Гага Газу• 09 августа 2024

Холодильник для семьи из 3?

Делаем новую кухню и тут выбор как лучше и удобнее? Готовим много+судочки на роботу берем.
Результат:
вже голосів: 16
14 (87.5%) 1 встр. холод+мороз камера
2 (12.5%) 2 встроенных холодильника
Анонім Секретар• 09 августа 2024
Нашо вам 2?
Федорино Горе• 09 августа 2024
Зачем 2 холодильника? Вы можете купить один большой
Чумацький Шлях• 09 августа 2024
Як Вам зручніше. Питання дивне,ми ж не знаємо, скільки і що Ви їсте. І скільки маєте грошей на холодильник.
ОливьЕЖечка• 09 августа 2024
Мне лучше и удобное 2 холодильника, морозилке хватает в них, отдельная морозилка была, надобности не было, отдали
Мусик Пусик• 09 августа 2024
Та ну хто купує два холодильника? Беруть один великий на двоє дверей
ЛижТолько• 09 августа 2024
Один большой двухдверный не хотите? Мы взяли большой как двухдверный, только с одной широкой дверью, и к там полки тоже широкие и вместительные
Мerida• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Мы такой купили. Холодильником довольна, морозилклй нет. Я единственная проголосовала за 2 встроенных.
Тріль підпільний• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Что значит, кто?
Вам имена фамилии назвать?
Кто-то, да покупает, даже для двоих.
Патика-мотика• 09 августа 2024
Вы в селе живете ?
В городе достаточно обычного холодильника .
ОноВамнадо• 09 августа 2024
Ответ дляЛижТолько
Поддерживаю,
Мусик Пусик• 09 августа 2024
Ответ дляТріль підпільний
Что значит, кто?
Вам имена фамилии назвать?
Кто-то, да покупает, даже для двоих.
А в чому переваги саме двох звичайних замість одного великого? По виду - то точно ніяких, з точки зору естетики це буде якесь порно. Людина ж кухню нову робить, має бути гарно
Дон Пэдро• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Купує той, кому в цьому є потреба. Я бачила декілька дизайнерських проектів з 2 однаковими холодильниками. Ставлять разом по принципу сайд бай сайд. Або в протилежних кутах робочої зони симетрично як колони.
Скокмоно - стокнуно• 09 августа 2024
Мне на троих хватает небольшого. Борщ в ведре на неделю не варю, хозяйства нет, чтоб курями на год забивать морозилку. Приготовила на день-два, потом свежее купили приготовили. Вы же смотрите по своим ’привычкам’) у меня родным и двух мало на троих. Ведра борща, тонны котлет, килограммы колбас. Тоже трое.
Анонім Секретар• 09 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Так а навіщо? Невже за тиждень 3 людини може зʼїсти обʼєм продуктів з двох холодильників? Це нереально. Чи забивати їх продуктами, а потім половину викидати те що засмерділось і почорніло?
Мусик Пусик• 09 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Це хіба що вони сповідають іудаїзм, де має все готуватися і зберігатися окремо
Тріль підпільний• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Потому что наверное вместимость двух однодверных больше одного двухдверного?
Я не сверяла, но два холодильника у людей встречала. Значит, по каким-то причинам они сделали именно такой выбор
Дон Пэдро• 09 августа 2024
Не голосую. Я готую небагато, мені на двох вистачає сайд бай сайд. Але знаю декілька знайомих які жалкують про встроєний холодильник на своїй новій кухні. Я, чесно кажучі, не знаю навіщо скривати холодильник за фасадом. Робила 2 ремонти в новобудовах, холодильники окремі, загальний вид не портять.
Соня-сонятко• 09 августа 2024
Я не поняла, вы хотите два холодильника с морозилками или один большой холодильник и один большой морозильник? Если второй вариант, то я за него. Это удобно, особенно если делаете свою заморозку и покупаете много овощей и фруктов, я все храню в холодильнике. А в морозильнике заготовки и осенние овощи и фрукты на зиму.
Мусик Пусик• 09 августа 2024
Ответ дляТріль підпільний
Значить, купити такий великий side-by-side, який би дорівнював двом чи перевищував би навіть) Якщо людині не вистачає холодильника і мова стоїть докупити ще один - це да, ще я зрозумію, коли робиться нова кухня і стоїть питання купівлі двох холодильників - це, як на мене, нелогічно, але всі ми різні. Автор спитала поради, всі висловлюють свою думку, моя - така. Я теж бачила у родичів у селі два холодильника, але там точно не про красу, та й лругий купився терміново, бо почали возити знайомі їм туші свинячі, то треба було десь тримати. А в новий дизайн добровільно тулити дві бандури - ну не знаю)
Дон Пэдро• 09 августа 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Не знаю, в мене філософія готувати потрошку і з´їдати. Мені комфортно коли холодильник майже пустий. Так, невеличкі запаси яєць, молока, сиру, соусів. Морозилка задіяна майже повністю овочами і фруктами. Але всі ми різні. Моя подруга удвох з чоловіком забивають окрему високу морозилку, і морозилку великого холодильника м´ясом, рибою і полуфабрикатами. Окрім цього в неї завжди багато наготовлено страв, які вони з´їдають. І мій спосіб життя, і її має право на життя. В кого є культ їжі, тому потрібен великий об´єм холодильника. Автор написала що готує багато.
Мусик Пусик• 09 августа 2024
У мене сім´я з 4, мені одного звичайного холодильника вистачає з головою, хоча готую багато і регулярно. А от морозильника не вистачає катастрофічно і це при тому, шо я не морожу страви, м´ясо і рибу, а лише зелень, овочі і ягоди.
Дон Пэдро• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ви помиляєтесь стосовно великого об´єму сайд бай сайд. Він невеликий і якщо готувати багато, то це зовсім не той варіант, який потрібен автору. У S&S тільки морозильна камера виграє, що полички по всій висоті і зручно шукати потрібне, а сама холодильна камера вужче і менше ніж у звичайного холодильника.
Єдина Країна• 09 августа 2024
Ответ дляФедорино Горе
Часом це дешевше, ніж 1 великий. Доставка, занос простіші. Можна вбудувати
Єдина Країна• 09 августа 2024
Ответ дляМerida
Ще я))
Мerida• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Встроенные, вы и знать не будете, что холодильник не один большой, а два. Вы говорите о том, что никогда в глаза не видели
Єдина Країна• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
А чому не гарно? Вони вбудовані. Між ними можна колону з духовкою і мікрою
Мerida• 09 августа 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
И у меня нет ни борща, ни котлет. Но на 600л холодильника мне мало
Мerida• 09 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Они и стоят встроенные сайд бай сайд
Єдина Країна• 09 августа 2024
Ответ дляТріль підпільний
Враховуючи, що вбудований ще й менше за об´ємом, то лишнього місця там не буде
Мerida• 09 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Посмотрите мою тему про морозилку сайд бай сайд. У меня башка от неё взрывается