Гуру троллинга• 16 августа 2024
Ви би погодились працювати в таких умовах?
Була на співбесіді в одній відомій аптечній мережі, Київ. Після закінчення університету не працювала по спеціальності, бо спочатку не брали без досвіду, потім інші проблеми були. Завідуюча приємна жінка, штат невеликий. Завідуюча, один фармацевт та й санітарка, шукають ще одну людину. Зі слів фармацевта, працюючи одному на зміні можна заробляти гарну зарплату, з усіма бонусаціями і доплатами близько 25-28 тисяч, за умови якщо один на зміні. Але одна на зміні я і буду.Графік 2/2, з 8 по 22. Обідньої перерви немає, зі слів завідуючої в будній день, коли вона на роботі, можна спокійно піти поїсти, якщо людей не багато, вона спокійно відпустить за касою, в вихідний з цим звичайно буде складніше, бо доведеться їсти на ходу, так само і в туалет сходити теж все треба робити як людей немає. До моїх обов´язків буде входити, відпуск ліків пацієнтам, прийом та розбір товару, робити цінники, за потреби змінювати викладки, протирати вітрини, збирати замовлення, збирати препарати на відправку на інші аптеки, завідуюча буде допомагати, але це не її робота як вона сказала. Дівчина, яка працює сказала , що на нинішній момент зараз в них близько 180 чеків, восени і взимку це буде від 250 чеків і більше. Дівчата, хто працює в аптеці, чи працював. Скажіть, будь ласочка, чи добре вам працюється? Чи задоволені ви роботою? І ще мені сказали, що в аптеці стоїть прослушка, і вище керівництво прослуховує інколи, і дивиться по камерах, чи дійсно це так? Дякую за всі відповіді
Результат:
вже голосів:
61 (50.41%)
Ні, це дуже складно
34 (28.1%)
Так, чому б ні. Норм умови
26 (21.49%)
50/50
Айпишница• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
За робочий день
Це можна здохнути.
Я не працювала на касі ніколи, я працювала у колл-центрі.
Вхідні дзвінки, банк.
Ми працювали доба через троє, нас було на зміні троє, ну і плюс з 9 до 18 ще було 6 операторів.
У середньому в будній день за добу виходило 300-330 дзвінків прийняти (ми вели облік). Ясно, що після 22 і до 5 ранку дзвінків було мало.
Частина дзвінків була типу: ’А відділення таке-то до котрої працює?’
Ми мали можливість вийти з системи, коли не було великого навантаження, тобто піти у туалет не було проблемою.
Нам не треба було бігти і щось шукати по офісу, вся інформація була за робочим столом.
І то навечір і ті дівчата, що з 9 до 18 працювали, були виснажені. У них було, може, по 270-300 дзвінків.
А Вам треба не лише говорити, а ще й піти у ящичках знайти ті ліки. І не обов´язково все поруч.
Якщо прикинути, то на чек у Вас менше 5 хвилин. Це треба дзигою бігати.
Вхідні дзвінки, банк.
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Чому доба? Графік 8-22
Ну, я порахувала що це доба. Бо це доба!
Кашка-маняшка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Це не я вигадала, мені так дівчина сказала, яка працює там вже 2 роки
Ну вот видите,не увольняется, значит не так всё плохо
Гуру троллинга
• 16 августа 2024
Ответ длялаМпочка
Автор, подумайте. І це 2/2? Тобто 2 доби працюєте, 2 відпочинок? 15 робочіх діб на місяц. Тобто 3 тижня з 4.
Я в не відкидала поки що.
Чому ж дві доби? До 22 працюватиму, десь після 23 вдома, зранку в пів шостої підйом і на роботу, і два дні потім вільна. Ой дівчатка, я не знаю якщо чесно.
Коник-стрибунець• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ні, не остання. Просто тут наче гарний колектив , ми мило поспілкувались
Вы мило пообщались, потому что им срочно нужно взять хоть кого-то, а очередь желающих не стоит. Вам лапши на уши навешали про помощь и замены на больничном, по факту не будет этого. Заведующая чем занимается, кроме рисования отчётов и питья чая? Если даже отправка лекарств на другие точки, приёмка от поставщиков и распечатывание ценников на вас? И как это реально успеть без опыта при потоке людей?
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Так, 2 доби працюєте, а дві видпочиваєте. Ну? Важко, але якщо нема іншого вибору я б спробувала.
тяжкаялюдина• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
от заказа до поиска лекарств, принесения и, расмчета по кассе и закрытия операции в ка совом аппарате.
и это, вы пишете, минимум. это значит, ч о у вас в аптеке бесконечная очередь, наполняющая занятость на 100%.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
Почему 8 часов? Как вы считаете?
Гуру троллинга
• 16 августа 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Мені сказали, що все буде добре, що всі допомагатимуть, бо розуміють як це без досвіду
Дикая Роза• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Досвіду немає. І вибирати особливо немає з чого.
Тогда как вы собираетесь выполнять весь объём работу в одиночку ? Сколько я заходила в аптеки , всегда на смене работают 2-3 человека .
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Взагалі-то лапша на вуха. Але якщо буде геть погано, то або вас звільнять, або звільнитесь ви.
Для мене стоп-сигналом стало би як би керівниця кричала чого я не встигаю. Керівниця розуміє кого бере на роботу?
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляДикая Роза
А як керівниця собі це уявляє?
Вельми шановна• 16 августа 2024
Я колись студенткою зголосилась на схожу роботу в магазині.
З 8 - 22 графік по днях 7/7.
Витримала аж два місяці. Це жах!
Отой тиждень, що на роботі, був наче пекло.
Плюс час на дорогу.
Приїхала додому , приготувала щось просте поїсти, поїла, вже глуха ніч, лягаю спати, пів на шосту підйом і все по новій.
З 8 - 22 графік по днях 7/7.
Витримала аж два місяці. Це жах!
Плюс час на дорогу.
Гуру троллинга
• 16 августа 2024
Ответ длялаМпочка
Так, розуміє. Звичайна річ я їй сказала, що в мене немає досвіду, і до речі в фармацевтичну компанію теж не можна потрапити без досвіду
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Спробуйте, подумайте. Так, буде важко. В мене була робота зранку до вечора, але я більше була предоставлена сама собі і в мене були інші завдання. Тобто можна було поїсти і в туалет піти.
Завжди спочатку важко. Не сподобається - підете. Або вас підуть, але ви тому може і буде раді.
Бензопирен• 16 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ви десь бачили аптеку, в якій постійно (!) черга?
Я бачила . На Теремках
100 раз ходила в різний час і завжди черги
Бо бабусі достають список - і на хвилин 15
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляБензопирен
Я бачила . На Теремках
Ні, ну з такими клієнтами не зробишь 180 чеків.
Сладкий лимончик• 16 августа 2024
Я не фармацевт, але працювала зі схожим графіком, але маючи 2/3 15 хв. перерви перекур(перекус) і пів години/40 хв обіду. І я вам скажу що було якраз комфортно. Цілий день на ногах з таким графіком і відсутністю обіду, це рабство. Ще як закон підлості коли ти один на касі, хтось обов’язково приходить тільки їсти починаєш.
Я знаю що дехто так працює, але мене ця ситуація так вибішує що я не можу нормально поїсти, в туалет сходити, що я б не працювала.
Небалувана Галя• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
180 чеков в день? в месяц?
Это не так много - 12 чеков в час.
Най хоч раз• 16 августа 2024
Автор ищите под домом... особенно как вы будите ездить ночью домой особенно зимой,
Небалувана Галя• 16 августа 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не видела, как и не видела аптек,где 1 человек. Обычно 2-3
Это и немного. Я помню лет 7 назад большие очереди в аптеках были, в любое время года, например в Низких цен - там 5-6 фармацевтов и к каждому очередь из 4-5 человек. А сейчас многие заказывают онлайн лекарства и приходят только забрать заказ.
Бензопирен• 16 августа 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Так автор ще ті замовлення збирає
Чи я не так зрозуміла
Небалувана Галя• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Так и есть, дома вы будете только ночевать, поэтому фактически из жизни выпадают сутки.
Марфа Українівна• 16 августа 2024
Ответ дляБензопирен
Я бачила . На Теремках
Якщо по 15 хв на кожного покупця, то щоб зробити 180 чеків потрібно 45 годин, а в добі лише 24
Бензопирен• 16 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Там дві каси. І все одно черги
вАлнуюся сильнА• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
Звідки ви взяли 8 годин?
Зміна 14 судячи із написаного у стартпості
Ви так красиво хвилини розписали, а де 6 годин загубили?
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
До речі, з таким графіком по годинах це виходить півтори ставки. Тобто 1 стандартна ставка з усіма бонусами приблизно 18 тис грн
Колдунья-вещунья• 16 августа 2024
Идите , автор. Что вы теряете? Вам хоть какой-то опыт нужен в любом случае. Уволиться всегда можно.
Вчителька з мікрорайону• 17 августа 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Автор, шукайте інший варіант. 50 хвилин на роботу при такому графіку це не ок. Ви просто будете знесилена вкрай.
Так 2/2