Трахтибидох• 08 августа 2024
Я знаю що ви все знаєте)
Дівчатка,підкажіть мені,бо вже геть заплуталась🤯
Замовила собі кеди Coach,давно їх хотіла,моя стопа 23.8-24 см,завжди американські розміри беру 7 або 7,5, замовила розмір 7, а тепер читаю, що вони дуже великомірять🤯🤯
Вже геть засмучена,навіть чекати немає бажання (((. Можливо хтось має або знає саме про цю модель,як насправді? Скільки там реальна довжина устілки? Корса завжди беру 7,мені добрі,а тут розгубилась…
Ольга.Д.О.• 08 августа 2024
Аби не малі. Великуваті, то дрібниця. На крайній випадок дві устілки покладіть.
З понеділка на дієті• 08 августа 2024
Ну дождитесь уже и узнаете. Смысл метаться, когда куплено?
Трахтибидох
• 08 августа 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Та я теж себе так заспокоюю,пів сантиметра то ще може бути,а от якщо там цілих 25 см то буде прикро(
УраганнаЯ• 08 августа 2024
У меня большой размер, обуви коуч много, не скажу что сильно большемят прям, но точно не на широкую стопу их обувь идет
Трахтибидох
• 08 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
В мене не широка,нормальна,з взуттям проблем не було ніколи)
УраганнаЯ• 08 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
Еще скажу сто их обувь отличного качества!
Трахтибидох
• 08 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Дуже дякую ☺️