Я не Тролль• Изменено 10 августа 2024

Дочь обвиняет меня в эгоизме из-за однокомнатной квартиры

Каждые выходные начинает предъявлять претензии, что где был мой мозг, когда я решила рожать ребёнка, живя в однокомнатной квартире. И на что я надеялась?! Что такие условия могут кого-то осчастливить? Мама, почему мы живём, как крысы в норе?! Ей 13.
На аргументы, что я дала жизнь, нужно довольствоваться тем, что есть.
Ответ - а кто просил?!

И стыдно и обидно, устала скандалить
пу_пугренчик• 11 августа 2024
Ответ дляБрюльтик
все верно, отыграйтесь на своем за неадекватность чужого ребенка)
А давайте я сама разберусь со своими детьми сама?
Я уже вырастила одного ребенка: самодостаточного, умеющего отстаивать свои границы и не оглядываться на мнение чужих ему людей.
Вам могу пожелать- научится тактичности и не давать советы там, где их не просят.

пу_пугренчик• 11 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Гениально, сын подруги накосячил, а ваш теперь должен в старой куртке ходить)
Речь шла о том, что нельзя растворятся в ребенке .
пу_пугренчик• 11 августа 2024
Ответ дляВишиванка
Вот интересно - прям у каждой советчицы в детстве была своя комната? Сомневаюсь.
Советчица- потусторонний мир.
Иногда читаешь и не понимаешь: толи они что то курят, то ли настолько злые от своей несостоятельности.
Я такая - жду трамвая• 11 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ще краще)
Там одна кімната на 4 людей)
вот вот! может почувствует разницу)))
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А чому шантаж? Наче зараз кам´яний вік, інтернету нема? Ні, не чули?
Є youtube на все можна знайти відповіді (о, богі, нааааавіть як відкрити крипто гаманець).
Придбати в розтермінування дитині планшет і курси, то набагато дешевше ніж окрему кімнату.
Краще хай навчається і чогось прагне, ніж виносити мамі мізкі.
Є ще питання, зауваження?
Шантаж у тому, що мовляв бери роби, знаючи що сама дитина це зробити не в змозі. Зауваження, є звичайно. Щоб дитина навчалася і чогось прагла, їй треба дати старт не язиком, а ділом. І так, 13 річка має заробляти і чогось прагнути, а доросла особа, що її народила - ні? До повноліття належні умови забезпечують саме батьки дітям, а не навпаки. Автору на курси і заробляти ви чомусь не радите, ще й лицемірство.
Мэри Попкинс• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Якщо підлітка має претензії до мами, то це : результат виховання мами, ось і все. Народила, виховуй, маєш. Зараз багато дітей виховується способом ’смартфон’, діти повністью поглинуті смартфоном, тік-током, дивляться на інших матюкливих дітей і ведуть себе аналогічно.
Окей, якщо дитина має претензії і ні-хє-ра не розуміє про себе, то саме батьки мають взяти це під контроль і ’допомогти’, ’відформатувати’ цю проблему. Так, сьогодення дороге і трохи болюче, але хто казав, що буде просто і безкоштовно? Якщо автор не в змозі розібратись сама, то зараз безліч спеціалістів і експертів у будь-якій сфері : від виховання до налаштування крипто-гаманця.
Лицемірство : це базікати ротом дичину і звинувачувати усіх навколо.
Бути дорослим - брати відповідальність ЛИШЕ на себе, а бути дорослим і виховувати дитину - подвійна відповідальність і навантаження.
Брюльтик• 11 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
я не давала вам никаких советом) а только прокомментировала ваше сообщение)

МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Про дичину, це саме про пости, що хотіти свою кімнату, то забагато і про заробітки в 13 років. Та з пелюшок, чого вже там.
Мэри Попкинс• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Згодна! Дитина має заробляти з пелюшок. Мій перші гроші заробив в 1.4 (як актор) і це круто. Не буду казати скільки заробляє зараз, бо почнецця : а скільки в нього своїх кімнат? а скільки з них він заробив сам? яка квадратура? куди вікна?
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
в 1.4 на ньому заробила мама, яка знала, як це робиться.
Мэри Попкинс• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
То це добре чи погано? Щось не розумію.
Я формую йому капітал з самого рання: тому гроші були переведені в валюту і відкладені у конверт.
МЧСница• 12 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
То це добре чи погано? Щось не розумію.
Це добре, але це не він заробив. Це ви заробили для нього, так і роблять нормальні батьки, а не дитина все має сама з 0.
Мэри Попкинс• 12 августа 2024
Ответ дляМЧСница
В дитини мають бути свідомі батьки, це перше.
Друге : свідомі батьки мають розуміти, що ’зайка-лужайка’ ця формула не працює. Працює : підняти сраку і бути максимально залученим у батьківство, так, це не зручно, місцями невдобно (легше дати смартфон, хай деградує під тік-ток) бути прикладом і створювати власне класне майбутнє разом. Але, воно того варте.
МЧСница• 12 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Я про це вже 3 дні і 3 ночі.