вкрации• 16 августа 2024

Юристи!!! Наказ МОН # 1112

Допоможіть, будь ласка. Як його розуміти??? Чи може моя дитина, перебуваючи в Україні, НЕ на ТОТ, а в звичайному місті, просити в школи дистанційне навчання? Чи можуть вони відмовити? Або я маю повне право, бо в нас війна і нам так безпечніше.
Забрызжу ядом• 16 августа 2024
нам сказали. что дистанционно только те, кто за границей...не очень поняла с чего такие преимущества им вдруг

Кошка Мурка• 16 августа 2024
В нас школа надає будь-яку форму освіти, не зважаючи ні на що
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ось і я про це
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляКошка Мурка
Повезло вам
Летчица• 16 августа 2024
Ответ длявкрации
Ось і я про це
Нам тоже написали, любая форма на выбор.
А что Вы не можете сказать, что Вы за границей раз у Вас так ?
Амелі на мілені• 16 августа 2024
В нас буде змішана, але було три варіанти для голосування, дистанційна, змішана і екстернат для тих хто за кордоном
Крошка Енот• 16 августа 2024
а ви наказ читали? що саме вам незрозуміло?
dahashutka19• 16 августа 2024
І наша школа надає будь яку форму освіти. Є і онлайн класи і офлайн ( змішане)
Марафетчица• 16 августа 2024
Автор, простите что не по теме: а почему вы хотите онлайн? У вас 11 класс?

dahashutka19• 16 августа 2024
Може вам перевестись в іншу школу, де є онлайн класи ?
Марафетчица• 16 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Мне кажется, чистого онлайна уже в гос школах нигде не будет. Смешанное только или полностью оффлайн.
ОливьЕЖечка• 16 августа 2024
Отказать могут, если в школе нет дистанционки, то по вашей просьбе ее не будут организовывать. Автор, в Украине большой выбор школ,в которых дистанционки есть. В чем ваша проблема?
dahashutka19• 16 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
У нас в школе оставили . Сын в 6 классе . 3 класса офлайн ( смешанное) и один на онлайне. Я так понимаю это от школы зависит .
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Кажуть, справка потрібна, якийсь документ, що дитина закордоном.
Марафетчица• 16 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Классно. А какой город?
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
Хто має право на дистанційно. Там так заплутано!!!
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Щастить же людям
фрау Гітта• 16 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
Там где нет укрытий только онлайн.
Разгуляшка• 16 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А как проверить?

Крошка Енот• 16 августа 2024
Ответ длявкрации
3. В умовах воєнного стану в Україні та з метою забезпечення безпеки учасників освітнього процесу на території, контрольованій органами державної влади України, здобуття загальної середньої освіти в очній (денній) формі, у тому числі із застосуванням змішаного навчання, організовується у разі, якщо:

у закладі освіти або на відстані не більше ніж 500 метрів від нього наявні об’єкти фонду захисних споруд цивільного захисту, що придатні для укриття учасників освітнього процесу та до яких їм забезпечено безперешкодний доступ;
матеріально-технічна база закладу освіти є достатньою для організації очної (денної) форми здобуття загальної середньої освіти, у тому числі із застосуванням змішаного навчання.

4. Заклади освіти, що не відповідають вимогам пункту 3 цих Порядку та умов, організовують здобуття загальної середньої освіти за дистанційною формою

все зрозуміло
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
Ні, з питань безпеки. Укриття є, але тривоги ночами, яке навчання потім. Та й не довіряю я школі. Ну це моє конкретно вже.
ОливьЕЖечка• 16 августа 2024
Ответ длявкрации
Имеет право тот,в чьей школе оно организовано или тот,кто переведется/ поступит в школу, где есть дистанционка
фрау Гітта• 16 августа 2024
Ответ длявкрации
Переходите на семейное обучение. Будете писать два раза в год контрольные и все. На семейное можно перейти в любой школе и ничего, кроме желания родителей, для этого не нужно.
Лунтик-паунтик• 16 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А шо , ату этих закордонных ?
Ото вы добрейшей души .
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Не дуже хочу, але доведеться, якщо упнуться рогом зовсім. Просто юридично хочу знати чим апелювати.
Разгуляшка• 16 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
У нас одна школа только онлайн, она и до войны была только онлайн
фрау Гітта• 16 августа 2024
Ответ дляРазгуляшка
А как проверить?
Там дети берут справки со школы и передают в свою школу в Украине.
Разгуляшка• 16 августа 2024
Ответ дляфрау Гітта
А если ребёнок не ходит в школу за границей?
автор вкрации • 16 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот

все зрозуміло
Мені ні, вибачте.
фрау Гітта• 16 августа 2024
Ответ дляРазгуляшка
С таким не сталкивалась.