я близьких. І безкінечні втрату нашіх воїнів. навіщо це безглуздя. Якщо всі вийдуть з білими прапорами на вулиці, світ це побачить і війна скінчиться.
Результат:
вже голосів: 1393
493 (35.39%) тиць
485 (34.82%) я за капітуляцію
415 (29.79%) треба оборонятися
Life-game• 04 августа 2024
Ответ дляYuljwa
Могут быть переговоры через посредников, договоренности о прекращении огня.
Почему нет?
Это реально.
Другое дело, что это ненадолго, очевидно.
Но хватит времени, чтобы уехать из страны, а оставшиеся пусть живут (или не живут), как хотят.
Не будут выпускать из страны, не надейтесь даже. Они же не идиоты

double-mama• 04 августа 2024
Ответ дляДробот И.
Чк можна перемогти? Просто напишіть що буде вважитися перемогою?
Победа - это орки вышли с территории Украины и выплачивают репатриации
Flower Girl23• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Не в тому справа як це буде в раші проведено.
А в тому, як путін виглядатиме перед своїми партнерами.
А как выглядит Зе в глазах партнёров со своей земобилизацией? Вот так и путин выглядеть будет... То есть - никакой реакции не последует...
нинель 1919• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Я говорила з нашими чоловіками в Польщі. Питали про посади бпла та інші в армії. Їм європа осточортіла і сидить в печінках
яке горе, всі мої знайомі чоловіки з ними з задоволенням поміняються місцями,але вони в шоколаді в польщі, а мої тут в овні т.я по вулицях не можна ходити навіть з відсрочками та бронью т.я тцк всіх тащить в буси і робить добровольцями і не треба ставити рука-лице .це правда .а ти хто це ставить мешкають в парал. реаліях
sammy• 04 августа 2024
Ответ дляFeel good
Порадниця - це теж своєрідний зріз думки суспільства.
Тільки його потрібно враховувати з поправкою на цільову аудиторію сайту.
Ну про ’ зріз думки суспільства’- ви погорячкували
Flower Girl23• 04 августа 2024
Ответ дляLife-game
Скорее всего...
Annalise• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Нормально так:

Підвал, прийняття того, що любов до України то наказуємо

А так взагалі нічого страшного. Ну просто няшечки, а не окупанти. Ви самі себе перечитайте
Если сравнивать - летящие над головой ракеты, остаться инвалидом или умереть на поле боя - то, 100% люди выберут всего этого избежать, и любовь к Украине выражать скрытно. Третьего варианта - где 2022 год не случился, новой оккупации не случилось - не дано. Как и четвертого, где мы отбиваем наши территории. Нужно жить в реалиях сегодняшнего дня

lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляFlower Girl23
Я так думаю, що домовленості у путіна із сі були зовсім інші. Не просто так путін так довго тягне із заг мобілізацією
sammy• 04 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Просто сделайте мобилизацию добровольной и вы увидите,что действительно хотят люди.
Что-то мне подсказывает,что они хотят просто жить, а не воевать без конца
А чи дадуть ’ просто жити’? Це ж не тільки від нас залежить,є ще одна сторона
Annalise• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Чому ні? у вас немає білої тканини?))
Народ не может взять в руки свою судьбу

Каждый может повлиять только на свою личную, но не целого народа
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляAnnalise
Я не заперечую реальність, але давайте називати речі своїми іменами

Це ненормально за вишиванку на Підвал. Тут немає нічого нормального
автор Счасье • 04 августа 2024
Ответ дляAnnalise
Так, але путін піде дальше. йому конче потрібен корилод до Калінінграда. наші будуть помирати в іншіх боях
LidiyaZi• 04 августа 2024
Ответ дляFlower Girl23
Тошно від того ’ партнери’, які вони, в дупу, партнери🤢
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ длянинель 1919
Ваші чоловіки залякані тупим телемарафоном і недолугими популяризаторами мобілізації. Їх можна зрозуміти
Annalise• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990

Погибнуть от ракеты, или остаться инвалидов тоже ненормально. Как добиться нормального варианта, но при этом никак не пострадать физически сейчас? Ключевое тут - никак не пострадать
sammy• 04 августа 2024
Ответ дляLanuella
Меня поражает только одно: почему большинство думает, что капитуляция - это мирная и спокойная жизнь? Реальность будет такая: это преследования, издевательство, партизанщина и убийства, отьем имущества, это все сделает агрессор если будет капитуляция. Вы отдаете себе отчет, что те парни, которые сейчас воюют за свою землю будут вынуждены пополнить войско агрессора и идти на новые территории других государств? Что вы и ваши дети будете служить агрессору и повезет если ваших детей не скинут покалеченных куда-то на урал и не заселятся кацапы в ваши дома. Вы нихрена не поняли. Это не мирная жизнь а-ля Совок, это рабство на десятки лет, выживание. Вы готовы к этому?
Не хочуть люди думати(( зрозуміло,що втомилися,виснажилися, але ж думати/ аналізувати, прораховувати треба, бо буде як у 19
Зайка11• 04 августа 2024
Ответ длянинель 1919
Бідні чоловіки в Польші - нехай повертаються назад , їх тут дуже чекають 😂😂😭
автор Счасье • 04 августа 2024
Ответ дляAnnalise
Народ не может взять в руки свою судьбу

це маячня. завжди все вирішували люди, просто ідеї подобались чи ні. коли кажуть всі революції проплачені. хочеться спитати - хто проплачував повстання Спартака?
akarra• 04 августа 2024
грустно, что половина мирняка - реальна готова лечь под рашестан (((

ellllena.ua• 04 августа 2024
Ответ дляFioletovna
То есть вы предлагаете женщине выбросить оружие, и самой зайти в камеру к насильникам
Ми вже там.
Дробот И.• 04 августа 2024
Ответ дляdouble-mama
Такого ніколи не буде. І,ви знажте, що це все бравада. В нашій ситуації залишитися в існуючих кордонх 2024 року вже було досягненням.
Annalise• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Вы не можете быть в курсе его планов)
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляAnnalise
Ви мені продовжуєте суперечити, і не хочете визнавати очевидні речі:

Підвал у принципі це поняття яке глибоко протирічить будь яким нормам

Ви на боці окупантів?
Nat-li• 04 августа 2024
Офигенно сидеть в Мюнхене и топить за то, чтоб квартиру твоего оставшегося дома соседа отдали узкому освобожденцу. Браво!
Или вы считаете, что будете там вечно? Нет, вашего ребенка по возвращению будет лечить лучшая в мире узкая медицина.
автор Счасье • 04 августа 2024
Ответ дляAnnalise
Вы не можете быть в курсе его планов)
Ага - до 22 року більшисть - війна це маячня і хворі фантазії
автор Счасье • 04 августа 2024
Ответ дляNat-li
Та де ж я топлю? я читаю думки
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
я тільки хочу з’ясувати думку українців. Мені у Мюнхені незрозуміло. читаю порадницю - всі за ’перемовини’
может, вам стоит вернуться в харьков или в запорожье и пожить пол годика, вместо мюнхена? может поймете, почему УКРАИНЦЫ не хотят жить под путлером?
автор Счасье • 04 августа 2024
Ответ дляakarra
Тут я бачу що більшість поки за капітуляцію
Annalise• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990

Ви на боці окупантів?
Это не вы не отдупляете ни фига. Мы не можем ничего решать самостоятельно, все. Ни исход войны, ни какая территория за нами останется. Ничегошеньки.
Не важно сколько еще мобилизируется, сколько сбежит, сколько погибнет.
Больше вам писать не намерена. Так как не вижу смысла спорить там, где мы ни на что не влияем.
sammy• 04 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Я считаю да.
Если заключить нормальный мир, с гарантиями,то всё у нас будет хорошо
Та вже ж проходили)) нє?