Гуру троллинга• 16 августа 2024

Ви би погодились працювати в таких умовах?

Була на співбесіді в одній відомій аптечній мережі, Київ. Після закінчення університету не працювала по спеціальності, бо спочатку не брали без досвіду, потім інші проблеми були. Завідуюча приємна жінка, штат невеликий. Завідуюча, один фармацевт та й санітарка, шукають ще одну людину. Зі слів фармацевта, працюючи одному на зміні можна заробляти гарну зарплату, з усіма бонусаціями і доплатами близько 25-28 тисяч, за умови якщо один на зміні. Але одна на зміні я і буду.Графік 2/2, з 8 по 22. Обідньої перерви немає, зі слів завідуючої в будній день, коли вона на роботі, можна спокійно піти поїсти, якщо людей не багато, вона спокійно відпустить за касою, в вихідний з цим звичайно буде складніше, бо доведеться їсти на ходу, так само і в туалет сходити теж все треба робити як людей немає. До моїх обов´язків буде входити, відпуск ліків пацієнтам, прийом та розбір товару, робити цінники, за потреби змінювати викладки, протирати вітрини, збирати замовлення, збирати препарати на відправку на інші аптеки, завідуюча буде допомагати, але це не її робота як вона сказала. Дівчина, яка працює сказала , що на нинішній момент зараз в них близько 180 чеків, восени і взимку це буде від 250 чеків і більше. Дівчата, хто працює в аптеці, чи працював. Скажіть, будь ласочка, чи добре вам працюється? Чи задоволені ви роботою? І ще мені сказали, що в аптеці стоїть прослушка, і вище керівництво прослуховує інколи, і дивиться по камерах, чи дійсно це так? Дякую за всі відповіді
Результат:
вже голосів: 121
61 (50.41%) Ні, це дуже складно
34 (28.1%) Так, чому б ні. Норм умови
26 (21.49%) 50/50
Ухахайкина• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
от заказа до поиска лекарств, принесения и, расмчета по кассе и закрытия операции в ка совом аппарате.

и это, вы пишете, минимум. это значит, ч о у вас в аптеке бесконечная очередь, наполняющая занятость на 100%.
С 8 до 22 часов.

Nata-ec10• 16 августа 2024
Ответ дляМайская киска
но не все с 8 до 22
у нас почти все аптеки работают до 19 или 20
Раніше було до 22 , так зараз до 21-00.
YaЯна• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Мені треба буде в пів шостої, бо дорога займає 50 хв, а приходити потрібно не рівно на 8, а на 15 хв раніше
Тоді однозначно ні. Нещодавно була на співбесіді. З 8 до 17. Я довго збираюсь і мені вставати теж о 5:30-6. Тому я відмовилась. А ви аж до 22. Поки все закінчив, закрив, вийшов в 22:15-22:30. Приїхав додому - 23:15:23-30. Помитися, туди -сюди, час ночі, знову в 5:30 Підйом
Воздух в банке• 16 августа 2024
Мені не подобається «зі слів фармацевта можна заробити зі всіма бонусаціями 28 тисяч». А ставка яка? Щоб не виявилося потім, що ви по 14 годин гаруєте, але фіг тобі, а не бонуси, бо в туалет сходила, а в цей час клієнт чекав 2 хвилини.
TaFo• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Це не я вигадала, мені так дівчина сказала, яка працює там вже 2 роки
значит завал у них и пописять некогда, а не то, что написали
Королева краси• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Я в голові прокручую все, вже блогерів подивилась на ютубі, наче нічого страшного немає, але неспокійно щось всередині
Я б йшла куди беруть, поки без досвіду. Але якщо вам терміново не потрібна робота, то шукайте далі.
TaFo• 16 августа 2024
Ответ дляМайская киска
только часов не 8, а 14
уже 5 минут
это значит, что каждые 5 минут из 14 часов происходит продажа. мколько времени занимает одна продажа? если усреднить, перерыва у продавца нет, так как всегда очередь.

Злюка-закусюка• 16 августа 2024
Чесно кажучи завжди задавалася питання: нащо йдуть в фармацевти? Щоб стояти у прилавка і торгувати?? Єдина різниця, що то не ковбаса, а ліки. І все.....
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Это последняя аптека на планете?
TaFo• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
ничего, что с 8 до 22 как бэ не 8 часов? и да, это реально. стаж 20 лет
это озгачает постоянгые клиентопоток без минуты свободного времени.
автор Гуру троллинга • 16 августа 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Это последняя аптека на планете?
Ні, не остання. Просто тут наче гарний колектив , ми мило поспілкувались
автор Гуру троллинга • 16 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Бо подобалась сама професія
TaFo• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
вы все равно идете на стажировку. там и посмотрите. есть ли у продавца свободное время, может ли посидеть. и сколько продаж
Кондуктор троллейбуса• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
и?
TaFo• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
и?
без И. работа не лафа. не соответствует немножко заманчивому описанию.
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
На работу ходят деньги зарабатывать, а мило беседовать вам будет некогда, тем более сменщицу свою вы даже видеть никогда не будете
Злюка-закусюка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Бо подобалась сама професія
Сама професія- це що маєте на увазі? Білий халат чи запах ліків? От поясніть мені неучу
Гжегож Бженчишчикевич• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.

А ще прийняти, виставити, протерти, зібрати. Анріал
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
и?
Что и? Перерывы на обед ,чай, пописать не предусмотрены. Вот и все Иии

Кондуктор троллейбуса• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
и что? работала в таком режиме. очередь постоянно до дверей. да, бежали в туалет, когда уже по ногам текло. и что? это работа. на ней работают
TaFo• 16 августа 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
я про то вообще забыла. реал ность не соответствует описанию
Nata-ec10• 16 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Таки , а ким ви працюєте? Так це не ковбаса. І в ліках потрібно розбиратися Це зараз фармацевтів прирівняли до продавців.
СМСница• 16 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Если в.о можно провизором или торговым
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
А як там тій дівчині працюється?
Кондуктор троллейбуса• 16 августа 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
зачем вы мне это рассказываете? я отработала в аптеке 20-ть лет. там, где перерыв и пописять будет ставка 7
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну для терпил да. Нас #₽ут, а мы крепчаем как говорится. Но есть люди с чувством собственного достоинства
автор Гуру троллинга • 16 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Мені подобалась фармакологія, мені було цікаво як сприймає ліки людський організм, вивчати групи препаратів.
TaFo• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
вы можете хоть шпалы крестиком и ноликом укладывать за минималку. речь вообще не о вас. при принятии решения выйти на работу надо реал но понтмать, что тебя ждет. я сочуствую людям, которым приходится работать в таких условтях. поэтому я ЗА честное описание вакснсии
Злюка-закусюка• 16 августа 2024
Ответ для Nata-ec10
Так от і я про те, зробили з вас продавців безлімітних. Мені чесно кажучи шкода вас, от краще вже медсестрою бути, тут хоч зиск є і для себе і для підробітку.
Не дивлячись на все це, я вам бажаю Щиро знайти СВОЄ Місце роботи, яке буде приносити задоволення та гроші
Кондуктор троллейбуса• 16 августа 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
при чем здесь терпилы? если двое на смене з.п не 25, а 12