Дюйм оф о4ка• Изменено 04 августа 2024
Підтримайте, будь ласка.. розлучилась з чоловіком
4 роки були разом, щасливі безмежно, він батьком для моїх дітей став (я розлучена).
Але.. виявилось він одружений, почав казати казки що розлучиться, ми його сім´я, стосунків з жінкою немає😢але я поставила все ж крапку.. сказала,.щоб додому не приходив, речі через якийсь час віддам, коли буду готова зустрітись.
Боже, він з нами практично жив всі роки, робота подобова, то я і думки не мала зайвої. Я була найщасливіша у світі.. дівчата, жодної сварки за весь час. Ми як дві половини були.. він мені дав крила після мого розлучення, а тепер забрав їх.. не знаю що сказати дітям,.як пояснити, і де взяти сил це пережити.
Навіть якщо він і розлучиться офіційно,.я не впевнена що зможу пробачити стільки років брехні.
Так боляче😭
Обижулька• 04 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Як можно розлучитися з чужим чоловіком?
Ну співмешканці новомодні типу в шлюбі. Як ’’шлюб’’ є, то і розлучення має бути в такому випадку)
60 метрів сметани• 04 августа 2024
Як це?
4 роки ви не знали, що він жонатий?
А та жінка теж така ж сліпа? Чи їй пофіг?
4 роки ви не знали, що він жонатий?
Сундучок с каникулами• 04 августа 2024
Так вам і треба...і йому. І шоб ще зверху бумеранг і йому прилетів.
Прям такі всі пля, наївні...любов, а мізків немає
Фоточки нема• 04 августа 2024
Абсурдно как-то звучит... Особенно то - а как детям сказать, что чужой им дядя с мамой расстается. Об этом, наверное, стоит беспокоиться больше его жене и его родным детям.
Ну и про ’вещи пока не отдаю’ улыбнуло)
Бюст Березуцкого• 04 августа 2024
Ответ дляОбижулька
Так він же офіційно чужий чоловік. Зі штампом у паспорті . Яке розлучення у автора ? Він просто сував свою цюцюрку в матільду автора.
ПоЗиТиВнАя• 04 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Як можно розлучитися з чужим чоловіком?
Здесь «розлучилися» в смысле расстались, а не развелись
А «чоловік» в смысле мужчина, а не муж
60 метрів сметани• 04 августа 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А «чоловік» в смысле мужчина, а не муж
Тоді не розлучились, а розійшлись
ПоЗиТиВнАя• 04 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
И что? Автор пишет о том, что рассталась с мужчиной, а не развелась с мужем. Увы, такой украинский язык, двусмысленный
Ответ дляNataliia
Эм, а 4 года Вы не догадывались, что он женат? И как это он жил у Вас, а жена в другом городе? Он вахтовым методом работает? И самый интересный вопрос, а что говорит по этому поводу его законная жена?
Та жена наверное уже немца нашла.
Но судя по всему, замуж пока он не предложил)
Сундучок с каникулами• 04 августа 2024
Хотіла Вас підтримати, але є але
Чоловік тикав і вам і жінці. І вы про жінку теж прекрасно знали. І виходить він обманював всіх.
Чоловік-потикайло фублет...
Ще й 4 роки
така блін наївнятіна
Чоловік-потикайло фублет...
Ще й 4 роки
ПоЗиТиВнАя• 04 августа 2024
Катастрофа• 04 августа 2024
А він що круглий сирота? Чи свекри теж не проти були двох невісток?
Не пью, не курю• 04 августа 2024
Як ви за 4 роки не бачили ніяких документів того чоловіка? А як проявилося, що він насправді одружений? Він у вас на заробітках?
Айпишница• 04 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Автор буде ще писати?
Так. Чекаємо продовження сєй пʼєси
Новорічна пальма• 04 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Моя подруга видела своего мужа последний раз до ковида, когда уехала за 400км с новой любовью, с тех пор она сменила несколько мужчин . Развестись ей не хватает времени.
Новорічна пальма• 04 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А в каком документе это можно увидеть? В ай-ди карте?
Мальчижка• 04 августа 2024
Я в своей жизни была свидетелем таких невероятных истории в жизни людей, что автор, вполне поверю вам и дальше послушаю, давайте подробности. Жена в другом городе жила? Друзья, родственники есть?