Сяду на шию, дорого!• 04 августа 2024

кто подавался в зарубежные Вузы, то вы...

подскажите пожалуйста,
узнавали ли вы,
при поступлении в зарубежные Вузы балы НМТ имеют ли значение ?
насколько я знаю, абитуриенты должны были подавать документы в декабре, тогда же еще нет баллов
ОднаРозоваяРоза• 05 августа 2024
Ответ дляКраля-Галя
Десь так і є. Вона робила все сама, маючи фізмат це було не складно, труднощі можуть бути з розумінням задач чеською , також треба розрахувати час. Вона готувалась сама по минулих завданнях 4 місяці, відпрацювала так, щоб вдома вкладатись в половину часу, тоді на тест в реальному часі точно мала б вкластись . Так і вийшло, написала з першого заходу на 92 зі 100. Чеську математику дочка мала в мовній школі, там зрозуміла місцеву специфіку
Дякую! А в якій мовній школі навчались? Чи можете порадити?

Краля-Галя• 05 августа 2024
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Гоу стади Прага. Да, все хорошо организовано, чешский также сдала гос экзамен В2 на сертификат, так что В2 школы подтвердила
ОднаРозоваяРоза• 05 августа 2024
Ответ дляКраля-Галя
Щиро дякую!