Прилипало• 06 августа 2024

Університет Варшавський. Хто вступав?

Які документи потрібні для вступу і коли починається рекрутація. Їх потрібно висилати, приносити чи все онлайн?
Я нічорта не можу знайти на сайті, або не туди дивлюся.
Чи можна обрати декілька спеціальностей?
Велике дякую, якщо хтось відгукнеться і допоможе з питаннями.
Зоряний Шлях• 06 августа 2024
Так наче ж вже

автор Прилипало • 06 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Так наче ж вже
Мені на наступний рік :)
Весела моль• 06 августа 2024
Йдіть на ФБ, там є група ’Мой ребьонок студент в Польше’, питайте, читайте. Дивно, що ви на сайті універу не можете розібратися. Зазвичай рекрутація з травня по 9-15/07, реєстрацію електронного кабінету (рекрутація) на сайті університету, завантажують всі скани документів, оригінали привозять після вступу -це загальна практика, які правила саме Варшавської не в курсі. В телеграмі є група студентів варшавського, шукайте, доєднуйтесь, читайте. Якщо зовсім самій складно 600-700 євро і купа агенції з послугами вступу.
Файна_зупка• 06 августа 2024
https://rekrutacja.uw.edu.pl/kandydaci-z-zagranicy...
Весела моль• 06 августа 2024
https://www.uw.edu.pl/ksztalcenie/rekrutacja/i-sto...

https://irk.uw.edu.pl/pl/home/PELNE2024/

Досить все зрозуміло, права конопка миші - перекласти сайт українською.
Вступник - кандидат

Навіть зручне є, мабуть самий зручний сайт

Лиса Патрикевна• 08 августа 2024
Син вчиться в Варшавському університеті. Вступав минулого року.
Всі документи подавав очно, але він за Песелем Укр вступав і вчиться безкоштовно.
Потрібен був Песель укр, атестат, закордонний паспорт. Апостіль не потрібен був.
Здавав екзамен з математики (факультет інформатики).
Там же хрещеник вчиться на економіці, закінчив 2 курс Документи ті самі, теж очно подавав. Чи можна онлайн - не знаю.

Так, можна подавати і вчитись на декількох спеціальностях. Хрещеник так вчився - правда один місяць, бо дуже важко, не витримав. Лишив одну.
У серпні вже документи всі подали. Навчання з 1 жовтня. Підтвердження прийшло в вересні.

Одразу напишу - вчитись дуже складно. На інформатиці - наші Шевченка і КПІ то супер легкі ВНЗ, якщо порівняти (син вступав з 3 курсу КПІ, хрещеник з 2 КНУ) Спеціальності ті самі, вчитись складніше в рази і не через мову. Це хлопці відмінники, олімпіадники, син зно склав на 195-200, хрещеник всі НМТ на 200 (це я щоб розуміти складність навчання).
На Економіці вчитись трохи легше, трохи. Легше на біоінформаттці. Інформатика найскладніша. Не всі витримують - відраховуються.
Але подобається обом. Не жаліють, що змінили ВНЗ.