Поки невтішні. Як думаєте, Чи збережемо місто?
Mira29-c3c3• 14 августа 2024
Ответ дляКузякин
Там опечатка. Спасать.
Вы как-то странно трактуете мой пост. В нем нет недовольства или претензий к кому-то или чему-то, в нем просто голый факт и все
Звичайнісіньке запитання .
А після сьогоднішніх дописів у цій темі то навіть дуже актуальне.
Kidstaff Bot• 14 августа 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff