Гуру троллинга• 16 августа 2024
Ви би погодились працювати в таких умовах?
Була на співбесіді в одній відомій аптечній мережі, Київ. Після закінчення університету не працювала по спеціальності, бо спочатку не брали без досвіду, потім інші проблеми були. Завідуюча приємна жінка, штат невеликий. Завідуюча, один фармацевт та й санітарка, шукають ще одну людину. Зі слів фармацевта, працюючи одному на зміні можна заробляти гарну зарплату, з усіма бонусаціями і доплатами близько 25-28 тисяч, за умови якщо один на зміні. Але одна на зміні я і буду.Графік 2/2, з 8 по 22. Обідньої перерви немає, зі слів завідуючої в будній день, коли вона на роботі, можна спокійно піти поїсти, якщо людей не багато, вона спокійно відпустить за касою, в вихідний з цим звичайно буде складніше, бо доведеться їсти на ходу, так само і в туалет сходити теж все треба робити як людей немає. До моїх обов´язків буде входити, відпуск ліків пацієнтам, прийом та розбір товару, робити цінники, за потреби змінювати викладки, протирати вітрини, збирати замовлення, збирати препарати на відправку на інші аптеки, завідуюча буде допомагати, але це не її робота як вона сказала. Дівчина, яка працює сказала , що на нинішній момент зараз в них близько 180 чеків, восени і взимку це буде від 250 чеків і більше. Дівчата, хто працює в аптеці, чи працював. Скажіть, будь ласочка, чи добре вам працюється? Чи задоволені ви роботою? І ще мені сказали, що в аптеці стоїть прослушка, і вище керівництво прослуховує інколи, і дивиться по камерах, чи дійсно це так? Дякую за всі відповіді
Результат:
вже голосів:
61 (50.41%)
Ні, це дуже складно
34 (28.1%)
Так, чому б ні. Норм умови
26 (21.49%)
50/50
Майская киска• 17 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ви десь бачили аптеку, в якій постійно (!) черга?
я считать умею
Мамаша в бигудях• 17 августа 2024
Ну, автор, тільки Вам вирвшувати.
Я працюю відаалено за 80 тис ставки + невеликий бонус.
Є знайома, яка на 11 тис в київскій області розсипає порошки на виробництві, ще й здоров´я цим гробить, вже алергія з´явилась, але воно поруч, а на маршрутці до Києва багато часу і більше 3х тисяч на маршрутку йти буде.
Ви ж розумієте, що відповідь від мене і моєї знайомої буде різна.
Я Вам раджу прогулятися завтра і післязавтра біля тої аптеки (якраз вихідні) і подивитися, що +- з напливом. При тому що у сезон застуди буде гірше.
Але у мене поруч 2 аптеки, в одній 2 провізора, в іншій - 1. І в тій і в тій, бувають черги, а буває заходжу і пусто. Думаю вікна там є, але точно не вгадаєш як йти до туалету, чи обіду.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
от заказа до поиска лекарств, принесения и, расмчета по кассе и закрытия операции в ка совом аппарате.
и это, вы пишете, минимум. это значит, ч о у вас в аптеке бесконечная очередь, наполняющая занятость на 100%.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
там 14 часов, 4,6 минут.
но и это очень мало.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Це можна здохнути.
Я не працювала на касі ніколи, я працювала у колл-центрі.
Вхідні дзвінки, банк.
Ми працювали доба через троє, нас було на зміні троє, ну і плюс з 9 до 18 ще було 6 операторів.
У середньому в будній день за добу виходило 300-330 дзвінків прийняти (ми вели облік). Ясно, що після 22 і до 5 ранку дзвінків було мало.
Частина дзвінків була типу: ’А відділення таке-то до котрої працює?’
Ми мали можливість вийти з системи, коли не було великого навантаження, тобто піти у туалет не було проблемою.
Нам не треба було бігти і щось шукати по офісу, вся інформація була за робочим столом.
І то навечір і ті дівчата, що з 9 до 18 працювали, були виснажені. У них було, може, по 270-300 дзвінків.
А Вам треба не лише говорити, а ще й піти у ящичках знайти ті ліки. І не обов´язково все поруч.
Якщо прикинути, то на чек у Вас менше 5 хвилин. Це треба дзигою бігати.
Вхідні дзвінки, банк.
не видела таких загнанных фармацевтов в городе.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Чому ж дві доби? До 22 працюватиму, десь після 23 вдома, зранку в пів шостої підйом і на роботу, і два дні потім вільна. Ой дівчатка, я не знаю якщо чесно.
уйти всегда сможете.
а как там с мат.ответственностью?
можно и сдачу неправильно дать и в препаратах ошибиться...
а как там с мат.ответственностью?
Айпишница• 17 августа 2024
Ответ дляЗаведУющая
Це ж Авторові сказали, що зараз буде приблизно 180 чеків, а потім до 250.
У нас недалеко є аптека і там дівчата теж бігають, але їх 3-4 одночасно. Тобто вийти в туалет вони точно можуть.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Я колись студенткою зголосилась на схожу роботу в магазині.
З 8 - 22 графік по днях 7/7.
Витримала аж два місяці. Це жах!
Отой тиждень, що на роботі, був наче пекло.
Плюс час на дорогу.
Приїхала додому , приготувала щось просте поїсти, поїла, вже глуха ніч, лягаю спати, пів на шосту підйом і все по новій.
З 8 - 22 графік по днях 7/7.
Витримала аж два місяці. Це жах!
Плюс час на дорогу.
потому что неделя это ту мач.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляБензопирен
Я бачила . На Теремках
100 раз ходила в різний час і завжди черги
Бо бабусі достають список - і на хвилин 15
хорошо,что у вас интернет есть, а у бабусь ни опыта, ни молодежи , которые могли бы помочь.
а за хатой наблюдают...сумки...
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Это и немного. Я помню лет 7 назад большие очереди в аптеках были, в любое время года, например в Низких цен - там 5-6 фармацевтов и к каждому очередь из 4-5 человек. А сейчас многие заказывают онлайн лекарства и приходят только забрать заказ.
любимая аптека моего сына:никаких контактов.
Аптека будущего!
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Якщо по 15 хв на кожного покупця, то щоб зробити 180 чеків потрібно 45 годин, а в добі лише 24
вы очманели...
ЗаведУющая• 17 августа 2024
нихто по ночам в аптеки не бегает.вам тут уже и график расписали)))
да, есть пик, а потом отбой.
а шо вы хотели?
мужики за эти деньги кайлом машут по 8 часов, а грущщики грустят...
да, есть пик, а потом отбой.
а шо вы хотели?
Колдунья-вещунья• 17 августа 2024
Ответ дляЗаведУющая
да, есть пик, а потом отбой.
а шо вы хотели?
да, есть пик, а потом отбой.
а шо вы хотели?
Думаю, автор хотела бы работать положенные КЗОТом 160 часов в месяц, а не 240. Получая при этом денег как за 160.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
ну, мало ли что и хто хочет...
мой сын работал у скота, до вот этого всего, 1000 в день,но пришлось уйти.терпел долго, ради денег.
в итоге ушел и денег не захотел и того придурка.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
не размахивайте КЗОТом ,сидя на диване
Гуру троллинга
• 17 августа 2024
Ответ дляЗаведУющая
уйти всегда сможете.
а как там с мат.ответственностью?
Так, є такі нюанси, як мат відповідальність. Недостачі, на жаль, з боку фармацевта виплачуються свазали
ЗаведУющая• 18 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
то есть отпускает и заведующая, а платить будете вы, еслишо.
это интересный момент: как будет происходить инвентаризация до и во время вашей работы.
Гуру троллинга
• 18 августа 2024
Ответ дляЗаведУющая
Зі слів завідуючої платять всі працівники. Окрім санітарки