ЗдесяЯ• 09 августа 2024
Дитина Не їсть м´ясо, яйця, молоко, масло.
Доброго дня, дитина 13 років після COVID-19 три роки тому перестала їсти м´ясо, яйця, молоко, масло і досі не їсть не в яку каже не приємо пахне не можу їсти.Що роботи нерви здають як боротись не знаю підкажіть щось.
ЗдесяЯ
• 09 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ніяк не боротися.
Нехай не їсть
Давайте їй рибу
Нехай не їсть
Давайте їй рибу
Теж не хоче, а організм росте а не чого організм не получа як розвиватись.
Ума Палата• 09 августа 2024
А что ест? Почти все что есть в этих продуктах можно почерпнуть из других продуктов
Оксана -1f11• 09 августа 2024
Мабуть треба якісь вітаміни попити, бо може бути низький феритин, плюс білок тваринний, тим паче вік такий, росте дитина. Проконсультуйтеся з лікарем. А заставляти їсти те, що не хоче, не треба
сладкий_ноябрь• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну то нехай не їсть
Не робіть проблеми там, де її не має
Красавица писяная• 09 августа 2024
3 роки тому перехворіла. і багато запахів мені спотворені. навіть улюблені парфуми менші смердять гниллю. автор, не мучайте дитину. нехай не їсть. вам було б приємно їсти м´ясо а під носом смердить гімном????
Море_море_я_скучаю• 09 августа 2024
Серьезно. Вы давали пробиотики курсом? В каком виде можнт есть белковую еду? Может протеиновые коктейли? Соевые продукты? Творог, сыр?
ЗдесяЯ
• 09 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Борщ,суп, гречку дуже любе броколі, заморожені овочі, гриби.
Ума Палата• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Тю. То пусть ест. Нормальный набор продуктов.
Море_море_я_скучаю• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Неплохо, а специи? Если карри соус к курице?
Добродійка• 09 августа 2024
Моей дочке 2 года мясо и яйца воняли! Даже колбасу любимую есть не могла. Потом по чуть-чуть начала яйца и в течении года восстановилась.
Проверьте железо, если в норме - пусть пока и не ест. Фасоль, грибы, овощи, фрукты, каши - шикарно!
Комплекс качественных витаминов можете дать для самоуспокоения.
ЗдесяЯ
• 09 августа 2024
Ответ дляДобродійка
Я теж так думаю але бабуся мене лякає каже що привиде це до поганого .
іронічна антитеза• 09 августа 2024
Мне долгое время казалось, что курица имеет вкус, как будто ее мариновали в советском мужском одеколоне)))) Не могла есть филе запеченное, голени жареные, например... А вот котлеты и отбивные - с чесноком, приправами было норм. Попробуйте как-то по-другому приготовить - рецептов миллионы...
ЗдесяЯ
• 09 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Она не чего не есть из м´яса даже ковбаси...
Добродійка• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Вот не бойтесь слов бабушки )
Когда-то считали, что суп - важная еда для желудка, и что есть в сухомятку вредно )
Не бойтесь совершенно. Отсутствие в рационе животных белков может привести МАКСИМУМ к снижению уровня железа. Вот его и контролируйте. Есть тесты в аптеке для самопроверки дома. И есть шикарные препараты современные.
Войдите в положение ребенка, ей реально оно всё воняет сейчас, до тошноты. Пользы от насильной еды точно не будет
Весела бджілка• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
И правильно делает. Или вы ей полезные колбасы предлагает и мясо, выращенное собственноручно у себя на подворье?
Так точно!• 09 августа 2024
Я на нервах перестала їсти м´ясо, коли війна почалась. Досі не можу. Ну, молочні продукти теж. Але я інколи все ж їм рибу, трохи тунця. Їм багато овочів, каші, зараз фрукти, горіхи.. І я приймаю амінокислоти, типу всаа і п´ю протеїн.
Взагалі, здайте аналізи і сходіть до лікаря. Якщо ні в чому немає дефіциту, то все ок. Та і лікар підкаже, що треба компенсувати вітамінами. Хай все буде добре)
Жена брата Админа• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
мой не ест.. пришлось заменить..другими. в 15 все вернулось
успокойте_Меня• 09 августа 2024
Так дайте їй рослинні білки і не робіть дитині нерви. Ви б їли щось смердюче для вас, бо хтось стоїть і оре над вами?
Добродійка• 09 августа 2024
Мы так на дочке натуральность сосисок проверяли )) Если ей воняет - значит мясо есть, можно брать
Репетиторша• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
вам пора сходить до гастроентеролога, а не в лякалки гратися
може в неї порушилося вироблення якихось ферментів, що відповідають за переробку білкової їжі
Мій не такий• 09 августа 2024
Мои тоже после ковида не ели. На четвертый год начали. Догонялись витаминами, добавками, овощами, фруктами и ягодами.
Пилосмок працює• 09 августа 2024
Не знаю, навіть, що порадити…. Дівчата пишуть, що все нормально. Не погоджуся. Бо, в моєї, на такому раціоні, (щоправда, не після хвороби, а з причини вегетаріанства) зникли на 7 місяців місячні і зʼявилася купа інших проблем зі здоровʼям(( Деякі з них вигрібаємо й досі. Тоді, коли вперше звернулись до гінеколога, лікар наголошувала на тому, що в такому віці (їй було 14), обовʼязково мають бути тваринні жири в раціоні. Казала, щоб я їй хоча б, потайки, масло в кашу додавала (((
Репетиторша• 09 августа 2024
рибячий жир давайте в капсулах
все ж таки це організм, що росте, треба білок, треба шось думать
ЗдесяЯ
• 09 августа 2024
Ответ дляПилосмок працює
Так я потайки варила борщ і додавала м´ясо а коли насипала в торілку вона якось знала і казала Ти шо м´ясо додала в борщ і не їла приходилось новий варити.
Пилосмок працює• 09 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Сходіть, до лікаря про всяк випадок. Він вам точно порадить краще.
ЗдесяЯ
• 09 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
рибячий жир давайте в капсулах
Вона каже ні не буду пити яж не буду толкати, я обичні вітаміни купила Супрадин спеціально хто не їсть м´ясо і п´ємо але думаю хто що ще робить.
ЗдесяЯ
• 09 августа 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ходили лікарь каже не їсть і що якщо не може , купіть вітаміни нам виписали купили і здати аналізи .
Пилосмок працює• 09 августа 2024
А, як в неї загальний стан за цей час?
В доньки, приблизно, через 1,5 роки почалися проблеми. Дуже сильно випадало волосся, часто хворіла, постійні стоматити, зникли місячні…