Донька подруги• 07 августа 2024
Завтра судний день, ви готові?
Нумерологі ніколи не помиляються)
Одні думки• 07 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Пишут , что русня готовит массовый обстрел Киева за курск.
Тоже видимо под завтра подгонят , твари
Я вас прошу
Щепотка_совести• 07 августа 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Значит не буду сегодня отчеты делать
Блин , а я уже 2 сделала . Остался 1 по ЕСВ .
Катастрофа• 07 августа 2024
В мене завтра днюха.
Нехай прийде до цієї клятої русні ,,судний день,,, до кожного!
Бажаю щоб вся русня щезла в один день з нашої землі і взагалі з планети!
Секс-Бомба• 07 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
І я
Вони платні?
Не знаю, мне не предлагает их нигде
булоТАЙминуло• 07 августа 2024
Восьмерки денежный символ ! Все Буде Добре! Держите карманы шире!
Стильна штучка• 07 августа 2024
Восьмой год - это сумма цифр должна давать 8?
Типа 2006, 2015 тоже ’восьмые’?
Кумедний ґудзик• 07 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
настане, але на суді буде якось невдобно)
феміда й так сліпа
Кумедний ґудзик• 07 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
У меня завтра годовщина свадьбы)
і в мене)))
Кумедний ґудзик• 07 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
І я
Вони платні?
тю, вибирайте вже поставлені і клацайте безплатно
Кумедний ґудзик• 07 августа 2024
Ответ дляПоторописька
умнічка
труси поміняли?
задом наперед))))
Кумедний ґудзик• 07 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
В мене завтра днюха.
такий гній і на тому світі не треба ні Богу, на чортам в пеклі
Поторописька• 07 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Забув
нічого, ще є у нас час.
я ще працюю і підмитись нема коли, але не втрачаю оптимізму :)
як написала одна відома блогерка після позавчорашньої атаки на Київ - обісрані але нескорені :)
Поторописька• 07 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
феміда й так сліпа
Феміда то сліпа. а люди шо скажуть?
+ може встигнем на Щекавицю
Кумедний ґудзик• 07 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Феміда то сліпа. а люди шо скажуть?
+ може встигнем на Щекавицю
тю, головне, в польоті тримати рот закритим, щоб протягу не було
Кумедний ґудзик• 07 августа 2024
Читаю тему і згадався випадок)))) я тільки прийшла по розподілу на роботу, там багато було жінок пенсійного або передпенсійного віку (проектний інститут). Але жіночки такі були, що фору дадуть теперішнім молодим багатьом. На обіді пили чай з печивом і одній крихта залетіла в трахею, вона закашлялась і то так. що аж сикнула. Побігла бігом запрала, а то літо і в кутку за кульманом повісила сушити. Тут заходить ГІП з директором, кличуть її їхати на об’єкт. Вона і сяк, і так крутиться. а вони стоять, чекають. Коротше, поїхала без трусів.
На другий день...
- Дівчата, я цілу дорогу молилась, аби ми не попали в аварію. Бо що люди подумали би.... три хлопи в машині і я без трусів. Людоньки, та мій Михась навіть хоронити не забрав би моє тіло
На другий день...
ЛюблюДевчонок• 07 августа 2024
Ответ дляtarveldy
Ну так місяць, все по графіку, нічого нового
місяць - тобто через місяць? пару днів тому ж був обстріл
Угадайс• 07 августа 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
В мене точно - свекруха припреться завтра
може судний день і для неї і не доїде ?
Малинка• 07 августа 2024
Ответ дляБокс-орун
А я вже вирішила, що він забухав ))
А черт его знает, может и забухал . Он домой ездил и это так назад билеты берет уже 2 дня. Он дома неделю был, мне как раз было удобно что с трубами/выравниванием стен закончили, плитку доставили. Думаю ну пусть отдохнет человек, отдохнул …
Тоска в носках• 07 августа 2024
Ответ дляМалинка
Нет конечно
Я купила плитку, оговорила сроки начала работы с ним и тд. Ненавижу тех кто кормит завтраками и не сдерживает договор.
Второй день жду его, я никогда не плачу вперед никому. Сделал работу тогда и расчет.
В мене всі ремонтники такі. Якщо хтось приходить в призначений час, я готова на чай йому накинути. Але це буває вкрай рідко.
Вообще не факт• 07 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Це з тік току? Бо там вже тиждень тягають цей судинний день)
Я тік ток не дивлюся, але про три вісімки знаю.
Вообще не факт• 07 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Сьогодні вночі планувала кухню вимить. То шо не мить?
І я планувала, не мила.