Поки невтішні. Як думаєте, Чи збережемо місто?
I am Afrodita• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Вони і так Донбас захоплять. Важливо щоб на цьому їх потенціал і вичерпався.
А за тих не хвилюйтеся, в них м´яса вистачить надовго
I am Afrodita• 14 августа 2024
Ответ дляМанула
Умови пуйла наразі виглядають як наша капітуляція та фактичне знищення держави Україна ...
У нас ж вихід?чи ви підете вмирати?
Samocvetik-0611• 14 августа 2024
Ответ дляМанула
Умови зеленского выглядят как то что пуйло примет потому-что приказ с Банковой поступит
I am Afrodita• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Для нарощування потенціалу треба буде їм обявити загальну мобілізацію, а це вже зовсім інший виток ескалації
Ви переживайте не за них, а за нас. В нас уже катастрофа! І на фронті і демографічна ізагалом
Ответ дляI am Afrodita
Удалено администрацией...
Конечно переговоры будут. Расскажите, какие бы переговоры устроили вас лично? Клянусь - я не ёрничаю, я сама не знаю, как правильно, увы и ах((.
А в какой вы области проживаете? На всякий случай уточню: в ваших фантазиях вашу область отдают на изнасилование милым узкоглазым мальчикам из Республики Коми или за вами закреплены другие новые хозяева?
Samocvetik-0611• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Ми ніколи не могли побудувати сильну державу. Скільки би шансів нам не давала історія
Уже побудували при Зе.
Мы расширяемся - Суджу вернули.
Вернем и Курск и Крым.
Мы расширяемся - Суджу вернули.
Вернем и Курск и Крым.
Ответ дляI am Afrodita
Нам треба боятись кінця війни так само як і путіну
Бо перед нами постане ще страшніша екзистенційна проблема. Період руїни
Поки є біда, як це не парадоксально, вона нас обєднує
Samocvetik-0611• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Богдан Хмельницький теж думав, що побудував
К Богдану Хмельницкому условные Линдси Грэмы не приезжали.
И не поставляли вооружения со всего мира
I am Afrodita• 14 августа 2024
Ответ дляАквис
Удалено администрацией...
I am Afrodita• 14 августа 2024
Ответ дляlyudai
Бачить те, що на рашаТВ показують. Інше їм бачити ’не положено’.
Удалено администрацией...
Samocvetik-0611• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Доля України насправді залежить не від путіна а від наших еліт
Тут питання до них: вони хочуть віллу в Іспанії
Чи вони хочуть створити щось путнє?
Я так розумію, перше
Чи вони хочуть створити щось путнє?
Я так розумію, перше
Наши элиты хотят разбомбить аэродромы российской федерации
И они справляются с этой задачей.
I am Afrodita• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Дивні у вас думки, дуже
Ответ дляSamocvetik-0611
Дуже важливим був договір, який Богдан Хмельницький уклав з Османською імперією, а також з кримським ханом Іслямом III Ґераєм, за яким Тугай-бей з 40-тисячним загоном кримських татар мав допомогти козакам.
Samocvetik-0611• 14 августа 2024
Ответ дляI am Afrodita
Удалено администрацией...
Донбасс и Крым - Украинский.
С этим придется смирится русским иначе кладбища будут расширятся у путина а территории уходить как уходит сейчас Курская область
Samocvetik-0611• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Османы пэтриоты и ф-16 поставляли ?
Samocvetik-0611• 14 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Від падіння чи програшу росії наші проблеми не зникнуть. Хто ми і куди йдемо?
Нет, от падиння или програшу россии - все проблемы Украины исчезнут.
Потому-что все проблемы Украины как раз из-за них.
Ольга-f5e3• 14 августа 2024
Ответ дляNadiaaaa
В том-то и дело, что как я понимаю, лучшие резервы вместо донецкого направления пошли брать курское, от которого все равно придется отойти в связи с меньшими силами, чем у противника, а их у нас всегда будет меньше, чем у них. Я честно говоря вообще не вижу выхода, понимаю, почему такое решение было принято, но ничего же не получилось, уже сейчас видно...
Самый адекватный комментарий!
Но в основном здесь много ипанутых как Ингарута, оргазмирующих от слова Суджа!
I am Afrodita• 14 августа 2024
Ответ дляSamocvetik-0611
Донбасс и Крым - Украинский.
Ок, не вопрос,Маня, меняем тебя и других амазонок форумах на Крыс и Донбасс в пользу Украины. Ты согласна?
Mira29-c3c3• 14 августа 2024
Ответ дляI am Afrodita
Удалено администрацией...
Адміни,чому цей допис досі не видалений ?