Сметчица• 15 августа 2024
Де можна зробити оцінку монет?
Це не скупка. А саме офіційна оцінка без продажу. Чи таке робиться?
Дона Ко Ко• 15 августа 2024
Маю чоловіка нумізмата, може глянути. Але вся інфа є в інтернеті, сфоткайие - загугліть.
Наприклад : 5 форинтів 1979 року і пошук, воно Вам все видасть +- вартість Ваших монет.
Сметчица
• 15 августа 2024
Ответ дляДона Ко Ко
ціна дуже різна. і ці сайти лиш наживаються. хочуть купити дешевше,а продати дорожче. Цікавить золота монета 5 рублів Миколи 2 1896 чи 1897 р.Попитайте. бо ціна варіюється від 15 тис до 40
Дона Ко Ко• 15 августа 2024
Хвилинку, зараз напишу йому і як буду мати відповідь, одразу відповім, ок?
Сметчица
• 15 августа 2024
Ответ дляДона Ко Ко
дякую
Дона Ко Ко• 15 августа 2024
Ответ дляСметчица
дякую
Дивіться, і справді ціна може бути від 17тищ гр.
Якщо Ви плануєте продавати, то рекомендую Monitex, дуже толкові парубки.
Ви можете їм надіслати фото у месенджер, аби не кататись з тією монетою. Вони Вам її оцінять, а вже що робити далі Ви будете вирішувати.
Сметчица
• 15 августа 2024
Ответ дляДона Ко Ко
дякую. думала,дорожче буде.
Дона Ко Ко• 15 августа 2024
Ответ дляСметчица
дякую. думала,дорожче буде.
Там мільйон нюансів : стан монети, якісь додаткові написи (монетні двори ітд). Ми минулого року їм здавали царську монету 1 чи у рублі, не пам´ятаю, то вони забрали по гарній ціні. Мені там було комфортно, це не типові ’базарні бариги’, чистий офіс, все максимально приємно і по ділу. Якшо Вам в переписці озвучили суму, то Ви стільки і отримаєте на руки, не буде такої фігні типу Ви приїхали, привезли і Вам не додали 200-400 гривень (бо там якась цяточка) Ви для себе вирішуєте ще в переписці з ними Вам ок чи не ок.
Бажаю удачі. Хай все заплановане вдасться ;)
Сметчица
• 15 августа 2024
Ответ дляДона Ко Ко
дякую)))