наКоблучках• 10 августа 2024

Гортензія. Що з нею сталося?

Подарували в фірмовому горщику, була яскрава, як на фото. Потім почали суцвіття сохнути і відпадати. Пересадили в великий горщик, але нічого не змінилося, квітів уже немає. Хоча листя живе, пружне.
Альфасамка• 10 августа 2024
у вас аура негативна. Вам лише кактус
Та легко!• 10 августа 2024
Ну во первых они отцветают, не цветут постоянно. Во вторых гортензия не любит жить в горшке, ее надо пересаживать в открытый грунт
КоролеВешна• 10 августа 2024
Отцвела. На следующий год в просторном горшке ей будет комфортнее и процветет подольше
Галябалована• 10 августа 2024
Це нормально, що не цвіте. По перше, в неї сезонне цвітіння. По друге, ще адаптовується.
Мені минулого року теж в горщику подарували, пересадила у відкритий грунт, на зиму утепляла агроволокном. Прижилася, але цього літа було тільки 1 маленьке суцвіття.
Телефон Рубика• 10 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Не правда. Їх дуже зручно вирощувать в горшках.
На зиму в гараж закинув і вечною виніс
автор наКоблучках • 10 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Ви ніколи не бачили гортензій в горщиках? В мене є, ростуть)
Мост_Устал• 10 августа 2024
Мне в магазине сказали, что надо высаживать в грунт. Не выживают они в горшках.
автор наКоблучках • 10 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
Брехня
звездочка3• 10 августа 2024
Вот мои в горшках, нлрмально живут
Путающаяся• 10 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
у меня уличные гортензии невысоких сортов растут в горшках. Не придумала, куда посадить и так и растут.)