Результат:
вже голосів:
35 (50.72%)
АТБ
26 (37.68%)
Новус
8 (11.59%)
Фора
Ответ дляinna5577
Ну, это бывает у нас в любом маркете
Не знаю,я после такого случая в Метро ни ногой
Ответ дляinna5577
Она на входе за минуту делается
Ну и зачем она нужна?Вы тратите своё время,время кассира и время покупателей,которые за вами.
Ответ дляinna5577
Это говно, а не завод, сорри, поэтому я и написала, что там нет хороших товаров
Не знаю,я брала сосиски этой фирмы в АТБ,как по мне очень вкусные,ещё очень вкусные Дитячі М´ясна лавка
Ответ дляinna5577
В смысле зачем??? Потому что я там покупаю качественные товары дешевле
Ну вы постоянный покупатель потому что.А я нет
Ответ дляuseruseruser
Фора прикольна до речі.Дивлячись яка
Мені подобається найближча) Час від часу роблю замовлення, забирає самовиносом інша людина, овочі й фрукти збирають тільки якісні, молочка також не прострочена, м´ясо пахне м´ясом, а не тухлятиною і риба не розвалюється при розморозці. Коли замовила морозиво, а воно підтануло через відсутність світла, зателефонували й попередили про це. Тому хоч і асортимент не великий, люблю цей магазин за якісне обслуговування.
Ответ дляLyucia2
Кому як.Мені тільки деякі фори подобаються,далеко не всі
Ответ дляLyucia2
Про всі не скажу, бо була не у всіх) Доставка з Фори мені не сподобалась.
Краще самому піти й купити))))))
Ответ дляLyucia2
Так сподобалася доставка чи ні?Ви ж пишете ніби у них все якісно
Ответ дляLyucia2
Так, якщо є можливість, дійсно краще самому)
Так я не розумію,раніше ви писали,що доставка з Фори якісна.Чому тоді ви пишете,що вона вам не подобається?
Ответ дляuseruseruser
Ні, писала про замовлення онлайн. Це коли замовляєш в конкретному магазині, оплачуєш, а потім забираєш замовлення на кассі. Доставку роблять зі складу, а самовивіз можна замовити там, де покупцю зручно забрати. Якщо людина стара і їй важко ходити залу, або має склероз, то це дуже зручно.
Ответ дляLyucia2
Тобто ви маєте га увазі просто про зручності цієї доставки.Я правильно вас зрозуміла?
Ответ дляLyucia2
Якщо вважати доставкою самовивіз з магазину, то так)
Ні,я не самовивіз мала на увазі,а доставку
Ответ дляuseruseruser
Доставка мені не сподобалася бо привезли смердюче м´ясо, тому доставку з Фори я більше не замовляю. Роблю замовлення на сайті Фори в вибраному магазині, спосіб доставки вибираю самовивіз з магазину. Тобто мені подобається саме збірка замовлення, тому що дівчата підходять до цього відповідально і прострочку або гниле щось не кладуть. Тому я можу спокійно замовити товар на сайті, оплатити його, мені все зберуть в один кошик, а потім приходиш і забираєш його на касі.
Ответ дляLyucia2
Клас,а я не знала про це.Але я так не робитиму,бо мені цікаво полазити по магазину,але якщо кудись спізнюєшся,то краще таким методом купляти продукти.Це додаток фори завантажувати потрібно?