Кондуктор маршрутки• 05 августа 2024
Якщо я хочу бачити дитину-то я сама маю і їхати.
Я запропонувала синові, щоб він мені привозив онука. Ми б ходили до басейну з ним. А син сказав, що не можуть вони мені довірити онука, тільки під наглядом. Тим паче ходити з дитиною до басейну. І як я взагалі буду встигати дивитися за двома дітьми? І чомусь вони з невісткою думають, що я буду більше приділяти увагу дитині роботодавців. А потім додав-ти хочеш бачити онука? То сама і їдь до нього.Ніхто не буде возити його по твоєму бажанню. Я пояснюю сину, щоб я приїздила, але вони ж далеко живуть. Неможливо туди до них постійно їздити. Як вирішити таку ситуацію?
Кондуктор маршрутки
• 05 августа 2024
Ответ дляРокерША
Як давно вас не було)))
А ваші роботодавці згодні, щоб ви одночасно з їх дитиною дивилися ще за кимось?
Так, ми в гарних відносинах .
Кондуктор маршрутки
• 05 августа 2024
Ответ дляПьяная вишня
Я думала там років 7 уже.
Як ви плануєте слідкували за двома пупсиками у воді? Це небезпечно. Беріть онука і ведіть до басейну, коли у вас вихідний
Невістка не дасть мені його, тим паче до басейну.
РокерША• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так, ми в гарних відносинах .
До чого тут ваші відносини? Слідкувати одночасно за двома маленькими дітьми важко. Думаю, вони не знають про вашу пропозицію сину
Пьяная вишня• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Її право. Гуляйте разом тоді, якщо хочете проводити час з онуком.
Печенюшка• 05 августа 2024
Срочно напишите контакты родителей вашего воспитанника. Нужно кинуть им ссылку на тему.
Печенюшка• 05 августа 2024
Ответ дляРокерША
Як давно вас не було)))
О чем вы говорите, они полностью доверяют автору. Как она скажет, так и будет хорошо для их ребенка.
Печенюшка• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Конечно, вы ж и утопить можете, а потом доказывать, что это не страшно и у вас огромный опыт.
Ms. Сама прямота• 05 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
Вже під сотню тем, як не більше, є від авторки, як ви таке чудо пропустили?
Вона ненавидить невістку, гнобить її всяко, пропонувала сину кинути вагітну дружину, бо ’він вартий кращої’. Пересварилась з усією родиною невістки, дзвонила свасі і вичитувала її, що в неї донька непутьова і така-сяка. Короче, довела всіх.
Тепер невістка не спілкується, онука (йому десь рік і пару місяців) їй не дає, син став на бік дружини, а автор все ніяк не заспокоїться.
Дякую))
Тепер згадую, траплялася ця епопея))
СережкинаЯ• 07 августа 2024
Не дивно, чому батьки хочуть щоб ви спілкувались з онуками під наглядом, ви куку.
Кондуктор маршрутки
• 07 августа 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Чому ? Можете пояснити, що в моєму пості примусило вас зробити такий висновок про мене?
СережкинаЯ• 07 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Далеко їхати...я думала між вами 100км мінімум, ви живете в одному місті...про що мова?!
Ви створюєте постійно тему про це, вже порадниці з вас сміються.
Кондуктор маршрутки
• 08 августа 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Кожного дня туди не поїздиш .
СережкинаЯ• 08 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Кожного дня туди не поїздиш .
А хтось бачить онуків кожного дня?На вихідні!