Гуру троллинга• 16 августа 2024
Ви би погодились працювати в таких умовах?
Була на співбесіді в одній відомій аптечній мережі, Київ. Після закінчення університету не працювала по спеціальності, бо спочатку не брали без досвіду, потім інші проблеми були. Завідуюча приємна жінка, штат невеликий. Завідуюча, один фармацевт та й санітарка, шукають ще одну людину. Зі слів фармацевта, працюючи одному на зміні можна заробляти гарну зарплату, з усіма бонусаціями і доплатами близько 25-28 тисяч, за умови якщо один на зміні. Але одна на зміні я і буду.Графік 2/2, з 8 по 22. Обідньої перерви немає, зі слів завідуючої в будній день, коли вона на роботі, можна спокійно піти поїсти, якщо людей не багато, вона спокійно відпустить за касою, в вихідний з цим звичайно буде складніше, бо доведеться їсти на ходу, так само і в туалет сходити теж все треба робити як людей немає. До моїх обов´язків буде входити, відпуск ліків пацієнтам, прийом та розбір товару, робити цінники, за потреби змінювати викладки, протирати вітрини, збирати замовлення, збирати препарати на відправку на інші аптеки, завідуюча буде допомагати, але це не її робота як вона сказала. Дівчина, яка працює сказала , що на нинішній момент зараз в них близько 180 чеків, восени і взимку це буде від 250 чеків і більше. Дівчата, хто працює в аптеці, чи працював. Скажіть, будь ласочка, чи добре вам працюється? Чи задоволені ви роботою? І ще мені сказали, що в аптеці стоїть прослушка, і вище керівництво прослуховує інколи, і дивиться по камерах, чи дійсно це так? Дякую за всі відповіді
Результат:
вже голосів:
61 (50.41%)
Ні, це дуже складно
34 (28.1%)
Так, чому б ні. Норм умови
26 (21.49%)
50/50
Кондуктор троллейбуса• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
вы можете хоть шпалы крестиком и ноликом укладывать за минималку. речь вообще не о вас. при принятии решения выйти на работу надо реал но понтмать, что тебя ждет. я сочуствую людям, которым приходится работать в таких условтях. поэтому я ЗА честное описание вакснсии
а у автора далеко не минималка. поэтому и условия такие
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
так классно, что срочно ищут второго продавца
Це я розумію. Цікаво що автор скаже. Може дівчинка і досі там.
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
зачем вы мне это рассказываете? я отработала в аптеке 20-ть лет. там, где перерыв и пописять будет ставка 7
Выгодный вы сотрудник, таким можно навешивать обязанности и штрафовать, и издеваться как-угодно
СМСница• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
Я бы на месте автора пошла бы на эту работу. Как минимум для опыта, а там будет видно.
Гуру троллинга
• 16 августа 2024
Ответ длялаМпочка
А як там тій дівчині працюється?
Як сказати, в неї немає варіантів, мусить працювати, з її слів. Але робота норм, як вона казала
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Вона досі там працює?
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так от і я про те, зробили з вас продавців безлімітних. Мені чесно кажучи шкода вас, от краще вже медсестрою бути, тут хоч зиск є і для себе і для підробітку.
Не дивлячись на все це, я вам бажаю Щиро знайти СВОЄ Місце роботи, яке буде приносити задоволення та гроші
Удалено администрацией...
Гуру троллинга
• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
В них дівчинка, яка працювала в декрет пішла
Гуру троллинга
• 16 августа 2024
Ответ длялаМпочка
Вона досі там працює?
Ну так, і працюватиме, нікуди не збирається
лаМпочка• 16 августа 2024
Теоретично можно спробувати. А далі вже дивитись чи вийде. Зрозуміло, що спочатку буде складно.
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
Удалено администрацией...
Марфа Українівна• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Це не я вигадала, мені так дівчина сказала, яка працює там вже 2 роки
Включайте критичне мислення, вам вірно порахували, 180-250 чеків на день на одній касі - неможливо.
У Києві аптека чи не в кожному будинку, а деколи і по кілька, тож навіщо їхати на роботу 50 хв, незрозуміло
Марфа Українівна• 16 августа 2024
Ответ дляМайская киска
только часов не 8, а 14
уже 5 минут
Ви десь бачили аптеку, в якій постійно (!) черга?
лаМпочка• 16 августа 2024
Але знаєте, Советчіца яка порахувала кількість чеків за добу переконлива. 1 чек кожної 2.7 хв. Я от заходила у пусту аптеку, тому може там щось не так порахували.
Пьяная вишня• 16 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Вполне возможно. Зав аптекой тоже стоит на кассе.
Один фармацевт и один зав - легко
Кашка-маняшка• 16 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Мені сказали, що так. Я ж не працювала ще там, з понеділка стажування буде лиш, от я і розпитую, бо не можу заспокоїтись ніяк
Пойдите попробуйте и всё поймёте. Если нужна работа,то идите. Не сможете работать,уволитесь. Далеко добираться на работу?
лаМпочка• 16 августа 2024
Ответ дляКашка-маняшка
50 хв
П´яна вишня• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
от заказа до поиска лекарств, принесения и, расмчета по кассе и закрытия операции в ка совом аппарате.
и это, вы пишете, минимум. это значит, ч о у вас в аптеке бесконечная очередь, наполняющая занятость на 100%.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
У автора 14 годин)
Аноним Первый• 16 августа 2024
Навіть якщо брати по мінімумі, 180 чеків в день це 180:14≈13 людей на год
60:13≈5хв
Тобто, що 5 хв приходять люди, безперервний потік, а є ще і інші обов’язки
Та й взгалі 14 годинний робочий день- це рабство і пекло. Довго на такій роботі не попрацюєш
60:13≈5хв
АгатаХристя• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
Так там не 8 часов же, а 14
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Не видела, как и не видела аптек,где 1 человек. Обычно 2-3
Кашка-маняшка• 16 августа 2024
Ответ дляTaFo
технически невозможно на одну кассу.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
8 часов*60 мин= 480 мин
480/180= 2,7 мин на одного клиента.
Не 8 часов,а 14
лаМпочка• 16 августа 2024
Автор, подумайте. І це 2/2? Тобто 2 доби працюєте, 2 відпочинок? 15 робочіх діб на місяц. Тобто 3 тижня з 4.
Я в не відкидала поки що.
П´яна вишня• 16 августа 2024
Ответ дляПьяная вишня
Не поняла: а комендантский в Киеве со скольки?
З 00:00
Гуру троллинга
• 16 августа 2024
Ответ дляКашка-маняшка
50 хв
Бензопирен• 16 августа 2024
Я думаю, що перерва має бути у всі дні а до 22 то дві перерви ! Нормальні
Вибачте, навіть по великому в туалет не сходити .. а як прихватило ( все буває
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2024
Ответ длялаМпочка
Я в не відкидала поки що.
Чому доба? Графік 8-22