Мама Чели• 08 августа 2024
Дитина не знає мови мами
Як таке може бути?
Чекала у паспортному столі у Польщі з жіночкою, в неї дочка старша 20 років, і син 5 років, вона зі старшою диною розмовляє українською, з молодшим польською, сестра якщо звертається до брата то тоже польською
Я розумію що дитина народилася у Польщі, що батько поляк, невже мама в дитинстві не розмовляла з дитиною, і сестра з мамою розмовляють між собою українською, та взагалі тих українців вже кожен третій у Польщі
Для мене то дивно, дитина ж не ізольована і як не крути а більше часу з мамою поки мала, а мови не знає
Мама Чели
• 08 августа 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Скільки українців в Україні мови не знають?
Але ж розуміють) я сподіваюсь
Невловимий Джо• 08 августа 2024
какое Вам дело до чужой семьи? хотелось бы, чтобы и Вас так кто-то на форуме обсасывал?
МатьЧасть• 08 августа 2024
О, я бачила таке в потязі коли їхала на Польщу. Що бабця з двома внуками їхала, дівчиною около 8років і хлопчиком около 4 років. Бабця і мала говорять українською між собою, а з малим тільки англійською.
Невловимий Джо• 08 августа 2024
Ответ дляМама Чели
Але ж розуміють) я сподіваюсь
сейчас тоже пошла мода в русскоязычных семьях с детьми на украинском говорить. почему-то это Вас не смущает, а то, что в теме, смущает, а по сути это одно и то же
Крошечка-хаврошечка• 08 августа 2024
Ответ дляМама Чели
Але ж розуміють) я сподіваюсь
І що з того, що розуміють?
Тварини нас теж розуміють, але говорити не можуть
Чебураха з перцем• 08 августа 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
тут питання не мову країни,а про мову мами
МатьЧасть• 08 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Тепер таких багато буде.
В чому причина цікаво? Аби діти не знали що вони українці насправді і вже вживались в нові народи?
Мама Чели
• 08 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Мені цікаво, йдіть про коханок і свекрух читайте
Перловая Кашка• 08 августа 2024
Подруга вышла замуж за аргентинца еще в 2012. Из сын знает испанский, русский и английский. Учить украинский она сказала, что смысла не видит для него
Крошечка-хаврошечка• 08 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
В Україні люди громадяни України. Це не про мову батьків?
Амбасадор щастя• 08 августа 2024
оце вас торкнуло, вам не ліньки будо тему створити ні про що. Ви енергійна жінка, направте цю енергію в потрібне русло
ВсеЧетко• 08 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
Жінки народили за кордоном України, можливо, їх чоловіки іноземці так хотять.
Невловимий Джо• 08 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
чтобы дети проще и быстрее привыкали к новой стране проживания. всегда проще тому, кто говорит на языке страны, в которой живет, чем тому, кто дома на родном языке, а в социуме пытается говорить на чужом
Чебураха з перцем• 08 августа 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
ні. це не про мову батьків.
в пості жіночка громадянка України, але живе у Польші.
ваші приклади тут до чого?
Весела моль• 08 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
А в какой стране они говорят на украинском ? В Украине наверное -так это логично
Не в росии же они с ними говорят на украинском
Элька-Карамелька• 08 августа 2024
Ну они так решили. У меня сесиира двоюродная уже очень давно замужем за греком в Греции. Так вот он тоже не разрешал детей учить ни украинскому, ни русскому. У каждого свои заморочки. Мне тоже не понять, даже чисто для развития лучше знать 2 языка, чем 1.
Невловимий Джо• 08 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
ні. це не про мову батьків.
ваші приклади тут до чого?
из поста ясно, что женщина живет в Польше давно, а чья она гражданка вообще не ясно
Смайлик• 08 августа 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Тут всі теми ні про що
І ваша відповідь ні про що
Могли ж повз пройти, але енергію на написання непотрібного коментаря витратили
І ваша відповідь ні про що
Невловимий Джо• 08 августа 2024
Ответ дляВесела моль
в Украине, в городах, где 70-90% населения говорят на русском
LoveYouOrNot• 08 августа 2024
Це значить, що мама сама давно перейшла на польську. Значить живе там вже десяток, а то й більше років.
Мама Чели
• 08 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Тепер таких багато буде.
В мене дитина приїхала до Польщі їй був рочок, пішов у яслі, зараз 3.5 говорить українською, з польськими дітьми польською, навіть не уявляю якби він моєї мови не знав, то спеціально люди не кажуть при дитині своєю мовою чи як
Крошечка-хаврошечка• 08 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
ні. це не про мову батьків.
ваші приклади тут до чого?
Громадяни України і в Україні мови ’мами’ не знають. Що дивуватися тим дітям, які народилися і живуть у Польщі?
Було б дивно, щоб дитина там жила і польської не знала.
Кучерявочка• 08 августа 2024
Легко. У меня ребенок билингва, больше и больше проскакивает немецких слов, так как все окружение, садик, друзья немцы. Дома с мужем я тоже говорю на немецком, русского и украинского он не знает.
У моих родственников абсолютно украинская семья, они 25 лет в Германии, дети-подростки говорят исключительно на немецком, говорят им так удобнее и все тут
LoveYouOrNot• 08 августа 2024
Ответ дляМама Чели
Ви 2,5 роки в Польщі, що ви порівнюєте?
Мама Чели
• 08 августа 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
В мене робота і підробіток, і дитина мала, не переживайте за мене)
ЛісАпетная• 08 августа 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Так вона і сама української не знає.
Весела моль• 08 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
В Украине-это основное
Мы тоже русскоязычная семья ,но книги ,мультфильмы ,фильмы -на украинском только (и так было до войны) Дети в школе учатся на украинском языке же