Кукусик• 13 августа 2024

Яке масло ви купуєте, що з холодильника мазати відразу?

Яке не пробувала, то завжди треба рубати ножем на бутерброд, якщо не витягнути попередньо з холодильника. Була в гостях у батьків, то в них спробувала місцеве - і воно відразу з холодильника намазується + на смак натуральне дуже. Замовляти у них не варіант, тому порадьте масло з супермаркету)
Мамина корзиночка• 14 августа 2024
Купуйте маргарин і мажте хоч з морозилки. Бо справжнє натуральне вершкове масло з холодильника не буде розмазуватись.
Це ще раз підтверджує як наші смакові рецептори нас обманюють. Кожен думає, що от він вже відрізнить якусь ’хімозу’ від справжнього, а ніт)))

энциклопУдия• 14 августа 2024
Ответ дляЗупка_цем
Только Раму можно было сразу мазать на хлеб 🙈 написала и прям вкус её во рту 🤣 Кошмар, что мы только ели😅
Ой, а мне ота рама такая вкусная была 🥰
ТаЕщеОптимистка• 14 августа 2024
Ответ дляdarnik79
Не кладите в холодильник. Оно и так хранится и мягкое будет.
Без холодильника оно испортится
Кукусикиииииии• 14 августа 2024
Ответ дляИнтимная
Все натуральне масло замерзає. Якщо воно мʼяке, значить має домішки.
Жирне не замерзає. Замерзає низької жирності і з надлишком води.
Маю на увазі, що не замерзає на дуб. Я дістаю на 5-10 хвилин, поки сніданок готую, і можна його мастити більш менш