useruseruser• 05 августа 2024

Який ваш улюблений супермаркет?

Результат:
вже голосів: 69
35 (50.72%) АТБ
26 (37.68%) Новус
8 (11.59%) Фора
автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляinna5577
Ну, это бывает у нас в любом маркете
Не знаю,я после такого случая в Метро ни ногой

автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляinna5577
Какой завод?
Добров
автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляinna5577
Она на входе за минуту делается
Ну и зачем она нужна?Вы тратите своё время,время кассира и время покупателей,которые за вами.
inna5577• 05 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Добров
Это говно, а не завод, сорри, поэтому я и написала, что там нет хороших товаров
inna5577• 05 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
В смысле зачем??? Потому что я там покупаю качественные товары дешевле
автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляinna5577
Не знаю,я брала сосиски этой фирмы в АТБ,как по мне очень вкусные,ещё очень вкусные Дитячі М´ясна лавка
автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляinna5577
Ну вы постоянный покупатель потому что.А я нет
julia-678c• 05 августа 2024
Рост, восторг, класс
Lyucia2• 05 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Фора прикольна до речі.Дивлячись яка
Мені подобається найближча) Час від часу роблю замовлення, забирає самовиносом інша людина, овочі й фрукти збирають тільки якісні, молочка також не прострочена, м´ясо пахне м´ясом, а не тухлятиною і риба не розвалюється при розморозці. Коли замовила морозиво, а воно підтануло через відсутність світла, зателефонували й попередили про це. Тому хоч і асортимент не великий, люблю цей магазин за якісне обслуговування.

автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Кому як.Мені тільки деякі фори подобаються,далеко не всі
Lyucia2• 05 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Про всі не скажу, бо була не у всіх) Доставка з Фори мені не сподобалась.
автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Краще самому піти й купити))))))
автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Так сподобалася доставка чи ні?Ви ж пишете ніби у них все якісно
Lyucia2• 05 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Краще самому піти й купити))))))
Так, якщо є можливість, дійсно краще самому)
автор useruseruser • 05 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Так я не розумію,раніше ви писали,що доставка з Фори якісна.Чому тоді ви пишете,що вона вам не подобається?
Lyucia2• 05 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ні, писала про замовлення онлайн. Це коли замовляєш в конкретному магазині, оплачуєш, а потім забираєш замовлення на кассі. Доставку роблять зі складу, а самовивіз можна замовити там, де покупцю зручно забрати. Якщо людина стара і їй важко ходити залу, або має склероз, то це дуже зручно.
автор useruseruser • 06 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Тобто ви маєте га увазі просто про зручності цієї доставки.Я правильно вас зрозуміла?
Lyucia2• 06 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Якщо вважати доставкою самовивіз з магазину, то так)
автор useruseruser • 06 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Ні,я не самовивіз мала на увазі,а доставку

Lyucia2• 06 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Доставка мені не сподобалася бо привезли смердюче м´ясо, тому доставку з Фори я більше не замовляю. Роблю замовлення на сайті Фори в вибраному магазині, спосіб доставки вибираю самовивіз з магазину. Тобто мені подобається саме збірка замовлення, тому що дівчата підходять до цього відповідально і прострочку або гниле щось не кладуть. Тому я можу спокійно замовити товар на сайті, оплатити його, мені все зберуть в один кошик, а потім приходиш і забираєш його на касі.
автор useruseruser • 06 августа 2024
Ответ дляLyucia2
Клас,а я не знала про це.Але я так не робитиму,бо мені цікаво полазити по магазину,але якщо кудись спізнюєшся,то краще таким методом купляти продукти.Це додаток фори завантажувати потрібно?
Niffler• 07 августа 2024
Żabka і у Туреччині Migros.