Пиши-пропало• 14 августа 2024
Силіконова форма для кексу
Хочу купити форму для кексу з отвором всередині. Набридли антипригарні. Швидко псуються.
Які фірми найкращі, що роблять силіконові форми?
І чи не пристає випічка до такої форми?
Дякую
І чи не пристає випічка до такої форми?
Дякую
Мозговая пилочка• 14 августа 2024
Не пристає, в мене дешева з епіцентру, гарно відходить випічка, але є запах пластику саме коли духову шафу відкриваю, у випічки запаху пластика нема, але все одно беріть дорогу.
В мене ще є німецькі маленькі формочки для маффінів, без запаху, супер, але виробника не пам´ятаю
Мааарковная• 14 августа 2024
Силикомарт. Другие бы не рисковала, она должна быть безопасная и сертифицирована, остальные неизвестные что при большой температуре выделяют, какие канцерогены, для желе разве что, мусса.
Дикая Роза• 14 августа 2024
В мене давно,тому силікон товстий. Зараз треба дорогі форми, бо китайські тоненькі.
Подивіться Силікомарт, Фішман, Павоні
Залізна пані• 14 августа 2024
У меня не пропекается, не поднимается тесто как следует в силиконовой, предпочитаю металл.